Seçilmiş belediye meclisi üyelerinin hayatınız üzerinde bir sonraki başkandan daha büyük bir etkisi olması daha olasıdır. Yerel yönetiminizi kimin kontrol ettiği konusunda hiçbir fikriniz olmaması da muhtemeldir.

Başkan asla yanınızda yaşamayacak veya şehrinizin karşı karşıya olduğu sorunları anlamayacakken bizim hayatımızda neden önemli? Neden yerel seçimleri daha çok önemsemiyoruz?

Neden kamu görevine aday olmuyorsun? Neden hayatınızı değiştirmiyorsunuz?

Önümüzdeki yıl şehrimde belediye meclisine aday oluyorum. Çevremdeki dünyayı değiştirebilmemin tek yolu bu. Buradaki herkesi, değişikliğin başka kişilerin seçimlerinden geleceğini ummak yerine kamu görevine aday olmayı düşünmeye çağırıyorum.

Oy. Dinleyin. Teach. Bunu gerçekten gerçekleştirmenin bir yolu varsa, değişimin gelmesini beklemeyin.

Author

99 Comments

1. Iğdır merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz valla güzel, linkedinde paylaştım 18-08-2020 10:39:46

2. Edirne merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten valla hoşuma gitti, sağolun 18-08-2020 10:39:47

3. Van merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımın valla mükemmel, sağolun 18-08-2020 10:39:47

4. Selam herkese siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun

5. Denizli merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 18-08-2020 10:42:46

6. Selam web siten harbiden çok iyi, facebookta paylaştım

7. Çorum merkezden ben ali. Slm sayfan vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 18-08-2020 11:04:05

8. Hakkari merkezden ben ali. Selamlar web siteniz vallaha billaha çok güzel, şukuladım 21-08-2020 07:53:43

9. Konya merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 26-08-2020 18:51:28

10. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun

11. İzmir merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten inanki dikkat çekici, tebrikler 05-09-2020 01:25:21

12. Selamlar sayfan inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

13. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siten vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım

14. Mrb sayfanız süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım

15. Nevşehir merkezden ben doruk. Selamlar siteniz vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 01:24:01

16. Merhaba herkese web siteniz inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım

17. İstanbul merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz yeminle çok güzel, şukuladım 02-10-2020 11:21:48

18. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Slm sayfa yeminle güzel, facebookta paylaştım 03-10-2020 23:52:19

19. Van merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız cidden hoşuma gitti, teşekkürler 07-10-2020 13:56:44

20. Bolu dan kimler var. Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. . Selam web siteniz inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 387

21. Bu konu : ” Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 353

22. selamun aleyküm web siteniz yeminle hoşuma gitti, teşekkürler

23. Aydın merkezden ben . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 20-11-2020 06:23:20

24. Merhabalar siteniz inanılmaz hayran edici, face de paylaştım

25. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hayran edici, sağolun

26. Kırıkkale dan kimler var. Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. . Selam paylaşım yeminle dikkat çekici, teşekkürler , emin – 451

27. Selamlar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler

28. Tokat dan kimler var. Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. . Selam paylaşımın vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , hatice – 56

29. Selamın aleyküm siten harbiden çok güzel, sağolun

30. Bu konu : ” Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım cidden çok güzel, şukuladım , doruk – 269

31. Gaziantep merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz cidden iyi, teşekkürler 12-12-2020 18:25:31

32. Bu konu : ” Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. ” çok güzel. Merhabalar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 475

33. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 342

34. Kırıkkale dan kimler var. Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 138

35. Iğdır dan kimler var. Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. . selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 130

36. Gürbüz Reply

Karaman dan kimler var. Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. . Slm sayfa harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 476

37. Bu konu : ” Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 340

38. Kayseri dan kimler var. Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. . Selamın aleyküm sayfa vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 157

39. Bu konu : ” Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten yeminle çok güzel, şukuladım , doruk – 390

40. selamun aleyküm web siten inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım

41. Selam bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, şukuladım

42. Kocaeli dan kimler var. Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. . Selam herkese web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 400

43. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, sağolun

44. Merhaba herkese sayfan inanılmaz iyi, facebookta paylaştım

45. Denizli dan kimler var. Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. . Selam herkese paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 311

46. Kırklareli merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha çok güzel, teşekkürler 29-01-2021 02:20:01

47. Bu konu : ” Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 399

48. Trabzon merkezden ben memo. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım 05-02-2021 00:22:08

49. Mrb bu web sitesi valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

50. Amasya dan kimler var. Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. . Merhaba herkese sayfa vallaha dikkat çekici, teşekkürler , ali – 67

51. Bu konu : ” Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , – 293

52. Selamlar paylaşım inanki güzel, face de paylaştım

53. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz cidden hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 127

54. Bu konu : ” Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. ” çok güzel. Merhabalar sayfa harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 60

55. Bolu dan kimler var. Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. . selam arkadaşlar sayfa harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım , Aylin – 312

56. Samsun dan kimler var. Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. . Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 341

57. Kilis dan kimler var. Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. . Selamın aleyküm siten vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , gaye – 146

58. Kars dan kimler var. Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. . Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 486

59. Yozgat merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten inanki hayran edici, teraziye tıkladım 17-03-2021 05:20:22

60. Bu konu : ” Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanki mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 289

61. Eskişehir dan kimler var. Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, saolun , mehmet – 129

62. Bu konu : ” Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 183

63. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 02-04-2021 21:02:29

64. Iğdır merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, sağolun 03-04-2021 03:56:56

65. Selam herkese bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun

66. Trabzon merkezden ben memo. Merhabalar bu web sitesi yeminle çok güzel, tebrikler 19-04-2021 23:38:54

67. Slm paylaşımın yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

68. Gürbüz Reply

Konya merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web sitesi cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 04-05-2021 18:33:34

69. Van merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 02:06:56

70. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 263

71. Ardahan dan kimler var. Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. . Slm web siten harbiden iyi, teşekkürler , ziya – 184

72. Hatay dan kimler var. Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. . Merhabalar siteniz gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 346

73. elif yılmaz Reply

Selam siten inan ki güzel, facebookta paylaştım

74. Mardin dan kimler var. Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. . Merhaba web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 159

75. Niğde merkezden ben ziya. Merhabalar web siten vallaha billaha çok güzel, sağolun 11-06-2021 10:06:10

76. Adana dan kimler var. Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. . Selamın aleyküm paylaşım gerçekten çok iyi, tebrikler , Aylin – 226

77. Bu konu : ” Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 311

78. Selam herkese sayfan inanki dikkatimi çekti, teşekkürler

79. Ağrı dan kimler var. Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. . Slm web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 74

80. Edirne merkezden ben banu. Selamlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 07-07-2021 15:50:51

81. Bu konu : ” Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha billaha çok iyi, şukuladım , emin – 107

82. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım

83. Muş merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım valla hoşuma gitti, saolun 10-07-2021 10:36:32

84. Bu konu : ” Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , doruk – 297

85. Kastamonu merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 15-07-2021 22:56:29

86. Merhaba herkese paylaşımın inanki hayran bıraktı, sağolun

87. Bolu dan kimler var. Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. . Selamlar web sitesi inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 228

88. Tekirdağ merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımınız gerçekten iyi, sağolun 19-07-2021 08:19:31

89. Tokat dan kimler var. Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. . Selam paylaşımın inanki çok iyi, face de paylaştım , ali – 478

90. selam arkadaşlar web siten harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

91. Bu konu : ” Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , – 373

92. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 23

93. Isparta merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşım inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 29-07-2021 20:20:30

94. Bu konu : ” Başkanlık seçimi yaklaşırken, kendi şehrinizde bir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, yargıçlar, şerifler ve tüm politika yapıcıları da seçeceğinizi hatırlatmak isterim. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz süper ötesi iyi, şukuladım , ali – 74

95. İzmir merkezden ben Emine. Selam herkese web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 31-07-2021 15:31:41

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link