Kategoriler
Genel

Bay pembe gömlek başkanı Obama pingoo, ING’ye bir kedi.

Geçen gün pembe gömlekli bir adam gördüm

Aşağıdaki olsa ben:

Aman Tanrım! O adam pembe giyiyor, pembe başka ne biliyor musun? Çoğu sabun barı! Bu sadece düşünmek anlamına gelebilir, abama bakım tüm Amerikan siviller beynini vatansever olmak için yıkamak ve daha sonra oyuncak ambulansla sabun yemek için var … Ama sadece bu değil … Obama 58 yaşında! 16 Bugün sahip olduğum su şişesi sayısı! 58-16 = 42! Evreni ve her şeyi hayata döndüren kişi! Ve hayatın kurucusu Obama’nın öldüğü ve onun yerine bir uzaylı ve bir kedi getirildiği anlamına gelen ölümün kurdu! Kedi kılık değiştirmiş olmalı ve uzaylı *** yerel Yüksek hızlı İnternet ve kablo sağlayıcınız tarafından sağlanan bazı gelişmiş teknolojiyi kullanıyor olmalıdır! *** Ve onlar gerçekten kötü iyi bir İnternet sağlayıcısı … Yani bu demek olmalı … Pembe gömlek giyen adam Obama kılığına girmiş bir uzaylı! Tüm bunlar şimdi ortaya çıkıyor … Bu kadar zaman boyunca ipleri çekiyordu, gölgelerde saklıyordu … Bizi bu ana götürüyor … Bu ana kadar ilerlememizi istiyordu … Buna ihtiyacı vardı .. ve bu demek oluyor ki … Oh hayır …. Bu demek oluyor ki … Pingoo Obama … Oh hayır … Koş! KOŞABİLDİĞİN KADAR HIZLI KOŞ! BURADAN ÇIK! ÇALIŞTIRMAK!

* arkanızda bir şeyler duyduğunuzu duyuyorsunuz *

* çevirirsiniz, sadece ortaya çıkardığınız karanlık, boş mağaradan başka bir şey görmezsiniz

* penguen bir yaratık etrafında döndüğünüzde gözlerinde kısır bir bakışla size atlar *

* hayatın gözlerinizin önünde yanıp söndükçe, belirli kıyametinizi gösteren sağır edici, korkunç bir ses duyarsınız *

not not

Başından beri onun … Pingoo’ya sahip pembe gömlek Obama kedisiydi … Bunca zaman …

“Bay pembe gömlek başkanı Obama pingoo, ING’ye bir kedi.” için 14 yanıt

Tokat merkezden ben banu. Merhaba siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 09-07-2020 20:54:26

Batman merkezden ben banu. Selam paylaşımın inanki çok güzel, face de paylaştım 09-07-2020 20:55:05

Tekirdağ merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler 09-07-2020 21:04:14

Karaman merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 18-07-2020 12:28:36

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir