Batılı bilimlerin çoğunun size anlatmaya çalıştığına rağmen, tüm Depresyon türleri tedavi edilebilir.

Anti depresanlar da bence yasal olmamalı ama bu başka bir gün için.

“Bu Kadar Sık Olmayın, YeS SoME PeOple SiTUational DESSIOn BUt SoME PeOPle HAVE KİMYASAL DENKLİKLERİ TAŞIYOR !!!”

Bu doğru, bazı insanların beyinlerinde, hayatlarının şu anda oldukça kolay ve stressiz olmasına rağmen depresyona neden olan dengesizlikler var.

“Kendini yanıldığını kanıtlamadın mı?”

Kapa çeneni ve okumaya devam et. Bu kimyasal dengesizlik, doğduğunuz bir şey değildir. Bu yüzden depresyonla ilgili bilimsel açıklama “depresyonun tek bir nedeni yoktur”

Onun geliştirdiğiniz bir şey, onunla doğduğunuz bir şey değil, zihninizin geriliği değil. Basitçe beyniniz kendini düzgün bir şekilde dengelemiyor.

“Beyin bunu neden yapıyor, güzel bir hayatım var, öyleyse neden sürekli depresyondayım, tedavi edilemez OLMALIDIR ve özel bir depresyon yaşamam gerekir mi?”

Bunu olabildiğince güzel bir şekilde ifade etmek gerekirse, “iyi bir hayat” geçirmenize rağmen depresyondaysanız, o zaman bu aslında iyi bir hayatınız olmadığı ve basitçe yaptığınızı düşündüğünüz ve aniden bilinçaltınıza girmeniz gerektiği anlamına gelir. ve aslında sizi yok edecek bir şekilde yaşadığınızı fark edin, ancak o zaman … Depresyonun çaresini bulacak mısınız?

Pek çok insanın iyileşmesini engelleyen en önemli şey? Güvensizlik, inatçı olmak, her zaman kurban olduğuna inanmak, içsel çalışma yapmamak, antidepresanlara güvenmek ve sadece büyümek ve öğrenmek istemeyen bir pısırık olmak.

Zor, ama gerçekten biraz meditasyon yaptıysanız, geçmişinize geri döndüyseniz ve travmalarınızı ortaya çıkardıysanız, iyileşmeye başlayacağınızı garanti edebilirim.

Adım 1: Diyetinizi değiştirin, çoğu kişiden daha düzenli alkol alıyor musunuz, yeterince meyve ve sebze mi yiyorsunuz yoksa esas olarak işlenmiş yiyecekler mi yiyorsunuz (ne yiyorsanız osunuz, yemek ruh halimizi etkiliyor) kendinize yalan söylemeyi bırakın. Zaman, işte bu yüzden berbat hissediyorsun.

2. Adım: Meditasyon yapın, meditasyon yapın ve biraz daha meditasyon yapın

Adım 3: Meditasyondan sonra, depresyon ve anksiyetesi olan insanlar için gölge çalışması mutlak bir zorunluluktur, bu size içinizdeki ve diğer herkesi anlamayı öğretecektir.

3. Adım: Minnettarlık ve pozitiflik. Her şey hakkında olumsuz mu oluyorsun? O zaman olumsuzluk senin yoluna gelecek dostum.

Aldığım yanıtlara bağlı olarak, bu alt başlıktaki herkese akıl sağlığını iyileştirmek için nihai rehber veren bir gönderi yapabilirim.

Bir noktada ben de dahil olmak üzere pek çok insan, bu reddit’te geziniyor, hissettiğimiz şekle yardımcı olmadığını ve büyük olasılıkla paranoyayı artırdığını biliyor, ancak yine de bunu yapıyoruz çünkü komplolar ilginç.

Bu yüzden komploumu bırakacağımı düşündüm, bu sadece ilginç değil, aynı zamanda size yardımcı olabilir

“Batılı bilimlerin çoğunun size anlatmaya çalıştığına rağmen, tüm Depresyon türleri tedavi edilebilir.” üzerine 9 yorum

1. Düzce dan kimler var. Batılı bilimlerin çoğunun size anlatmaya çalıştığına rağmen, tüm Depresyon türleri tedavi edilebilir. . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 193

2. Tekirdağ dan kimler var. Batılı bilimlerin çoğunun size anlatmaya çalıştığına rağmen, tüm Depresyon türleri tedavi edilebilir. . Merhaba herkese sayfan harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 438

3. Kocaeli dan kimler var. Batılı bilimlerin çoğunun size anlatmaya çalıştığına rağmen, tüm Depresyon türleri tedavi edilebilir. . Mrb sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 497

4. Adana merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 01-02-2021 13:05:20

5. Malatya dan kimler var. Batılı bilimlerin çoğunun size anlatmaya çalıştığına rağmen, tüm Depresyon türleri tedavi edilebilir. . Selam siten süper ötesi iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 181

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link