Batı Medeniyetinin Çöküşü.

Parmağımızın arkasına saklanmayalım (bu benim dilimde mantıklı).

Şu anda Batı Medeniyetinin düşüşünü yaşıyoruz. Çin Komünist Partisi ABD, spor endüstrisi, Hollywood, siyasetçiler, yargıçlar, CEO’lar vb. Her düzeyde otoriteye sızdı, kazanıyorlar.Sadece salgın kartını oynadılar ve BM, propaganda, sansür ve kullandıkları lobilerle oynadılar. oyunlarına katılmaları için neredeyse her önemli ülkeyi zorladı / satın aldı / finanse etti. Bundan sonra her hükümet kendisine verilen parayla dilediğini yapma ayrıcalığına sahip oldu. Her başbakan medyayı / polisi / politikacıları finanse etti ve kahrolası spam başladı.

Ekonomik çöküş kaçınılmazdır. Soru, bunun neden henüz gerçekleşmediğidir? Borsanın çökmesini gerçekten kim durdurdu? Doğru zamanı mı bekliyorlar? Her şey aşamalı mı?

KORKU ORTALAMA VE KARANTİNALAR.

İnsanlar, sevdiklerini öldürmemeleri için evde kalmaları söylendiğinde haklarını bırakıyorlar. Yalan söylememek, ilk karantinanın ilk haftası biraz eğlenceliydi … ama o haftadan sonra korkunçtu. İnsanlar dinlendikleri için evlerini terk ederlerse alay edildiler çünkü haksızlık nedeni “hepimiz bu işte birlikteyiz, lanet eğriyi dümdüz ettiğimizde karantinayı kıramazsınız”.

İnsanlar% 99,95 virüsten gerçekten korkuyor mu? Belki bazıları evde bir ay daha kalıp para kazanmanın eğlenceli olacağını düşündü? Virüsten çok hükümetten mi korkuyorlar?

BÖL ve Fethet Bu teknik kesinlikle ıskalamaz! Aç bir köpeğe kemik fırlatırsanız ısıracağı matematiksel olarak doğrudur. Benim ülkemde komşumuz ülkeyle bir çatışma çıktı (TV propagandası) henüz hiçbir şey olmadı. ABD’de siyahlara karşı beyazdı, BLM bunu herkesten daha iyi biliyorsunuz.

Pro-mask VS anti-mask? Bu bile işe yarayabilir mi? Yüz maskesi takmadıkları için birini diğerine çevirebilirler mi? Ama neden bu durumda çalışmıyorlar?

Zaten kimin umurunda … Beyin yıkama tekniği yardımcı olur diye düşündüler. 100 kez söyle. Uzmanları getirin. Fauci’nin maskelerin çalışmadığını söyleyip söylemediğini hatırlamayacaklar, değil mi? İşe yaramayacağını biliyor olabilirler ama uyabilirler. Ve bunu biliyorlardı.

Maske, itaatten başka bir şey değildir.

Beni burada yanlış anlamayın çocuklar, Covid aerosollerle yayılıyor, sosyal mesafe bile işe yaramıyor. Maskeler, sivrisinekleri uzak tutmak için bir çite sahip olmak gibi olduğunu düşündü. Basitçe işe yaramıyor – ama Tokyo veya Hong Kong gibi aşırı kalabalık bir metropolde yaşıyorsanız, toksik kirlilik nedeniyle yüz maskesi takmanız tercih edilir, maskelerin her durumda işe yaramaz olduğunu söylemiyorum, tamam mı? Peygamber / hayırsever / dahi / playboy Bill Gates’in söylediği gibi, ikinci dalgaya daha fazla dikkat edeceklerini söyledi.

İKİNCİ DALGA

İkinci dalga? Neyin? Yazı aşırı kalabalık olduğu için bazı adalara zorunlu maskeler verildiğini hatırlıyorum. Saçmalık.

İkinci fatura dalgası mı? Küreselciler bunu gerçekten yapıyor mu? Tekrar zorlayacaklar mı? Daha fazla “mali yardım” gönderecekler ama bu sefer büyük eczane de dahil oluyor?

Vakalardan bahsediyorlar … Tek duyduğum vakalar – ölü insanlar değil, vakalar. Neden? Tek umursadıkları sayılar mı? Jack Russell’ım bile Covid’in dedikleri kadar öldürücü olmadığını biliyor, peki buradaki sorun nedir?

Ya mutasyona uğrarsa? Aşı yaparsak daha güvenli olmaz mı? Evet evet evet sadece sürü bağışıklığı için biliyorum, evet? Sonra nihayet normale döneceğiz.

Ama zaten değişmeye başladı (ne şaka) ?? Nerede? Kontrol edilemeyen ülkelerde. Örneğin İngiltere Fransa. Yorgunlar. Aşıyı istemiyorlar

Ya aşının mutasyona uğramış suş için olduğunu söylesek? Korkmuş olabilirler biliyor musun? Bazıları kendilerini aşılayabilir … kazan-kazan

AŞI

Sars cov 2 +/- RNA ipliğinin yaşam döngüsü, endozomlar, ribozomlar, çift membranlı veziküller, sitoplazma ve ERGIC’de gerçekleşir. Çekirdekte yaşam döngüsü yoktur. Karıştırma, entegrasyon veya herhangi bir epizomatik form yok.

Bu deneysel bir mRNA aşısıdır (türünün ilk örneği mi?) Pfizer tarafından bir yıldan daha kısa bir sürede geliştirilmiştir .. PFIZER’DEN …

Bu, en büyük Bay Gates tarafından imzalanan insanlığa karşı başka bir suç olabilir.

Olası yan etkileri bilmiyorum, eğer kısırlaştırırsa, sizi alerjik veya otistik yaparsa ya da neden hepsi değil. Bir aşının genel popülasyon için güvenli sayılması için neredeyse on yıla ihtiyacı olduğunu biliyorum.

Ama neden? Sürüyü Covid suşlarına daha duyarlı hale getirmek mi? Kitlesel nüfus azalması ?? Neden?? Daha az insanın kontrol etmesi daha kolay mı?

DİN KRİZİ Kuzular gibi her kış bizi hapsetme gücüne sahip olduklarını hissediyorum .. Ve bunu biliyorlar. Ayaklanmalar olacak ama hey bu eski bir siyonist pislik için bir fırsat mı? Kilise ne olacak? Para kaybettiler değil mi? Noel ya da önemli Azizler gibi geleneksel olarak karlı günlerde pek çok sadık takipçi reddedildi. Sonuçta onlar da bir şirket. Dinler düşüyor mu? Kiliseye meydan okumak biraz riskli değil mi? Yaklaşan bir plan olmalı. Blue Beam Projesi? AI Tanrı?

6 OCAK

2 olası sonuç

1. Joe Biden / Kamala Harris kazandı. 100 günlük maske. Joe Biden ölür ya da birçok skandaldan dolayı suçlanır (Ukrayna, avcı Biden, seçim dolandırıcılığı adını verin) ama o yaşlı Joe, bunu biliyor ve umursamıyor. (Diğer olası senaryo, doğal sebepten ölene kadar kalması ve ölümün Covid olarak vaftiz edilmesidir. Kamala Harris ölünceye kadar işi VP noktasından yapacak) Tahtta kim oturursa önemli değil, savaş çıkacak, Orta doğu daha da istikrarsız hale gelecek. sahte bayrak saldırısı yani İran aleyhine bir inanış var mı? Lübnan? Kim bilir ama kesin olan budur. ABD daha da çökecek. 27 trilyon borç ve artıyor. Daha fazla borç, daha fazla sapma, onlar sadece ABD nüfusu ile, diğer ülkelerde yaptıkları gibi daha önce ve birçok ülkede çökene kadar deneyler yapıyorlar. Trump 2024’te geri dönmeyecek. Hiç kimseye borcu yok, işleri artıyor ve geri gelmesini göze almak istiyor. Derin devlet buna izin vermez … Yoksa o mu? Geri dönüş onun kurtarıcı olduğu anlamına mı gelecek? Deccal mi? 2024? Yoğurt robotunun AI lideri olması daha olası.

2. Trump seçimi bozar. Şimdi görmek istediğim şey bu. Bir sivil huzursuzluk. Yiyecek kıtlığı, ulusal koruma görevlendirildi. Ya suikasta kurban gitti ve ardından iç savaşı takip ediyor ve batı uygarlığı çöküyor ya da ABD doları hisselerinin aşırı enflasyonu çöküyor, bu da ABD’nin tek başına ve her zamankinden daha savunmasız olduğu anlamına geliyor. WW3. Son başkan onayladı.

Düzenleme: herhangi bir hata için özür dilerim

“Batı Medeniyetinin Çöküşü.” üzerine 14 yorum

1. Bu konu : ” Batı Medeniyetinin Çöküşü. ” çok güzel. Slm paylaşımın valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 440

2. Bu konu : ” Batı Medeniyetinin Çöküşü. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden güzel, sağolun , banu – 335

3. Bilecik merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 06-01-2021 06:43:32

4. Adana dan kimler var. Batı Medeniyetinin Çöküşü. . Selam web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 410

5. Nevşehir dan kimler var. Batı Medeniyetinin Çöküşü. . selamun aleyküm siten gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 330

6. Bu konu : ” Batı Medeniyetinin Çöküşü. ” çok güzel. Slm siten harbiden çok iyi, saolun , banu – 478

7. Manisa merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, saolun 18-01-2021 15:57:59

8. Artvin merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-01-2021 13:20:57

9. Bu konu : ” Batı Medeniyetinin Çöküşü. ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi çok güzel, tebrikler , Emine – 7

10. Amasya dan kimler var. Batı Medeniyetinin Çöküşü. . selamun aleyküm web sitesi yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 67

11. Sivas merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfan ciddiyim iyi, facebookta paylaştım 09-02-2021 02:20:34

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link