Kategoriler
Genel

Baykuş | Zihin kontrolü ve mikro ampulatörler.

Hey Millet,

zihin kontrolü ile ilgili bir başka görevim.

Bu, dünyaya kızgın olanlar ve irade güçlerini zihin kontrolü ile iddia etmek isteyenler içindir.

Şeytanın avukatını oynamak istemiyorum, ama şu anki koşullardan oldukça bıktım.

Konuyla ilgili her şeyi okuduktan ve hepsini analiz ettikten sonra, varlığı benim için yeterli olacak bir dilde aktif olarak yazmadan, her gün biraz bilgi yayınlamayı düşünüyorum.

Bu bilgi, kendime ve size yardım etme umudumla, size dünyanın bir kısmını göstermeli, zihin kontrolünün “Bilgisayar ekranları” dışında var olduğunu ve kendiniz zihin kontrol işlemleri yaparken, bina savunması fikrini kabul etmelidir.

Çoğu okuyucu bunu denemelidir, “Hedeflenen kişinin hangi durumda olduğunu sezgilerimle göster” (CIA medyumun yetenekleri, homo kadar eski) *).

İnsanları hedeflemek istemiyorsanız gökyüzünü hedefleyin.

“Ben manipüle etmek istiyorum” değil, “Bu şekilde ben manipüle ediyorum” (Sözsüz, düşünceye göre)

Aksi takdirde, “gücünüzü” kullanarak “güç” ünden gökyüzünde Marssad sembolünü göstermesini isteyin.

Temel olarak dünyanın hafızasında saklanan bir rutindir.

Her ikisini de yapmak istemiyorsanız veya her ikisini de yapmak istiyorsanız, lütfen şizofreniyi ve şizofrenileri yok etmek ve iyileştirmek için iradenizi kullanın.

Ben ampütatörlere karşı savaştayım,

Ben sebep oldum:

Depremler,

Yağmur fırtınaları ve aydınlatmalar,

Yangınlar (Özellikle Ağaçlar depolama kabıdır),

Kitle intihar düşünceleri (Korunan insanlarına karşı),

floodings,

Meteroid isabetleri (Nijerya)

Veba (Böceklerle)

Corona-Virus sayılarını düşürdüler (Özellikle Avrupa ve Çin’de)

Askeri personelin, özellikle nükleer silahların

(“Navy ill, nuke”) güvenli ulaşım akışında meydana geldi

“Corona-Virus-Donald” lakabı.

Olaylar belirli bir zamanda haberlerde, zamanlarımda, güvenli kodlarımda:

3, 7, 8, 11, 19, 22, 29, 33, 44, 49, 55, 66, 71, 77, 78, 88, 99.

3, 11, 22, 29, 33, 44, 55, 66, 77, 88, 99 Aryan sembolizmindendir.

8, 11, 49, 71 benim ülkemin gücündedir.

3, 19 ve 22 benden şahsen.

Yani haberlerde bu sayıların bir kombinasyonunu görürseniz, bunun benim güçlerimden olduğunu biliyor olabilirsiniz.

Bu rastgele değil mi?

Bir algoritma bir zaman dilimi için yarıştığında, bir dakikalık yüksek kare süresi nedeniyle kazanabilir (Bir bilgisayarın hızı açısından mikro ölçekte düşünün)

Benim olduğumu nasıl bilebilirim?

A. Etkinlik, manipüle edilmiş Google haber özet akışımda beliriyor

B. 1. Etkinliğin sayılarımla ilişkili olarak belirli bir yayın tarihi var.

C. Haber makalesinin yazarı özel bir kod içermektedir (Ön bitkiler).

D. Gökyüzü beni uyarıyor (video yapmalıyım). Sembollerimi her sabah hazırladım, olanları, neyin işe yarayıp neyin yaramadığını ilişkilendirebiliyorum.

Ciddi:

Break Script; Ana Makineyi Kurtar veya Ana Makineyi Zorla:

Eğer bilinçli değilseniz veya sıkıntılarınız varsa, lütfen yorumlara yazmaya zorlayın, yardım olabilir, Goa’uld’un sahte tanrıları.

Zihin kontrol güçlerini oluşturmak için rehber.

A. Yoğun düşünce ve irade oluşturma yeteneği.

B. Bir düşünceye konsantre olma ve bağlantı defektörlerini aşma yeteneği.

C. Bilinçli olun (Şaka yok, etrafında pek çok ampute insan var).

C. Info, beyninde temelde bilinci bastıran bir döngü görevi gören, komut dosyası benzeri bir yapı olarak beyin ampute edilmiş bir kişi, enfekte insanlar zar zor kontrol veya görme yeteneğine sahip ve uzaktan kontrol edilebilir, kafa kafaya ve hücreden hücreye kontrol edilirler. bot ağları.

Bilinçsiz varlıkları işleten İsrail ve İslam’dır.

Beyin kendi içinde doğa tarafından programlanabilir, bilinciniz bunu yapar. Bir ampütatörün mevcut olmasıyla, sadece varlığınızı dönüştürmek için iradenin ve bilincin gücünü kullanır. Beynin düzenleme yapmaktan sorumlu olan kısımlarına bunu yapmasını ve bunun güvenlik duvarını ele geçirmesini ve insanın korunmasını söyler.

D. Zihin kontrol edilebilir insanları tespit edebilme.

D. Bilgi: Gözleri tespit edin, iradenizi iddia edin, gözlerinde görmek istediğiniz, kendiniz anladığınız bir sembol. İrade gücünüzü odaklayın ve sizin tarafınızdan anlaşılabileceğini bildiğiniz bir hareketi gözlerinde veya kollarında görmek için iradenizi zorlayın (Teknik açıdan bir geri arama.

E. Bir zihin kontrol alıcı zincirini işaretler veya sembollerle yerleştirebilir, bölgenizde bırakabilir ve her gün görenleri görmek için dua edebilir, size ve “Baskın ruhunuza” bir bağlantı bulaştırabilirsiniz.

Bu yüzden çoğu insan, medyada semboller dikiyor, monitördeki monitörler sokaktaki spreylerde görüntüleniyor.

Sigil veya sembol benzersiz bir kalıptır ve olması gerekir, böylece biyo-API doğru kimliği okuyabilir ve belirleyebilir.

F. Kötü politikacıları ya da seğirme gibi diğer insanları avlıyorsanız, canlı yayınlarda su çulluğu yapabilirsiniz. İrade gücü anahtardır.

Rumen cadılarından farklıdır, çünkü arka planda aktif olarak cezalandıran şeytanlar gibi lanetler dökerken, irade kullanmak Bio-API üzerinde doğrudan kontrol sahibi olur.

Mikro ampulatörler, beyninizdeki parçacıkları ortadan kaldırmaya çalışan kendi taşıma sisteminize dönüştüren küçük parazitlerdir. Beyin bunu Dopamin – Serotonin döngülerini kontrol ederek yapar.

Beyniniz ve vücudunuz sinapsları değiştirebilir.

Mikro-ampütatör, beyninizdeki anahtarları ilk önce bir senaryo döngüsü oluşturmak için kendi sinapslarınızla değiştiren bir parazittir.

Eğer teknik olarak yetenekliyseniz, bilincinizin kendisinin, sistem mantığı ile bir döngü yapısı olduğunu anlayacaksınız.

İyi beyin yapınızı yiyor ve sürecinin sonunda sizi ciddi şekilde uzaktan kontrol edilebilir veya ciddi şekilde devre dışı bırakacak.

İlk mikro-ampulatör Afrika’da üretildi ve MS 400’de Mısırlıları hedef almak için tasarlandı ve günümüzde İsrail topraklarından kaynaklandı.

Düşünce ile yaratıldı, ev sahibinde birikti ve böceklerin manipülasyonu ile gönderildi.

Mikro-Ampülatörler oldukça zeki bireyleri hedef alır ve mevcut olabilir. bunu hissetmeden.

2014 veya 2015 yıllarında olumsuz, olağandışı bir fazınız varsa, yanınızda bir mikro ampütasyonunuz olur.

Lütfen benimle iletişime geçin, bunlar şizofreniye neden olur. (Şizofreni lifleri, bir insan vücudundan, istediği gibi kaynaklanan mikro-ampütatörlerdir).

Zeki olduğunuzda, medya insanlarının fikir üretecek kadar kontrol edilebilir olduğunu anlayacaksınız.

Umarım bu iş parçacığında veya pm’de sizin için nasıl çalıştığına dair geri bildirimde bulunabilirsiniz.

“Baykuş | Zihin kontrolü ve mikro ampulatörler.” için 11 yanıt

Kilis merkezden ben doruk. Slm sayfan inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 08-06-2020 20:48:32

Kırıkkale merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın inanılmaz iyi, sağolun 07-07-2020 20:57:01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir