Başkent baskını sahte bir bayrak mıydı? Öyleyse veya hayırsa, neden böyle düşünüyorsun?

Bilmiyorum, komploya ilk atlayan ben de değilim. Ancak olayların hızı ve buna karşılık olarak tarihsel / geniş kapsamlı eylemler çok şaşırtıcı. Tarihte meslekten olmayan biriyim, ama hiçbir şey ifade etmeyen içimden gelen hisler (bu yüzden neden meraktan düşüncelerinizi soruyorum) bana olanların olayların “doğal” bir gidişatı olmadığını söylüyor.

“Başkent baskını sahte bir bayrak mıydı? Öyleyse veya hayırsa, neden böyle düşünüyorsun?” üzerine 13 yorum

1. Bayburt dan kimler var. Başkent baskını sahte bir bayrak mıydı? Öyleyse veya hayırsa, neden böyle düşünüyorsun? . Merhaba paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, sağolun , banu – 106

2. Kırşehir dan kimler var. Başkent baskını sahte bir bayrak mıydı? Öyleyse veya hayırsa, neden böyle düşünüyorsun? . Merhaba paylaşım valla dikkat çekici, saolun , ahmet – 352

3. Kütahya dan kimler var. Başkent baskını sahte bir bayrak mıydı? Öyleyse veya hayırsa, neden böyle düşünüyorsun? . Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , – 111

4. Ağrı dan kimler var. Başkent baskını sahte bir bayrak mıydı? Öyleyse veya hayırsa, neden böyle düşünüyorsun? . Merhaba sayfa inan ki mükemmel, teşekkürler , ali – 280

5. Bu konu : ” Başkent baskını sahte bir bayrak mıydı? Öyleyse veya hayırsa, neden böyle düşünüyorsun? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , memo – 334

6. Muğla dan kimler var. Başkent baskını sahte bir bayrak mıydı? Öyleyse veya hayırsa, neden böyle düşünüyorsun? . Selam web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 366

7. Bu konu : ” Başkent baskını sahte bir bayrak mıydı? Öyleyse veya hayırsa, neden böyle düşünüyorsun? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , – 187

8. Kocaeli dan kimler var. Başkent baskını sahte bir bayrak mıydı? Öyleyse veya hayırsa, neden böyle düşünüyorsun? . Mrb siteniz süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 176

9. Iğdır dan kimler var. Başkent baskını sahte bir bayrak mıydı? Öyleyse veya hayırsa, neden böyle düşünüyorsun? . Selam herkese sayfan inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 307

10. Bu konu : ” Başkent baskını sahte bir bayrak mıydı? Öyleyse veya hayırsa, neden böyle düşünüyorsun? ” çok güzel. Selam siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 315

11. Gaziantep dan kimler var. Başkent baskını sahte bir bayrak mıydı? Öyleyse veya hayırsa, neden böyle düşünüyorsun? . Mrb paylaşım ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , doruk – 199

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link