https://ibb.co/WGFTps2

Kongre üyeleri, 6 Ocak’ta Biden’i tasdik etmek için yemin etmek üzere 3 Ocak’a gelir, Biden onlara 21 Ocak’ta 1 Şubat’a kadar eve gitmelerini söyler.

İşte takvimleri neye benziyor …

https://www.majorityleader.gov/calendar

Senato, kabine seçimlerini halletmek için arada bir saat 3 veya daha geç gelir.

Bina ne için kullanılıyor?

Neden bazı askerler boş bir binayı korumak için ne olmalı?

Neden Kongre Binası’nın içinden her zamanki gibi basın haberi gelmiyor?

HT – WeTheMedia

… pikcoolski tarafından gönderildi
[comments]

Author

24 Comments

1. selam arkadaşlar web siteniz vallaha hoşuma gitti, saolun

2. Bu konu : ” Başkent hakkında biraz fikir alabilir miyiz? ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanki çok iyi, sağolun , ziya – 140

3. Iğdır merkezden ben . Merhaba herkese web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-02-2021 03:55:25

4. Bu konu : ” Başkent hakkında biraz fikir alabilir miyiz? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 500

5. Edirne merkezden ben Emine. Mrb sayfan gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 02-02-2021 13:40:00

6. Bu konu : ” Başkent hakkında biraz fikir alabilir miyiz? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 208

7. Bu konu : ” Başkent hakkında biraz fikir alabilir miyiz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , mehmet – 476

8. Hatay merkezden ben memo. Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-02-2021 20:51:52

9. Hatay dan kimler var. Başkent hakkında biraz fikir alabilir miyiz? . Merhaba herkese sayfa inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 199

10. Tekirdağ merkezden ben banu. Selamlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 11-02-2021 21:16:18

11. Bu konu : ” Başkent hakkında biraz fikir alabilir miyiz? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler , banu – 159

12. Düzce merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 24-02-2021 05:50:46

13. Kırşehir merkezden ben hatice. Selamlar web siten gerçekten hayran edici, tebrikler 28-02-2021 02:44:14

14. Kayseri dan kimler var. Başkent hakkında biraz fikir alabilir miyiz? . Merhaba sayfanız inanki dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 472

15. Aydın dan kimler var. Başkent hakkında biraz fikir alabilir miyiz? . Selamın aleyküm sayfan valla hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 469

16. Sinop dan kimler var. Başkent hakkında biraz fikir alabilir miyiz? . Merhabalar web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 338

17. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran edici, linkedinde paylaştım

18. Muğla dan kimler var. Başkent hakkında biraz fikir alabilir miyiz? . Selam herkese sayfan gerçekten güzel, sağolun , doruk – 260

19. Antalya merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım 28-03-2021 23:33:39

20. Bartın dan kimler var. Başkent hakkında biraz fikir alabilir miyiz? . Selam herkese sayfanız ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 90

21. elif yılmaz Reply

Konya dan kimler var. Başkent hakkında biraz fikir alabilir miyiz? . Selamlar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 368

22. Giresun dan kimler var. Başkent hakkında biraz fikir alabilir miyiz? . Selam siten süper ötesi iyi, tebrikler , emin – 484

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link