Önümüzdeki ay için bir tahminim var. Bunların hiçbiri olduğunu düşünmek ya da anlamak istediğim bir şey değil ama havada olanları görmezden gelmenin bir anlamı yok.

AZ denetimi sahtekarlığı kanıtlayacaktır. Buradan itibaren seçimler yapılır. Dürüstlük yok ve bunu herkes biliyor/bilecek. Her iki taraftaki hükümet bir sahtekarlıktır. AZ denetimi, 11 Eylül’den hemen önce yayınlanacak. Çoğu insan denetimin hileli olduğunu söyleyecek ve buna inanmayacaktır. 11 Eylül çok şey olacak. Olmaması için dua ediyorum ama 11 Eylül’ün 20. yıl dönümü olduğu için 20’li yıllarda her şey oluyor. Birkaç tahmin.

1. Asker gönderdiğimiz Kabal’daki havaalanı kesinlikle Taliban tarafından yok edilecek. Sanırım bu onları geri gönderme planının bir parçası. Bir şeyler olacağını biliyorlar.

2. ABD topraklarında birden fazla sahte bayrak “terörist” saldırısı olacak. Kendi hükümetimiz tarafından düzenlendi. Muhtemelen “sağcı maga sevgi dolu anti maske anti vax milis silahı cahilleri” sadece silah karşıtı ve aşı pasaportları ve nihayetinde sosyal kredi sistemi gündemlerini zorlarken, hükümet zulmüne karşı olanları şeytanlaştırarak. Buna karşı çıkan herkes toplumdan dışlanacak ya da daha kötüsü. Ve bunun için kök salan insanlar olacak. Belki kendi aile üyelerimiz bile. Bütün bunlar, kamuoyunun dikkatini hükümetin yolsuzluğundan uzaklaştırmak için. Her iki taraf da birbiriyle yatakta. Seçilmiş birkaç yerel seçilmiş hükümet yetkilisi dışında hiç kimse sizi veya iyiliğinizi umursamıyor. Hızla bastırılmaya çalışılacak isyanlar görmeye başlayacaksınız. Ama bize ve haklarımıza ne kadar basarlarsa o kadar çok insan uyanacak. Korkarım bu, Amerika Birleşik Devletleri’nin ve batı dünyasının çoğunun düşüşünün başlangıcı. Sonunda BM birliklerinin çağrılması “gerekecek” ve tek dünya düzeni başlayacak.

Bütün bunlar ne kadar sürecek hiçbir fikrim yok. Ama korkarım, tüm insanlar arasındaki büyük uçurumla geri dönüşü olmayan bir noktayı geçtik. Dilerim bunların hiçbiri gerçekleşmez. Ama diz çöküyorum ve en kötüsüne hazırlanıyorum

25 Comments

1. Van dan kimler var. Batı dünyasının düşüşünü izlediğimize inanıyorum. . Selam web siteniz inanılmaz çok güzel, şukuladım , ali – 429

2. Amasya dan kimler var. Batı dünyasının düşüşünü izlediğimize inanıyorum. . Merhaba web sitesi vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 467

3. Bu konu : ” Batı dünyasının düşüşünü izlediğimize inanıyorum. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 126

4. Bu konu : ” Batı dünyasının düşüşünü izlediğimize inanıyorum. ” çok güzel. Selam siten inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 261

5. Bu konu : ” Batı dünyasının düşüşünü izlediğimize inanıyorum. ” çok güzel. Merhaba sayfa süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 110

6. Bu konu : ” Batı dünyasının düşüşünü izlediğimize inanıyorum. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 162

7. Bartın dan kimler var. Batı dünyasının düşüşünü izlediğimize inanıyorum. . Mrb web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 283

8. Muğla dan kimler var. Batı dünyasının düşüşünü izlediğimize inanıyorum. . selamun aleyküm web sitesi inanki çok güzel, teşekkürler , banu – 431

9. Bu konu : ” Batı dünyasının düşüşünü izlediğimize inanıyorum. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 6

10. İzmir merkezden ben banu. Merhaba web sitesi inanki çok iyi, teraziye tıkladım 26-08-2021 11:07:06

11. Gaziantep dan kimler var. Batı dünyasının düşüşünü izlediğimize inanıyorum. . Merhaba herkese sayfa cidden çok güzel, saolun , doruk – 320

12. Tokat merkezden ben Aylin. Slm web siteniz cidden iyi, teraziye tıkladım 26-08-2021 11:15:55

13. Uşak merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz gerçekten iyi, sağolun 26-08-2021 11:16:16

14. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

15. Malatya merkezden ben hatice. Selam sayfanız vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 11:29:45

16. Afyon merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 26-08-2021 20:24:47

17. Bu konu : ” Batı dünyasının düşüşünü izlediğimize inanıyorum. ” çok güzel. Selam web sitesi yeminle güzel, teraziye tıkladım , ziya – 253

18. Slm sayfan inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Tunceli dan kimler var. Batı dünyasının düşüşünü izlediğimize inanıyorum. . Selam herkese paylaşım cidden çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 175

20. Bilecik dan kimler var. Batı dünyasının düşüşünü izlediğimize inanıyorum. . Slm web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 470

21. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş dan kimler var. Batı dünyasının düşüşünü izlediğimize inanıyorum. . Merhaba herkese web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 323

22. Mardin dan kimler var. Batı dünyasının düşüşünü izlediğimize inanıyorum. . Merhaba herkese sayfan gerçekten çok iyi, sağolun , emin – 193

23. Kastamonu merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten harbiden dikkat çekici, saolun 13-09-2021 16:40:23

Write A Comment