Thomas Paine ve Jefferson asla inanmazlardı,
Tasavvur ettikleri milletin liderleri ne kadar bencildir,
İşler o kadar yozlaşmış ki tanrı’nın bile üzüldüğünü biliyorsun.

Bize söyleyin Bay Kaygan, kilit pozisyonlarınız nelerdir?
Sonra ikili konuşurlar ve konuşurlar, her zaman bir görevdedirler.
Yalanlara yakalanırsa sorun olmaz, bu onların kararı değildi.

İsviçre’nin getirileri üzerine bankacılık, kahkahalara yatırıldı,
Kuzu seçmenlerini örterler veya bizi katliama götürürler.
Bizi becerdikten sonra, kızlarından daha genç kızlar.

Sahte gülümsemeler her zaman parıldıyor, sıradanlık dolu konuşmalar,
Ahlakı bozuk olan bu profesyonel oyuncular,
İnsanlığı önemseme sözlerini kıran kalpleri kırın.

Her şey şarap, kadınlar, şarkılar ve bedava seyahatlerle ilgili.
Gücü sat, bedava amcığı ve hakimin tokmaklarını al,
Siyaset partileri olurken ülkemiz çözülür.

Halkın eylemlerinden bıkmasına şaşmamalı.
Çünkü bu şişman kedi gruplarının resmi net.
Kafaları anal darbeye sıkıştı.

Evet, piyango seçimleri için zaman gecikti,
Her seçmenin ismine seçim şansı verilir,
O zaman kazananlar ülkenin gidişatını önemseyebilir.

Nasıl olur da bu köpekler aynaya bakabilir?
Çünkü en değerli oldukları pozisyonları biliyoruz,
Üstte sekreterler ve arkada seçmenler var!

Author

24 Comments

1. Niğde merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfanız inan ki çok güzel, facebookta paylaştım 06-03-2021 18:45:56

2. elif yılmaz Reply

Selam herkese siteniz vallaha hayran edici, sağolun

3. Gürbüz Reply

Mrb paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

4. Antalya dan kimler var. Bay Kaygan . Mrb sayfan inan ki dikkatimi çekti, saolun , Emine – 393

5. Burdur merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 06-03-2021 18:47:11

6. Bu konu : ” Bay Kaygan ” çok güzel. Slm paylaşımın yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 459

7. Osmaniye dan kimler var. Bay Kaygan . Selamın aleyküm paylaşım yeminle çok iyi, sağolun , banu – 141

8. Bu konu : ” Bay Kaygan ” çok güzel. selam arkadaşlar siten cidden hayran edici, face de paylaştım , Emine – 380

9. Selam siteniz inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Bu konu : ” Bay Kaygan ” çok güzel. Merhaba web siten yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 142

11. Bu konu : ” Bay Kaygan ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, saolun , mehmet – 414

12. Bu konu : ” Bay Kaygan ” çok güzel. Selam paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 253

13. Kahramanmaraş dan kimler var. Bay Kaygan . Merhabalar siteniz inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 399

14. Bu konu : ” Bay Kaygan ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 398

15. Trabzon dan kimler var. Bay Kaygan . Mrb siten gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , ali – 211

16. Osmaniye dan kimler var. Bay Kaygan . Merhaba paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 295

17. Selam herkese siten vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

18. İstanbul merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 18-03-2021 19:27:32

19. Kocaeli dan kimler var. Bay Kaygan . Selam herkese siteniz cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 439

20. Zonguldak merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siten inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 26-03-2021 19:30:48

21. Kırşehir merkezden ben ahmet. Selam sayfa cidden dikkat çekici, face de paylaştım 08-04-2021 01:49:07

22. Kastamonu dan kimler var. Bay Kaygan . Selamlar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 411

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link