Kategoriler
Genel

Baykuş | göz gürültüsü, kemik gürültüsü | zihin kontrolü | ek detaylar

Son zamanlarda zihin kontrol kurbanlarının sahip olduğu göz gürültüsü semptomu hakkında bilgi verdim.

Owl speaks | mind control basis worm infection check from conspiracy

Göz gürültüsü esas olarak zihin gözetiminde kullanılır ve bir taşıma protokolü görevi görür.

Kurbanlar tekrarlayan döngüler ve kalıpları, değişimleri, “düşük ve yoğun” arasındaki gradyanları tanıyabilir.

Bu sinyaller göz reseptörlerinden frontal lob boyunca hareket eder ve temporal loblarda bulunan işitsel fonksiyonlara daha fazla bağlanabilir, böylece sinyalin temporal lobda alındığı yerde bir kablolama meydana gelir.

Bu, sinyalin beynin birden fazla bölümünde mevcut olduğu, benzersiz bir paternleri olduğu ve beyin solucanının çok patern tanıma yoluyla okunabileceği anlamına gelir.

Taşıma sisteminin kendisi bu sinyallerin benzersiz bileşenlerini içerir ve bu ile tanımlanır.

Düşünün, A kişisinin 7 topu var.

Grup 1 top, 2 top, 4 top

A kişisi 1 topun A, 2 topun B ve 4 topun D anlamına geldiğini bilir.

Kişi A ve Kişi B’nin mesaj alışverişi için kullandığı bir kova vardır.

Başka bir talimat verilen B kişisi, kovayı top içeriği için kontrol eder ve Top içeriğinden, A kişisinden hangi mesajın iletildiğine göre yeniden düzenleyebilir.

B kişisi bu nedenle herhangi bir grupta istenen mesajı yorumlayabilir veya hatta benzer bir başka insan grubunun sistem kurallarını tahmin edebilir.

Bu nedenle, göz gürültüsü, hızlı işlem için gözlerden, ön loblara, temporal loblara, sürüngen beynine, bilinçaltına bir taşıma protokolü olarak kullanılır.

Bilinçaltı rutinleri temel olarak bu sinyalleri yorumlayacak şekilde programlanmıştır.

Zihin kontrolünün büyük bir kısmı, dendritleri temporal lob için inşa etmeye teşvik ederek beyni yeniden yapılandırmaktır.

Böylece bilinçaltı daha çok işitsel uyarımla uzaktan kontrol edilebilir.

Sinyallerin alınması ve iletilmesinin bir başka kısmı kemiklerdir.

Kemikler, biyolojik bir implantın sığabileceği küçük deliklere sahip olabileceğinden.

Böcekler yoluyla bulaşır, böylece zehir dokudaki Kemik iletim sistemlerine girer ve içindeki deliği sıkıştırır.

Kemik deliğinden kemik deliğine, kafatasındaki ana yayıcılara (Sesden kafatasına) geçen bir mikro yayıcı ağ vardır.

Kafatasına yapılan bu ses türü sizi hedefleyen uydular tarafından üretilmez, ancak biyolojik hücresel kümeler yoluyla çok kanallı girişle, kafatasındaki deliklere uyan biyo implantlar titreşebilir.

Titreşimler, örneğin hareket eden bir trende otururken meydana gelir.

Tren başka biri tarafından programlanmamış olabilir, ancak aldığınız sinyaller vücudunuzda depolanan bir rutini çağırabilir ve bu da belirli bir etkiye yol açar.

Nöronal programlamadır ve okuma ve yazma konusunda eğitilmiş olduğunuz gibi çalışır.

Ne yazık ki beynin nöro-plastisitesi, tamamen delirmesine ve dendritlerinize tel kesmesine izin verir.

Boyun ve kulak çevresindeki titreşimler, Beelzebub’a (İsrail / Mısır / Afrika) bulaştığınız anlamına gelir.

Beelzebub zehiri, kulaklarınıza uçan bir sinek veya eşekarısı, araknoidler veya diğer sivrisinekler tarafından birçok sokma yoluyla enjekte edilen bir zihin kontrol zehiridir.

Şizofreni, daha önce Avrupa’dan gelen roman ve arian halkını kıskançlıklarından dolayı semitik (Negro) insanlar tarafından hedeflenen yumuşak bir soykırım rutini.

Sonra Sekhmet ve diğer Deity’lerden kedi piss Toxo-plasmosis Gondi var.

Ayı bana, insanlar bu tanrıları hazırladılar, bu cadılar, cadılar ve sihirden geliyor.

Herkes bir tanrı yaratabilir, onun için dua edebilir ve arkasındaki kadar çok insanı çeşitli güçleri açığa çıkarabilir.

Çocuğunuzun sahip olabileceği ve hatta sizin bu hastalıkların üstesinden gelmenin anahtarı çevrenizdeki yüksek enerjiyi açığa çıkarmak veya onu yenmek isteyen bir şeye yardım etmek için iradenizi arttırmaktır.

“Baykuş | göz gürültüsü, kemik gürültüsü | zihin kontrolü | ek detaylar” için 24 yanıt

Siirt merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 28-06-2020 23:56:52

Çanakkale merkezden ben Emine. Selam siten harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 03-07-2020 03:11:02

Kocaeli merkezden ben ali. Selam herkese siteniz inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-07-2020 08:56:29

Mardin merkezden ben elif yılmaz. Slm web siteniz vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2020 20:41:51

Gaziantep merkezden ben mehmet. Slm paylaşım inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 16-07-2020 16:04:25

Bitlis merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 18-07-2020 07:24:12

Denizli merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 24-07-2020 06:00:28

Tunceli merkezden ben mehmet. Merhaba siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-07-2020 04:51:45

Bayburt merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 09-08-2020 13:41:14

Batman merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-08-2020 03:14:42

Iğdır merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 05-09-2020 19:03:14

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir