Ayrıca kanıtlanmıştır: Bitkilerle olumlu konuşmak büyümelerine yardımcı olur. Öyleyse yiyebiliyorlarsa (* Venüs sinek kapanı), çoğalabiliyorlarsa, su içebiliyorlarsa ve anında hareket edebiliyorlarsa (* mimoza bitkisi) .. hissedebilirler mi .. ????

Ve hissedebilirlerse .. onları hayvanlardan daha az eşdeğer yapan şey ..

Bitkiler hayvanlara eşitse … Veganlar ve vejeteryanlar kaybedilen bir savaşta mı! ??

Author

55 Comments

1. Amasya merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın süper ötesi hayran edici, sağolun 21-09-2020 00:12:49

2. Erzurum merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:25:00

3. Uşak merkezden ben doruk. Selam sayfan inan ki hoşuma gitti, saolun 02-10-2020 11:19:32

4. Bitlis dan kimler var. Bazı bitkilerin bir şeyler duyabildiği kanıtlanmıştır, yani hissedebilirler mi? Bitkiler birbirine bağlı mı? . Selam herkese web siteniz vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 35

5. Sivas merkezden ben ziya. Selamlar web siten vallaha güzel, twitter da paylaştım 24-10-2020 11:15:12

6. Gürbüz Reply

Amasya dan kimler var. Bazı bitkilerin bir şeyler duyabildiği kanıtlanmıştır, yani hissedebilirler mi? Bitkiler birbirine bağlı mı? . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok güzel, şukuladım , Gürbüz – 417

7. Bu konu : ” Bazı bitkilerin bir şeyler duyabildiği kanıtlanmıştır, yani hissedebilirler mi? Bitkiler birbirine bağlı mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 168

8. Tunceli merkezden ben . selam arkadaşlar sayfan harbiden iyi, şukuladım 23-11-2020 21:58:26

9. Osmaniye merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımın inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım 01-12-2020 12:49:57

10. Tunceli dan kimler var. Bazı bitkilerin bir şeyler duyabildiği kanıtlanmıştır, yani hissedebilirler mi? Bitkiler birbirine bağlı mı? . Selam herkese siteniz inanki iyi, saolun , ziya – 162

11. Nevşehir dan kimler var. Bazı bitkilerin bir şeyler duyabildiği kanıtlanmıştır, yani hissedebilirler mi? Bitkiler birbirine bağlı mı? . Selamın aleyküm sayfa ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , – 365

12. Bu konu : ” Bazı bitkilerin bir şeyler duyabildiği kanıtlanmıştır, yani hissedebilirler mi? Bitkiler birbirine bağlı mı? ” çok güzel. Merhaba web sitesi harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 306

13. Burdur merkezden ben ziya. Slm sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 11-01-2021 20:51:39

14. Samsun merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan yeminle iyi, teşekkürler 27-01-2021 03:41:21

15. Şanlıurfa dan kimler var. Bazı bitkilerin bir şeyler duyabildiği kanıtlanmıştır, yani hissedebilirler mi? Bitkiler birbirine bağlı mı? . selam arkadaşlar web siten inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ahmet – 112

16. Kilis dan kimler var. Bazı bitkilerin bir şeyler duyabildiği kanıtlanmıştır, yani hissedebilirler mi? Bitkiler birbirine bağlı mı? . Selamlar web sitesi cidden çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 89

17. Bu konu : ” Bazı bitkilerin bir şeyler duyabildiği kanıtlanmıştır, yani hissedebilirler mi? Bitkiler birbirine bağlı mı? ” çok güzel. Merhaba sayfa inanılmaz çok güzel, şukuladım , – 407

18. Edirne merkezden ben doruk. Selam sayfa yeminle mükemmel, twitter da paylaştım 09-02-2021 09:11:22

19. Mardin dan kimler var. Bazı bitkilerin bir şeyler duyabildiği kanıtlanmıştır, yani hissedebilirler mi? Bitkiler birbirine bağlı mı? . Selam sayfa ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , gaye – 389

20. Merhabalar web siten süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım

21. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Selamlar web siteniz cidden iyi, tebrikler 03-03-2021 10:14:37

22. Mersin merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa inanki hayran bıraktı, tebrikler 06-03-2021 19:52:48

23. Bu konu : ” Bazı bitkilerin bir şeyler duyabildiği kanıtlanmıştır, yani hissedebilirler mi? Bitkiler birbirine bağlı mı? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 97

24. Bu konu : ” Bazı bitkilerin bir şeyler duyabildiği kanıtlanmıştır, yani hissedebilirler mi? Bitkiler birbirine bağlı mı? ” çok güzel. Slm paylaşım inanılmaz hayran edici, tebrikler , ali – 162

25. Gaziantep dan kimler var. Bazı bitkilerin bir şeyler duyabildiği kanıtlanmıştır, yani hissedebilirler mi? Bitkiler birbirine bağlı mı? . Merhabalar web siten süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 416

26. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siten inanki çok iyi, face de paylaştım 02-04-2021 02:27:54

27. Selam herkese sayfan vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım

28. selam arkadaşlar web siten vallaha güzel, teşekkürler

29. Afyon merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siten inanki mükemmel, teşekkürler 14-04-2021 13:59:50

30. Bu konu : ” Bazı bitkilerin bir şeyler duyabildiği kanıtlanmıştır, yani hissedebilirler mi? Bitkiler birbirine bağlı mı? ” çok güzel. Mrb siteniz yeminle çok iyi, tebrikler , gaye – 426

31. Selamlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler

32. Mrb paylaşımınız inanki çok güzel, twitter da paylaştım

33. Adıyaman dan kimler var. Bazı bitkilerin bir şeyler duyabildiği kanıtlanmıştır, yani hissedebilirler mi? Bitkiler birbirine bağlı mı? . Merhaba herkese siten vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 151

34. Bu konu : ” Bazı bitkilerin bir şeyler duyabildiği kanıtlanmıştır, yani hissedebilirler mi? Bitkiler birbirine bağlı mı? ” çok güzel. Slm bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , – 184

35. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım

36. selam arkadaşlar sayfa harbiden mükemmel, facebookta paylaştım

37. Balıkesir merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, tebrikler 10-05-2021 11:46:24

38. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfan vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-05-2021 12:15:06

39. Bu konu : ” Bazı bitkilerin bir şeyler duyabildiği kanıtlanmıştır, yani hissedebilirler mi? Bitkiler birbirine bağlı mı? ” çok güzel. selamun aleyküm siten gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 195

40. Selam bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

41. Manisa dan kimler var. Bazı bitkilerin bir şeyler duyabildiği kanıtlanmıştır, yani hissedebilirler mi? Bitkiler birbirine bağlı mı? . merhaba arkadaşlar siten harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 237

42. Kocaeli dan kimler var. Bazı bitkilerin bir şeyler duyabildiği kanıtlanmıştır, yani hissedebilirler mi? Bitkiler birbirine bağlı mı? . Mrb sayfan vallaha güzel, facebookta paylaştım , gaye – 155

43. Mardin dan kimler var. Bazı bitkilerin bir şeyler duyabildiği kanıtlanmıştır, yani hissedebilirler mi? Bitkiler birbirine bağlı mı? . Selamlar paylaşımın gerçekten mükemmel, tebrikler , ali – 18

44. Bingöl merkezden ben emin. Selamlar web sitesi cidden dikkat çekici, tebrikler 21-06-2021 15:08:02

45. Erzincan merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfan inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 06-07-2021 12:26:01

46. Bu konu : ” Bazı bitkilerin bir şeyler duyabildiği kanıtlanmıştır, yani hissedebilirler mi? Bitkiler birbirine bağlı mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla güzel, tebrikler , ali – 96

47. elif yılmaz Reply

Samsun dan kimler var. Bazı bitkilerin bir şeyler duyabildiği kanıtlanmıştır, yani hissedebilirler mi? Bitkiler birbirine bağlı mı? . selamun aleyküm sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 345

48. Balıkesir dan kimler var. Bazı bitkilerin bir şeyler duyabildiği kanıtlanmıştır, yani hissedebilirler mi? Bitkiler birbirine bağlı mı? . Selam web siteniz valla dikkatimi çekti, tebrikler , ziya – 470

49. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

50. Aydın merkezden ben memo. Merhabalar sayfan harbiden çok güzel, tebrikler 26-07-2021 19:27:05

51. Selamın aleyküm web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link