Kategoriler
Genel

Başkanlığın koltuğu tam bir saçmalık

Donald Trump Joe Biden’e karşı mı?
Amerika’nın yapabileceği en iyi şey bu mu?

Düzenli seçimlerden / sabit oylamadan başka bir yol yoktur, çünkü bizzat FOX haberleri, sol medya tarafından birleştirilen MKULTRA programlamasıyla bir çeşit MKULTRA programlama ile hemen hemen aynı miktarda seçmeni beyin yıkama yeteneğine sahip değilse. ABC, MSNBC, NBC, CNN.

Tek fark, solda, medyanın hiçbirinin gerçekten adil bir sarsıntı vermeyeceği ve kuşkusuz FOX’un zaman zaman daha adil bir sarsıntı vermediği gibi kutuplaşan bir aday olan Bernie’nin olmasıydı. Neredeyse büyük bir sosyal deney gibi. Buraya nasıl geldik?

Bir demans hastası ve sanık tecavüzcü, biraz daha karizmatik demans hastası ve sanık tecavüzcü vs.

Her ikisini de gerçek bir lider olarak Amerikalıları temsil etmekten tamamen aciz olmalıdır.

Ne gerçek lanet.

… quityourbowlshit tarafından gönderildi
[comments]

“Başkanlığın koltuğu tam bir saçmalık” için 19 yanıt

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım cidden iyi, twitter da paylaştım 05-05-2020 11:58:36

İstanbul merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım 06-05-2020 21:38:45

Artvin merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 10-05-2020 02:03:04

Rize merkezden ben ahmet. Slm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-05-2020 07:09:03

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım 14-05-2020 08:13:08

İstanbul merkezden ben gaye. Mrb paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 11:31:55

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 14-05-2020 11:32:00

Karaman merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız gerçekten mükemmel, sağolun 01-06-2020 08:12:05

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir