Kategoriler
Genel

Baskıya karşı olduğunu iddia eden bir alt (yani NWO, gizli hükümetler, vb.) İçin, aslında baskıya karşı savaşan insanlara karşı pek çok insan var gibi görünüyor.

Bunu yayınlamak için en azından bazı yansımalar bekliyorum ama bunun önemli olduğunu düşünüyorum. Bu alt yapıdaki insanlar, halkın zalimlere karşı mücadele etmelerini ve savaşmalarını nasıl talep edebilirler, fakat şu anda devam eden hareketi eleştirebilirler? Bunun daha büyük bir güç tarafından planlandığını iddia etmek, halkın adaletsizliğe artık dayanamayacağını göstermek için savaşanların seslerini yetkilendiriyor. Ayrıca “normal” e dönme çağrıları da görüyorum. “Normal” in zalimleri iktidarda tuttuğunu ve içerdiği sessizliğin farkında mısın?

Bunun gibi büyük bir hareketin toplulukları dayanışma içinde bir araya getireceğini umuyordum ama bunun yerine bazı insanların gerçek eylem üzerinde kaltak ve inmek istediğini gösteriyor. Evet, ivme için açıkça dikilmiş silahların videolarını gördüm, ancak hızlanmadan en çok kim yararlanabilir? Polis. Protestoları yetkilendirmiyor ve devrimleri daha kolay ezmelerini sağlıyor.

Bir komplo fikri, kendilerini iktidarda tutmak için daha yüksek bir güç tarafından gizlenen eylemlerdir. Eğer hesap verebilirlik istiyorsanız, bunun gibi hesap verebilirlik gerektiren hareketleri desteklersiniz. Eğer normale dönme konusunda rahatsanız, bunun nedeni diğerleri acı çekerken normal olanlarla rahat olmanızdır.

“Baskıya karşı olduğunu iddia eden bir alt (yani NWO, gizli hükümetler, vb.) İçin, aslında baskıya karşı savaşan insanlara karşı pek çok insan var gibi görünüyor.” için 15 yanıt

Trabzon merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 31-05-2020 20:25:40

Kilis merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 31-05-2020 20:27:01

Bitlis merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 15-06-2020 05:59:03

Aydın merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 23-06-2020 06:13:50

Gümüşhane merkezden ben gaye. Merhabalar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-07-2020 13:22:37

Hatay merkezden ben ali. Selam herkese web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-07-2020 04:41:51

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir