Şahsen ben Myanmar’ın, hükümet veya ordu arasında ülkeyi kontrol edenlerin kim olduğu için savaşmaya çalışan Çin ve Amerikalılar arasındaki vekalet savaşında bir sonraki savaş odası olacağını düşünüyorum! Her şey, şu anda herkesi susturmaya ve Amerikan dost hükümetini iktidardan uzak tutmaya çalışan Çin’in askeri kontrolündeki bir ülkenin olduğu sıcak bir konu gibi görünüyor!

Myanmar’daki kontrolün, Amerika’ya bir savaş çıkması durumunda potansiyel bir ileri harekat üssü sunarak her iki ülke için de büyük faydaları olduğu ve Çinlilerin malakka boğazlarından petrol taşımacılığını pek çok olasılık ile olası bir abluka olmaksızın sağlamaya devam edebildiği açıktır. Myanmar’ın batı kıyısında petrol tedarik ediliyor mu?

Author

6 Comments

1. Mrb sayfan ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Tunceli dan kimler var. Batı’dan etkilenen bir sonraki ana savaş / vekalet savaşının nerede yapılacağını düşünüyorsunuz ve neden? . Selam herkese paylaşımın harbiden hayran bıraktı, tebrikler , mehmet – 136

3. Hatay dan kimler var. Batı’dan etkilenen bir sonraki ana savaş / vekalet savaşının nerede yapılacağını düşünüyorsunuz ve neden? . Merhaba herkese web sitesi yeminle dikkat çekici, sağolun , Hasan – 72

4. Düzce merkezden ben ali. Selamlar sayfanız gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 10-04-2021 17:24:04

5. Bu konu : ” Batı’dan etkilenen bir sonraki ana savaş / vekalet savaşının nerede yapılacağını düşünüyorsunuz ve neden? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , banu – 406

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link