Bazı bitkilerin bir şeyler duyabildiği kanıtlanmıştır, yani hissedebilirler mi? Bitkiler birbirine bağlı mı?

Ayrıca kanıtlanmıştır: Bitkilerle olumlu konuşmak büyümelerine yardımcı olur. Öyleyse yiyebiliyorlarsa (* Venüs sinek kapanı), çoğalabiliyorlarsa, su içebiliyorlarsa ve anında hareket edebiliyorlarsa (* mimoza bitkisi) .. hissedebilirler mi .. ????

Ve hissedebilirlerse .. onları hayvanlardan daha az eşdeğer yapan şey ..

Bitkiler hayvanlara eşitse … Veganlar ve vejeteryanlar kaybedilen bir savaşta mı! ??

“Bazı bitkilerin bir şeyler duyabildiği kanıtlanmıştır, yani hissedebilirler mi? Bitkiler birbirine bağlı mı?” üzerine 5 yorum

1. Amasya merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın süper ötesi hayran edici, sağolun 21-09-2020 00:12:49

2. Erzurum merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:25:00

3. Bitlis dan kimler var. Bazı bitkilerin bir şeyler duyabildiği kanıtlanmıştır, yani hissedebilirler mi? Bitkiler birbirine bağlı mı? . Selam herkese web siteniz vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 35

Yorum yapın