Kategoriler
Genel

Başkanın ya güncel olaylar için hatalı olduğunu ya da Amerika’yı kurtarmaya yardım ettiğini düşünen tüm insanlar için bir mesaj.

Bugün, şu anki toplumsal aşağı doğru sarmalda yeni şeylerin nelerden geçtiğini görmek için internete giriyorum, ancak yine de, tüm hareketi sadece başka bir “internet yarışı savaşına” devretmeye çalışıyorlar.

yaklaşık 4 gün önce, her yerde, internetin her yerinde insanlar, halkın gerçek ortak düşmanı ile mücadele etmek için bir araya geliyorlardı: zalim, totaliter bir hükümet.

Buna ne oldu?

maalesef bu ortaya çıkmaya devam ettikçe “soooooo kapatıp “hemen aynı saçmalığa, soldan sağa, siyahtan beyaza, Trump tam anlamıyla Hitler, Trump Amerika’yı kurtarmak için gönderilen gizli bir Deep State ™ ajanı olana kadar uyanır.

Sana şu an söylemek için buradayım, basit bir ifadeyle, hepiniz yanlışsınız. bu egonuzu incitirse veya yorumlarda bana sallanmak istemenize neden olursa, sadece bu yazının dışına çıkın ve gününüze gidin.

maalesef bugünün palyaço dünyasında, kimin kıçının oval ofiste olduğu önemli değil, sandalye hem kendisinin hem de ondan önce bokla lekeli kalacak.

Başkanın lanet bir kedi olduğu gerçeğini inkar etmeyeceğim, evet, ama aynı zamanda kısmen pozisyonun kendisi de bunu gerektirdiğinden. Ben de ole Donnie çocuğundan söz etmiyorum. lanet olası bir hack olmak bugünlerde cumhurbaşkanlığı için bir iş gereksinimi.

Bunun nedeni, bu noktada, başkanın, ABD hükümeti için neredeyse bir “logo” gibi, yalnızca halka hükümetle “kişisel etkileşim” hissi vermek ve bir destek vermek için bir öncüden fazlası olmamasıdır. “demokrasi” yanılsaması.

cumhurbaşkanının bu noktada varlığı, bir tarafa sahte bir umut duygusunu putlaştırmak ve tahmin etmek için bir şey vermekten başka bir amaca, diğer tarafa tüm kalbiyle hor düşecek ve kendilerini umutsuzluğa ve paniğe kaptırmaktan başka bir amaca hizmet etmez.

Bu arada, üst kattaki adamlar hep birlikte kan lekeli Benjamin’lerin sonsuz yığınlarını sayarken eşeklerini gülüyorlar.

onlar yapar hiçbir şey değil, onlar değişir hiçbir şey değil, onlar yardım eder kendilerinden başka kimse yok.

hayatımız boyunca hepimiz “hükümetin halka yardım etmek için burada olduğu”, sadece aynı hükümetin kendi vatandaşlarını tersine çevirip kendi vatandaşlarını vahşileştirdiğini ve sivil özgürlüklerini ve temel insan haklarını soyduğunu görmek için öykümüz vardı.

bu siyahla beyaz arasında değil. bu, Amerikan halkının uyanmasıyla, parazit bir hükümetle kırılmış bir devlette hapsolmuş olduğumuzun farkında olmak ve bununla mücadele etmemiz gerekiyor.

komik olan şey, sanırım bu tür bir durumda ne yaptığımız ve bu işi yapmak için ne tür bir “araç” kullanmamız gerektiği konusunda anayasada yazılmış küçük bir şey olduğunu hatırlıyorum. iade yok…

ancak günümüzde çok farklı bir silah türü var. bu çok güçlü bir silahtır, sizi tam anlamıyla bir kişi olarak yıkmak, hiçbir şey bırakmamak ve daha sonra sizi tam olarak wielder’ın görüntüsünde yeniden inşa etmek için kullanılabilir.

bahsettiğim bu silah en yaygın olarak bilgi olarak bilinir.

cebinizde taşıdığınız o büyülü multimedya dikdörtgeni biliyor musunuz? Muhtemelen sevgili lanet hayat için tuttuğun, teçhizatıyla eroin bağımlısının yaptığı gibi?

eğer aslında başlangıçta bozulma, yanlış bilgi verme ve kontrol etme niyetiyle tasarlandığını söylediyseniz, size şunu söylerdim, evet, kesinlikle haklısınız.

ancak, Bu onların lanet olası kendini beğenmiş yüzlerine geri atma zamanı.

kas üzerinde beyin, zaman kadar eski bir hikaye. hiçbir mermi, kauçuk ya da kurşun, insanların otoriteyi ve anlatılarını sorgulamasını ve üst katta kukla ustaları tarafından bize bağlı olan tellerden kurtulmaya çalışmalarını durduramaz.

protesto için hepinize iyi şanslar. emniyetin her şeyden önce gizlendiğini, gizli kaldığını, psyop yemi ile uğraşmadığını, sakin ve toplandığını ve belge, belge, belge.

“Başkanın ya güncel olaylar için hatalı olduğunu ya da Amerika’yı kurtarmaya yardım ettiğini düşünen tüm insanlar için bir mesaj.” için 37 yanıt

Kayseri merkezden ben gaye. Selam siten gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım 03-06-2020 00:47:45

Isparta merkezden ben doruk. Merhabalar web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 03-06-2020 10:09:41

Muş merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız inanki iyi, face de paylaştım 07-06-2020 05:16:55

Aksaray merkezden ben banu. selamun aleyküm siten vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım 14-06-2020 16:53:42

Kırşehir merkezden ben ziya. Selam paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 16-06-2020 23:06:56

Adana merkezden ben doruk. Merhaba siten süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 23-06-2020 16:51:08

Mardin merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 24-06-2020 06:55:59

Rize merkezden ben Emine. Selam herkese sayfa gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 01-07-2020 13:21:49

Şanlıurfa merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-07-2020 14:19:04

Diyarbakır merkezden ben ahmet. Selam paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 10-07-2020 15:59:10

Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Merhaba paylaşım inanki dikkatimi çekti, şukuladım 13-07-2020 19:17:27

Bartın merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siten inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-07-2020 01:48:13

Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Mrb sayfan gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım 18-07-2020 13:02:29

Giresun merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 24-07-2020 20:49:55

Çanakkale merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web sitesi valla çok hoşuma gitti, saolun 06-08-2020 20:38:10

Bilecik merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 21-08-2020 07:46:43

Siirt merkezden ben Emine. Selamlar sayfa yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-09-2020 12:00:34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir