Bazı gerçek korona bilgileri (ölüm oranı, nasıl yayıldığı)

DSÖ’nün yayınladığı büyük bir araştırmada (DSÖ tarafından yayınlanan büyük bir çalışmada (https://www.who.int /bulletin/online_first/BLT.20.265892.pdf?fbclid=IwAR34sFgRa1Vc4JxEDOM3PyXPSNjPeVNEneYjOX-aC1GN9iyZIuQTgYGR4EA).

Grup bağışıklığı olasılığını tamamen görmezden gelin ve inkar edin; İsveç’te herhangi bir kilitlenme yoktu ve 3 aydan fazla bir süredir neredeyse hiç ölüm olmadı, virüs gerçekten paniğe kapılmadıkları için 3 aydır oraya gitti (ve evet, İsveç yoğun nüfuslu, çoğunlukla şehirlerde yaşıyorlar). 2. dalga da yaklaşık. Tüm Avrupa’da ilk dalganın 1 / 10’u kadar

Solunum yolu enfeksiyonunun bariz merkezi nedenini tamamen görmezden gelmek (yazın neredeyse hiçbir yerde, ne sıcak ülkelerde yağmur mevsimi dışında, ne de Afrika’da herhangi bir enfeksiyon veya ölüm görülmedi. https://www.sfgate.com/science/article/China-study-suggests-outdoor-transmission-of-15229649.php).

Bu temelde bir yalan.

Gönderen … A-Free-Mystery
[comments]

“Bazı gerçek korona bilgileri (ölüm oranı, nasıl yayıldığı)” üzerine 41 yorum

1. Şanlıurfa dan kimler var. Bazı gerçek korona bilgileri (ölüm oranı, nasıl yayıldığı) . Mrb siteniz ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 405

2. Osmaniye dan kimler var. Bazı gerçek korona bilgileri (ölüm oranı, nasıl yayıldığı) . merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle çok iyi, teşekkürler , gaye – 231

3. Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 12-11-2020 09:32:53

4. Bu konu : ” Bazı gerçek korona bilgileri (ölüm oranı, nasıl yayıldığı) ” çok güzel. Slm sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 99

5. Çankırı dan kimler var. Bazı gerçek korona bilgileri (ölüm oranı, nasıl yayıldığı) . Slm web sitesi valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 496

6. Amasya dan kimler var. Bazı gerçek korona bilgileri (ölüm oranı, nasıl yayıldığı) . Merhaba sayfanız harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 203

7. Bu konu : ” Bazı gerçek korona bilgileri (ölüm oranı, nasıl yayıldığı) ” çok güzel. Selam herkese paylaşım yeminle iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 458

8. Bu konu : ” Bazı gerçek korona bilgileri (ölüm oranı, nasıl yayıldığı) ” çok güzel. Merhaba siteniz ciddiyim mükemmel, sağolun , Emine – 43

9. Kırklareli dan kimler var. Bazı gerçek korona bilgileri (ölüm oranı, nasıl yayıldığı) . merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden iyi, sağolun , Aylin – 124

10. Bu konu : ” Bazı gerçek korona bilgileri (ölüm oranı, nasıl yayıldığı) ” çok güzel. Selamlar sayfan ciddiyim çok iyi, sağolun , hatice – 289

11. Kocaeli dan kimler var. Bazı gerçek korona bilgileri (ölüm oranı, nasıl yayıldığı) . selamun aleyküm sayfan valla çok iyi, saolun , memo – 120

12. Batman dan kimler var. Bazı gerçek korona bilgileri (ölüm oranı, nasıl yayıldığı) . Selam herkese sayfanız inanki çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 50

13. Muş dan kimler var. Bazı gerçek korona bilgileri (ölüm oranı, nasıl yayıldığı) . selamun aleyküm siten yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Hasan – 113

14. Ordu dan kimler var. Bazı gerçek korona bilgileri (ölüm oranı, nasıl yayıldığı) . Selam paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 251

15. Nevşehir merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 20-12-2020 05:38:32

16. Kars merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşım ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 01:49:38

17. Bu konu : ” Bazı gerçek korona bilgileri (ölüm oranı, nasıl yayıldığı) ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 62

18. Bursa dan kimler var. Bazı gerçek korona bilgileri (ölüm oranı, nasıl yayıldığı) . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , – 4

19. Bu konu : ” Bazı gerçek korona bilgileri (ölüm oranı, nasıl yayıldığı) ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 112

20. Hakkari merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 01-02-2021 06:22:34

21. Adıyaman dan kimler var. Bazı gerçek korona bilgileri (ölüm oranı, nasıl yayıldığı) . Mrb sayfanız vallaha iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 285

22. Ardahan dan kimler var. Bazı gerçek korona bilgileri (ölüm oranı, nasıl yayıldığı) . merhaba arkadaşlar sayfanız inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , gaye – 232

23. Uşak dan kimler var. Bazı gerçek korona bilgileri (ölüm oranı, nasıl yayıldığı) . Selam web siteniz gerçekten hayran edici, saolun , hatice – 26

24. İstanbul dan kimler var. Bazı gerçek korona bilgileri (ölüm oranı, nasıl yayıldığı) . Merhaba sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 28

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link