Batı Amerika Birleşik Devletleri’nde bir sorun olduğunu düşünen başka kimse var mı?

DEHB kaynaklı başıboş gezintimin tadını çıkarın:

Umarım bu mantıklıdır çünkü hiç kimsenin Batı için aynı şekilde düşündüğünü duymadım. Batı Birleşik Devletler beni her zaman sadece medya tasvirlerinden ve gerçek hayatta da ürküttü. Revenant ve nefret dolu 8 gibi filmler izlediğimi hatırlıyorum ve bu beni korkuttu.

Zamanda geri başlayalım. Batı Amerika Birleşik Devletleri büyük miktarda jeolojik aktiviteye ev sahipliği yapmaktadır. Yellowstone ulusal parkında gayzerler ve 1980’den beri 22 kişiyi öldüren son derece sıcak havuzlar var. Ve tabii ki, Yellowstone süper yanardağı var ve eğer patlarsa, insanların yok olma ihtimali çok yüksek. Saygıdeğer sözler arasında Ölüm Vadisi ve insanların her yıl öldüğü veya kaybolduğu çöllerin geri kalanı yer alır. Oh ve Büyük Kanyon ve genel olarak sadece uçurumlar, arabayla gitmek çok uygun. Colorado’yu ilk ziyaret ettiğimde, uçurumdan geçerken gerçekten öleceğimi düşünmüştüm, o çitler bir şaka.

Sonra her zaman 10.000 yıldan fazla bir süredir orada yaşayan ve Avrupalı ​​yerleşimciler tarafından acımasızca öldürülen yerlileri düşündüm. Arazi hakkında ne kadar bilgi sahibi olduklarını bir düşünün, doğaya ve astronomiye açık bir şekilde güçlü bağları vardı. Mayalar ve Aztekler hakkında bir şeyler öğrendiğimi hatırlıyorum ama Ohio’daki yerel medeniyetleri (tam olarak batı değil ama yine de biliyorum) ve kelimenin tam anlamıyla güneybatı ABD’deki uçurumlara inşa edilmiş şehirleri gözden geçirdik. Bunu nasıl gözden geçiriyorsun? Yerlilerin tarihinin bu kadar az dokümantasyonunun var olması utanç verici çünkü Avrupalıların anlayamayacakları şeyleri bildiklerini hissediyorum.

Şimdi modern şeylere gelince, birkaç örnek düşünebilirim. 51. bölge ve Nevada, New Mexico ve Arizona’daki sayısız UFO görülmesi. Uzaylıların gerçek olduğunu varsayarsak, ABD’nin bu özel bölgesine neden görünüşte bu kadar çekici geliyorlar? Nüfusun çoğunluğunun yaşadığı doğu ve batı kıyıları neden olmasın? Çölle neden bu kadar ilgileniyorlar? Ordu, 51. Bölgeyi inşa ettikleri çölle de çok ilgileniyor.

Sonra, Denver uluslararası havaalanı. Burada hepsini açıklamayacağım ve kendi başınıza araştırmanızı şiddetle tavsiye ederim çünkü bu çılgınca ve sadece bir tesadüf ya da başka bir şey olarak göz ardı edilemeyecek kadar tuhaf. Pek çok insan, dünya liderlerinin pisliği batırmaya başlamasının bir sığınak olduğuna inanıyor. Ancak bu bana mantıklı gelmiyor. Neden sığınaklarını açık çölün ortasında, dağlarla zar zor korunan bir havaalanına yapsınlar? Bir sığınak inşa etmek ve atom bombalarından korunmak için tüm Rocky Mountain silsilesine sahipler ama onu böyle açıkta olmayı mı seçiyorlar? Anlamı yok. Neden Denver’ın bu kadar uzağında, hiçliğin ortasında olmayan bir havaalanı inşa etmeleri gerekiyordu?

Ayrıca kırmızı göz uçuşuyla Denver’dan New York’a uçuyordum ve pencereden bakarken kocaman bir kırmızı yanıp sönen ışık alanı fark ettim. Yüzlerce sıra küçük yanıp sönen kırmızı ışıktan bahsediyorum. Yukarı baktım ve görünüşe göre rüzgar türbinleri falan ama çok ürkütücü, neden geceleri kırmızı yanıp sönmeleri gerekiyor? Bu pilotların dikkatini dağıtmaz mı? Arkadaşım, belki de pilotların geceleri yerin nerede olduğunu bilmesi için olduğunu düşündü, ama onlara bunu söyleyecek uçak bilgisayar sistemine sahip değiller mi?

Bu teğet bir şekilde ilerliyor ama hayaletlere inanıyorsanız (şahsen inanmıyorum), batı kıyısına ulaşmaya çalışırken ölen sayısız yerlileri ve yerleşimcileri düşünün. Boklar af perili.

Bu tuhaf ama bana bunu yazmam için gerçekten ilham veren şey, Steven krallarının “uzun çimenlerde” kitabına dayanan filmdi. Bu bir korku filmi, çok fazla şımartmamaya çalışacağım, ama temelde bu insanlar Amerika Birleşik Devletleri’nin ortasında bir çimenlik alanda bir zaman döngüsünde sıkışıp kalıyorlar. Bu kayayı buldular ve sanırım birisi, kıtanın tam ortasında olduğu için çok fazla güç kullandığını söyledi. Neden olduğundan emin değilim ama bu beni gerçekten ürküttü. Bu gerçekten hiçbir şeye bağlı değil ama onu ekleyeceğimi düşündüm.

TLDR; Batı ile ilişkili bir tür şeytani enerji varmış gibi hissediyorum ama bu sadece benim.

“Batı Amerika Birleşik Devletleri’nde bir sorun olduğunu düşünen başka kimse var mı?” üzerine 12 yorum

1. Sinop dan kimler var. Batı Amerika Birleşik Devletleri’nde bir sorun olduğunu düşünen başka kimse var mı? . Slm sayfan gerçekten hoşuma gitti, saolun , doruk – 15

2. Bu konu : ” Batı Amerika Birleşik Devletleri’nde bir sorun olduğunu düşünen başka kimse var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 459

3. Çorum dan kimler var. Batı Amerika Birleşik Devletleri’nde bir sorun olduğunu düşünen başka kimse var mı? . Selam herkese web siteniz cidden hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 207

4. Bu konu : ” Batı Amerika Birleşik Devletleri’nde bir sorun olduğunu düşünen başka kimse var mı? ” çok güzel. Selam paylaşım gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 494

5. Bu konu : ” Batı Amerika Birleşik Devletleri’nde bir sorun olduğunu düşünen başka kimse var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 164

6. Sinop dan kimler var. Batı Amerika Birleşik Devletleri’nde bir sorun olduğunu düşünen başka kimse var mı? . selamun aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 298

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link