Tiffany Dover’ı aklımdan çıkaramıyorum. Birkaç gün içinde ondan haber alacağımızı ve her şeyin dinleneceğini düşündüm.

Canlı televizyonda bir kadın mı öldü? Son sözleri “Üzgünüm” mıydı.

Ürpertici video yeterli miydi? Yoksa insanlar onun ölümüne dair söylentilerin doğru olmadığını söyleyen manşetleri mi okudu?

Bununla ilgili herhangi bir fikrin var mı? İnsanlar onun yaşadığını düşünüyor mu?

… jumblegumby tarafından gönderildi
[comments]

Author

17 Comments

1. Tokat merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz inan ki güzel, facebookta paylaştım 04-01-2021 16:29:37

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Baygın hemşire hikayesinde herhangi bir gelişme var mı? ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 386

3. elif yılmaz Reply

Tokat dan kimler var. Baygın hemşire hikayesinde herhangi bir gelişme var mı? . selamun aleyküm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 376

4. Gürbüz Reply

İstanbul dan kimler var. Baygın hemşire hikayesinde herhangi bir gelişme var mı? . Merhaba siten vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 33

5. Merhaba paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, sağolun

6. Bitlis merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 04-01-2021 22:28:26

7. Selam herkese paylaşımın cidden hoşuma gitti, sağolun

8. Kırklareli dan kimler var. Baygın hemşire hikayesinde herhangi bir gelişme var mı? . Selamlar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , hatice – 159

9. Bu konu : ” Baygın hemşire hikayesinde herhangi bir gelişme var mı? ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanki dikkat çekici, şukuladım , doruk – 243

10. Selam herkese siteniz inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım

11. Merhabalar web siteniz valla iyi, face de paylaştım

12. Bu konu : ” Baygın hemşire hikayesinde herhangi bir gelişme var mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 428

13. Yalova dan kimler var. Baygın hemşire hikayesinde herhangi bir gelişme var mı? . merhaba arkadaşlar siten valla dikkat çekici, saolun , ali – 349

14. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 06-02-2021 11:39:11

15. Bu konu : ” Baygın hemşire hikayesinde herhangi bir gelişme var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi cidden mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 12

16. Bu konu : ” Baygın hemşire hikayesinde herhangi bir gelişme var mı? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 409

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link