Battelle Memorial Institute Üzerine Düşünceler? Birisi Bunu UFO ve Joe Rogan Alt Dizilerinde Getirdi

Jacques Vallee, Joe Rogan Podcast’teki görüntüsünde, hükümetimizdeki Fenomeni kontrol eden ve CIA gibi İstihbarat Ajanslarını kontrol eden varlığın Özel Yüklenici olduğunu söyledi. Daha sonra Battelle Memorial Institute adlı bir şirketin ABD hükümetinin planlanan ifşa olayını bir araya getirilen bilim adamlarına ve akademisyenlere iptal eden notu gönderdiğini söylemeye devam ediyor.

https://en.wikipedia.org/wiki/Battelle_Memorial_Institute

https://www.battelle.org/

Bu şirkete bakarsanız, bunlar vergi ödemeyen, FOIA taleplerine tabi olmayan ve Eyalet veya İdarenin değil Atomik Sırlar Sınıflandırması altında yetkisi olan bir 501 (c) (3) şirketidir.

Bu şirket 20’li yıllardan beri etrafta ve bilim, savunma ve toplumun her sektörünü kontrol ediyor gibi görünüyor.

Elleri var:

Kimyasal Demilitarizasyon, Yüksek Tehlikeler, Tehdit Değerlendirmesi, Siber araçlar, Mikroelektronik, Metalurji, Gelişmiş Robotik, Füze Savunma Sistemleri, Taktik Ekipman, AI, Zırhlı Araçlar, Adli Genomik, Havacılık, Havacılık, Ekoloji, Kimya, Enerji, Malzeme Bilimi, İlaç Teslimi, Aşılar, In Vitro Tech, Biyolojik Silahlar, Nöroteknoloji, Toksikoloji, Sağlık, Askeri Sağlık, Gelişmiş Malzemeler ve çok daha fazlası.

Brookhaven Ulusal Laboratuvarı, Idaho Ulusal Laboratuvarı, Lawrence Livermore Ulusal Laboratuvarı, Los Alamos Ulusal Laboratuvarı, Ulusal Yenilenebilir Enerji Laboratuvarı, Oak Ridge Ulusal Laboratuvarı, Pasifik Kuzeybatı Ulusal Laboratuvarı, Ulusal Biyolojik Savunma Analizi ve Karşı Tedbirler Merkezi ve Ulusal Ekolojik Gözlemevi’nin sahibi ve kontrolleri onlar. Ağ.

Nükleer reaktörler için ilk nükleer yakıt çubuklarını, metalurjideki sayısız ilerlemeyi, uzay programlarında kullanılan algoritmaları ve kaplamaları ve sonsuz sayıda diğer görünüşte imkansız keşifleri geliştirdiler.

Bu şirket hakkında bir şey bilen var mı? Bu ifşanın Podcast’in en şok edici kısmı olduğunu düşündüm ve ona bakmak istiyorum.

“Battelle Memorial Institute Üzerine Düşünceler? Birisi Bunu UFO ve Joe Rogan Alt Dizilerinde Getirdi” üzerine 20 yorum

1. Düzce merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden dikkat çekici, şukuladım 06-12-2020 14:03:23

2. Hatay dan kimler var. Battelle Memorial Institute Üzerine Düşünceler? Birisi Bunu UFO ve Joe Rogan Alt Dizilerinde Getirdi . Merhaba siten vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , memo – 148

3. Mersin merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 13-12-2020 01:56:02

4. Niğde dan kimler var. Battelle Memorial Institute Üzerine Düşünceler? Birisi Bunu UFO ve Joe Rogan Alt Dizilerinde Getirdi . Merhaba herkese siten inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 385

5. Yalova dan kimler var. Battelle Memorial Institute Üzerine Düşünceler? Birisi Bunu UFO ve Joe Rogan Alt Dizilerinde Getirdi . selamun aleyküm paylaşımınız valla hayran edici, linkedinde paylaştım , Aylin – 112

6. Muğla dan kimler var. Battelle Memorial Institute Üzerine Düşünceler? Birisi Bunu UFO ve Joe Rogan Alt Dizilerinde Getirdi . Selam herkese web sitesi ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , ali – 307

7. Bu konu : ” Battelle Memorial Institute Üzerine Düşünceler? Birisi Bunu UFO ve Joe Rogan Alt Dizilerinde Getirdi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden hayran edici, saolun , elif yılmaz – 221

8. Bu konu : ” Battelle Memorial Institute Üzerine Düşünceler? Birisi Bunu UFO ve Joe Rogan Alt Dizilerinde Getirdi ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , banu – 191

9. Diyarbakır dan kimler var. Battelle Memorial Institute Üzerine Düşünceler? Birisi Bunu UFO ve Joe Rogan Alt Dizilerinde Getirdi . merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 248

10. Bursa merkezden ben memo. Merhabalar sayfa harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-02-2021 19:58:49

11. Kastamonu merkezden ben ziya. Merhaba web siten cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-02-2021 16:43:58

12. Yalova dan kimler var. Battelle Memorial Institute Üzerine Düşünceler? Birisi Bunu UFO ve Joe Rogan Alt Dizilerinde Getirdi . selam arkadaşlar paylaşım vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 30

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link