18 saat önce bir gönderi yaptım … Mobil reddit uygulamasını kullanıyorum, ilk cevabımdan ve olumlu oy bildiriminden hemen sonra basit bir sayfa yenilemesi, çok sayıda sürekli oylama etkinliği olduğunu, sürekli 1 oy yukarı, 2 oy aşağı akış, 1 oylama, üzerine gelme, 1 oy yukarı, 2 oy düşürme vb. … günün hangi saatinde olursa olsun, sabittir ve birkaç saniyede bir yukarı ve aşağı oylar ama yorum yok.

Burada aktif kısıtlamanın belirgin olduğunu düşünürken paranoyak olur muyum? Neden bu kadar oylama ve yorumlarda sessizlik var? Bastırma eylemde.

Author

17 Comments

1. Elazığ merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 27-01-2021 17:12:50

2. Manisa merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 27-01-2021 17:13:25

3. Şırnak merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 27-01-2021 17:19:08

4. Merhaba siteniz valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

5. Bu konu : ” Baskı sonrası mı? ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 88

6. selam arkadaşlar sayfanız vallaha iyi, twitter da paylaştım

7. Bu konu : ” Baskı sonrası mı? ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 312

8. Bu konu : ” Baskı sonrası mı? ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 106

9. Isparta merkezden ben ziya. Slm sayfa inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 27-02-2021 21:36:56

10. Bilecik dan kimler var. Baskı sonrası mı? . merhaba arkadaşlar sayfanız valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 217

11. Kocaeli merkezden ben . Selamlar siteniz süper ötesi hayran edici, şukuladım 20-03-2021 13:47:02

12. Bu konu : ” Baskı sonrası mı? ” çok güzel. Slm siten yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 480

13. Çankırı merkezden ben memo. Selam sayfan inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 07-04-2021 04:19:48

14. Bu konu : ” Baskı sonrası mı? ” çok güzel. Selam herkese sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , emin – 126

15. Ankara dan kimler var. Baskı sonrası mı? . Selam herkese web siten süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 8

16. Bu konu : ” Baskı sonrası mı? ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 436

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link