Battelle Memorial Institute nedir ve neden Amerika’da bilim ve savunmayı kontrol ediyor?

Jacques Vallee, Joe Rogan Podcast’teki görüntüsünde, hükümetimizdeki Fenomeni kontrol eden ve CIA gibi İstihbarat Ajanslarını kontrol eden varlığın Özel Yüklenici olduğunu söyledi. Daha sonra Battelle Memorial Institute adlı bir şirketin ABD hükümetinin planlanan ifşa olayını bir araya getirilen bilim adamlarına ve akademisyenlere iptal eden notu gönderdiğini söylemeye devam ediyor.

https://open.spotify.com/episode/3cuW6TuyRnZxBNaQJeH2Ce?si=8JJiLSaXQteIxp7UWgcKKQ

https://en.wikipedia.org/wiki/Battelle_Memorial_Institute

https://www.battelle.org/

https://twitter.com/tomcbarry/status/1335434801487118340?s=20

Bu şirkete bakarsanız, bunlar vergi ödemeyen, FOIA taleplerine tabi olmayan ve Eyalet veya İdarenin değil Atomik Sırlar Sınıflandırması altında yetkisi olan bir 501 (c) (3) şirketidir.

Bu şirket 20’li yıllardan beri etrafta ve bilim, savunma ve toplumun her sektörünü kontrol ediyor gibi görünüyor.

Elleri var:

Kimyasal Demilitarizasyon, Yüksek Tehlikeler, Tehdit Değerlendirmesi, Siber araçlar, Mikroelektronik, Metalurji, Gelişmiş Robotik, Füze Savunma Sistemleri, Taktik Ekipman, AI, Zırhlı Araçlar, Adli Genomik, Havacılık, Havacılık, Ekoloji, Kimya, Enerji, Malzeme Bilimi, İlaç Teslimi, Aşılar, In Vitro Tech, Biyolojik Silahlar, Nöroteknoloji, Toksikoloji, Sağlık, Askeri Sağlık, Gelişmiş Malzemeler ve çok daha fazlası.

Brookhaven Ulusal Laboratuvarı, Idaho Ulusal Laboratuvarı, Lawrence Livermore Ulusal Laboratuvarı, Los Alamos Ulusal Laboratuvarı, Ulusal Yenilenebilir Enerji Laboratuvarı, Oak Ridge Ulusal Laboratuvarı, Pasifik Kuzeybatı Ulusal Laboratuvarı, Ulusal Biyolojik Savunma Analizi ve Karşı Tedbirler Merkezi ve Ulusal Ekolojik Gözlemevi’nin sahibi ve kontrolleri onlar. Ağ.

Nükleer reaktörler için ilk nükleer yakıt çubuklarını, metalurjideki sayısız ilerlemeyi, uzay programlarında kullanılan algoritmaları ve kaplamaları ve sonsuz sayıda diğer görünüşte imkansız keşifleri geliştirdiler.

Bu şirket hakkında bir şey bilen var mı? Bu ifşanın Podcast’in en şok edici kısmı olduğunu düşündüm ve ona bakmak istiyorum.

“Battelle Memorial Institute nedir ve neden Amerika’da bilim ve savunmayı kontrol ediyor?” üzerine 16 yorum

1. Isparta dan kimler var. Battelle Memorial Institute nedir ve neden Amerika’da bilim ve savunmayı kontrol ediyor? . selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Emine – 141

2. Kırıkkale dan kimler var. Battelle Memorial Institute nedir ve neden Amerika’da bilim ve savunmayı kontrol ediyor? . Merhabalar paylaşımınız valla dikkatimi çekti, tebrikler , doruk – 495

3. İstanbul dan kimler var. Battelle Memorial Institute nedir ve neden Amerika’da bilim ve savunmayı kontrol ediyor? . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 322

4. Bu konu : ” Battelle Memorial Institute nedir ve neden Amerika’da bilim ve savunmayı kontrol ediyor? ” çok güzel. Merhaba web sitesi süper ötesi hayran edici, tebrikler , mehmet – 28

5. Kars dan kimler var. Battelle Memorial Institute nedir ve neden Amerika’da bilim ve savunmayı kontrol ediyor? . Mrb web siten inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 396

6. Antalya merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, saolun 19-12-2020 06:56:53

7. Bu konu : ” Battelle Memorial Institute nedir ve neden Amerika’da bilim ve savunmayı kontrol ediyor? ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanılmaz çok iyi, saolun , ahmet – 476

8. Bu konu : ” Battelle Memorial Institute nedir ve neden Amerika’da bilim ve savunmayı kontrol ediyor? ” çok güzel. Selam paylaşımın yeminle dikkat çekici, saolun , ziya – 83

9. Bu konu : ” Battelle Memorial Institute nedir ve neden Amerika’da bilim ve savunmayı kontrol ediyor? ” çok güzel. Mrb web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , doruk – 200

10. Bu konu : ” Battelle Memorial Institute nedir ve neden Amerika’da bilim ve savunmayı kontrol ediyor? ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 49

11. Tekirdağ merkezden ben emin. Merhabalar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 21-01-2021 02:39:51

12. Tokat dan kimler var. Battelle Memorial Institute nedir ve neden Amerika’da bilim ve savunmayı kontrol ediyor? . selam arkadaşlar sayfan ciddiyim mükemmel, şukuladım , doruk – 134

13. Bu konu : ” Battelle Memorial Institute nedir ve neden Amerika’da bilim ve savunmayı kontrol ediyor? ” çok güzel. Mrb sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 202

14. Bu konu : ” Battelle Memorial Institute nedir ve neden Amerika’da bilim ve savunmayı kontrol ediyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 308

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link