Batı medyası, hükümeti sorgulayanların ölmesini sağlamak için batılı hükümetlerle birlikte çalışıyor [Conjecture Post]

Maskeler yardım etmek hastalığı önlemek. Tek taraflı olarak hastalığı önlemezler, ancak hastalandıklarında düzenli olarak maske takan ülkelerde tarihsel olarak kişi başına daha az grip vakası görülmüştür ve pandeminin başlarında (vatandaşları söz konusu emirleri izleyen) maske görevlerini uygulayanlar artık normale dönmüştür veya ona yakın.

Aşılar işe yarıyor. Mevcut aşı, grip aşılarının her yıl uyguladığı titiz test standartlarına sahip. Bill Gates’in aşılarımıza mikroçipler yerleştirdiği fikri gerçekten saçmadır, ancak insanlar, zenginlerin düşman olduğunu kabul etmek için doğru yoldadır.

Medya size yalan söylüyor. Bu bir gerçek. “Sol kanat liberal medyaya” özel değil. CNN VE Fox News. NPR ve Daily Wire. Jacobin, Vox, OANN ve Epoch Times. Hepsi sizden tamamen farklı ilgi alanlarına sahip çok zengin insanlara ait ve gerçeği söylemek için hiçbir nedenleri yok. Parenti, kitabında bir alıntıyla bunu iyi ifade ediyor: “Medyadaki temel çarpıtmalar masum hatalar değildir, çünkü bunlar rastgele değildir; daha ziyade, yönetimi emeğe tercih ederek, korporatizmi anti-korporatizme, yoksulları yoksullara, özel teşebbüsleri sosyalizme, Beyazlar Siyahlara, erkekler kadınlara, protestoculara resmiyete, muhalefete karşı konvansiyonel siyasete tercih ederek tekrar tekrar aynı yöne doğru ilerliyorlar. , anti-komünizm ve silahsızlanma karşısında silahlanma yarışı militarizmi, enternasyonalizm karşısında ulusal şovenizm, ABD’nin Üçüncü Dünya’nın devrimci veya popülist milliyetçi değişim üzerindeki hakimiyeti. Basın pek çok şey yapar ve birçok işleve hizmet eder, ancak asıl rolü, indirgenemez sorumluluğu, mevcut sosyal ve ekonomik sınıf gücünü destekleyen bir gerçeklik görüşünü sürekli olarak yeniden yaratmaktır. “

Medya, maskelerin veya aşıların her iki “tarafın” geçerliliğinden bahsediyor (alıntılarla, çünkü aynı taraftalar: seçkinlerinki). Liberal medya, komplo teorisyenlerinin hükümeti sorguladıkları için ne kadar aptal olduklarından bahsediyor ve Muhafazakar medya, liberal koyunların bunu sorgulamadığı için ne kadar aptal olduğundan bahsediyor. İddialara rağmen bunu kabul ettikleri için aynıdırlar. hiçbir geçerliliği olmayan

Bunu yaparlar çünkü yeterince insan hükümeti sorguladığında ne olacağını bilirler – karşılık verirler. Zalimlerin evlerinin içi ve başları dahil, bulabildikleri her yerde yanıtlar ararlar.

Basit, iyi anlaşılmış konularda ayrımcılığa neden olarak anlatıyı sorgulama yeteneğinizi kullanıyorlar.

Donald Trump sürekli olarak sahte haber medyasını patlatıyor. Neoliberal temsilciler CNN’deki komplolar hakkında şakalaşıyor. Bunlar koordineli saldırılardır

Hükümete karşı sağlıklı bir güvensizlik duyuyorsunuz, ancak milyonlarcanız onlar adına hareket etmeye yönlendirildiniz – aktif olarak kendinizi ve ailenizi öldürüyorsunuz.

“Batı medyası, hükümeti sorgulayanların ölmesini sağlamak için batılı hükümetlerle birlikte çalışıyor [Conjecture Post]” üzerine 23 yorum

1. Adana merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 21-12-2020 21:01:54

2. Bu konu : ” Batı medyası, hükümeti sorgulayanların ölmesini sağlamak için batılı hükümetlerle birlikte çalışıyor [Conjecture Post] ” çok güzel. Slm web siteniz yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 401

3. Bu konu : ” Batı medyası, hükümeti sorgulayanların ölmesini sağlamak için batılı hükümetlerle birlikte çalışıyor [Conjecture Post] ” çok güzel. Selamlar sayfa harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , doruk – 448

4. Bu konu : ” Batı medyası, hükümeti sorgulayanların ölmesini sağlamak için batılı hükümetlerle birlikte çalışıyor [Conjecture Post] ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 443

5. Kırklareli merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 29-12-2020 15:47:10

6. Denizli merkezden ben hatice. Selam herkese sayfa valla mükemmel, facebookta paylaştım 01-01-2021 20:08:57

7. Ordu merkezden ben ali. Selam paylaşımın valla güzel, twitter da paylaştım 02-01-2021 14:19:56

8. Kocaeli dan kimler var. Batı medyası, hükümeti sorgulayanların ölmesini sağlamak için batılı hükümetlerle birlikte çalışıyor [Conjecture Post] . selamun aleyküm sayfa vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 131

9. Bu konu : ” Batı medyası, hükümeti sorgulayanların ölmesini sağlamak için batılı hükümetlerle birlikte çalışıyor [Conjecture Post] ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 416

10. Yalova merkezden ben . Selam paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 13-01-2021 00:16:29

11. Eskişehir merkezden ben memo. Slm web siten vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 07-02-2021 10:41:17

12. Bu konu : ” Batı medyası, hükümeti sorgulayanların ölmesini sağlamak için batılı hükümetlerle birlikte çalışıyor [Conjecture Post] ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , mehmet – 356

13. Samsun dan kimler var. Batı medyası, hükümeti sorgulayanların ölmesini sağlamak için batılı hükümetlerle birlikte çalışıyor [Conjecture Post] . Selam sayfanız yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 281

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link