İnsanoğlunun, maddi madde tüketen kişilerden başka bir şeye indirgenmemiş olması çok hayal kırıklığı yaratıyor… tek kullanımlık çöpler. Tek başına bu davranış, tüketmeyenleri tek kullanımlık insan olarak görmemizi sağladı. Bu sistemlerin ölmesinin bir başka nedeni ve kanıt, çok sayıda evsiz insanda ve ayrıca %99 ile bu elit %1 arasındaki büyük boşlukta. %1 daha az tüketiciyi besliyor (%99) ÖNEMLİ bilim, önemsiz haberler, abur cuburlar, sahte yiyecekler, sahte eğitim, sahte dereceler… Bu dünyanın yolları çılgınca. Belki tasarım gereğidir? Bunun için kesinlikle GÖRÜNMEYEN bir eşleşme vardır: Burada Dünya’da 2 tür ruh vardır, (1) The Perishable, Corruptible ve Mortal. (2) Bozulamaz, Bozulamaz ve Ölümsüz. Ve o çürüyen/bozulabilen ruhlar, güvenin aleve çekilmesi gibi çöpe çekilir. 😞 Ana akım medyanın kendilerine söylediklerine, çöp bilimine, sahte diplomalara/soyağaçlarına, tek kullanımlık çöplere, sahtekarlığa ve yalanlara tapıyorlar.

Elimdeki tek çözüm, bunların sizi üzmesine izin vermemek ve FARKINDALIK yeterlidir. GERÇEKTEN ÖNEMLİ OLAN şeyin ruhunuza öğrettiği yalnızca gerçekliktir! Maddeden ve bu dünyanın TÜM meselelerinden oruç tutmak, içinizde birçok algısal kapı açar. Gerçek nedir? Sen!!! Buradaki diğer her şey bir yanılsamadır… bir yanılsamadır ve amacı sizi kendi gerçeğinize uyandırmaktır. Fiziksel maddeden hızlı ve Çıplak İhtiyaçlar üzerinde var olun. Dışarı çıkın ve güneş/sol/ruh ışığında ağaçlardan birinin altında Dünya’da oturun. Siz sadece fiziksel maddeden ÖĞRENMEK için buradasınız! Ona ibadet etmek değil. Güneş/Sol/Ruh TÜM karanlığı Işığa getirir. 🥰 Ve Dünya, Kalp için bir anagram olduğuna göre, Kalbin frekansını yükseltmek için çıplak Dünya’da oturmak mantıklı değil mi? (İnsanlar beyne tapar ve bu, onları gerçeklerinden kör eden daha fazla önemsiz bilimdir.) Kendi gerçeğini bulmak isteyen herkes için aşağıda bazı bağlantılar göndereceğim.

Author

32 Comments

1. Bu konu : ” Batı Dünyasının Yolları: Kırık Tüketiciler. Amerika’daki en büyük günah: Tüketmeyi bırakın! ” çok güzel. Selam web siten vallaha billaha mükemmel, sağolun , – 73

2. Gürbüz Reply

Manisa merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 05-06-2021 18:22:51

3. Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

4. Bu konu : ” Batı Dünyasının Yolları: Kırık Tüketiciler. Amerika’daki en büyük günah: Tüketmeyi bırakın! ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki güzel, twitter da paylaştım , memo – 252

5. Kırklareli dan kimler var. Batı Dünyasının Yolları: Kırık Tüketiciler. Amerika’daki en büyük günah: Tüketmeyi bırakın! . Selam paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 177

6. Bu konu : ” Batı Dünyasının Yolları: Kırık Tüketiciler. Amerika’daki en büyük günah: Tüketmeyi bırakın! ” çok güzel. Mrb paylaşımın inan ki hayran bıraktı, sağolun , ali – 103

7. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Selam web sitesi inanki çok güzel, şukuladım 12-06-2021 21:22:01

8. Selamın aleyküm web siten inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Erzurum merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşım valla çok güzel, teşekkürler 15-06-2021 00:11:01

10. Erzurum merkezden ben hatice. Selamlar web siten inanki güzel, sağolun 23-06-2021 03:14:24

11. Karabük merkezden ben Aylin. Merhabalar web sitesi valla hoşuma gitti, tebrikler 25-06-2021 22:50:04

12. Bu konu : ” Batı Dünyasının Yolları: Kırık Tüketiciler. Amerika’daki en büyük günah: Tüketmeyi bırakın! ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha billaha iyi, saolun , Emine – 367

13. Selamlar paylaşımın inan ki dikkat çekici, teşekkürler

14. Kırşehir merkezden ben ziya. Mrb web siten valla iyi, saolun 06-07-2021 08:56:14

15. elif yılmaz Reply

Merhabalar web siten valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Merhabalar paylaşım inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

17. Muğla dan kimler var. Batı Dünyasının Yolları: Kırık Tüketiciler. Amerika’daki en büyük günah: Tüketmeyi bırakın! . Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , memo – 460

18. Bu konu : ” Batı Dünyasının Yolları: Kırık Tüketiciler. Amerika’daki en büyük günah: Tüketmeyi bırakın! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 343

19. Adana merkezden ben . Selam siteniz inan ki hayran bıraktı, tebrikler 29-07-2021 17:39:48

20. Bayburt merkezden ben hatice. Slm sayfanız inan ki güzel, şukuladım 31-07-2021 06:47:11

21. Isparta dan kimler var. Batı Dünyasının Yolları: Kırık Tüketiciler. Amerika’daki en büyük günah: Tüketmeyi bırakın! . selam arkadaşlar siten vallaha güzel, saolun , hatice – 249

22. Bu konu : ” Batı Dünyasının Yolları: Kırık Tüketiciler. Amerika’daki en büyük günah: Tüketmeyi bırakın! ” çok güzel. Selam herkese web siten cidden hayran bıraktı, tebrikler , banu – 430

23. Denizli dan kimler var. Batı Dünyasının Yolları: Kırık Tüketiciler. Amerika’daki en büyük günah: Tüketmeyi bırakın! . Slm paylaşımın valla güzel, şukuladım , ziya – 205

24. Ankara merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran edici, saolun 06-09-2021 12:37:28

25. Mersin merkezden ben banu. Selam herkese siten ciddiyim hayran edici, tebrikler 06-09-2021 12:59:26

26. Bu konu : ” Batı Dünyasının Yolları: Kırık Tüketiciler. Amerika’daki en büyük günah: Tüketmeyi bırakın! ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 58

27. Çorum dan kimler var. Batı Dünyasının Yolları: Kırık Tüketiciler. Amerika’daki en büyük günah: Tüketmeyi bırakın! . Selam herkese web siteniz cidden çok iyi, saolun , ali – 93

28. Kayseri merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımın ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım 19-09-2021 14:13:44

Write A Comment