R/komplo hakkındaki bazı gönderilerin her zaman 0 oyda olduğuna dikkat edin? Sonra oy verdiniz ve birkaç saniye sonra sıfıra mı döndü?

Tahminimce, Biden, solcular, COVID laboratuvar sızıntısı, sansür du jour ne olursa olsun, belirli gönderileri (ve yorumları) olumsuz oylamak için seçici olarak gönderilen sahte kullanıcılardan oluşan shill bot çiftlikleri var.

Bu konuda ne yapabiliriz? Direnmek. Binlerce reddit hesabını kaydeden ve daha sonra bu shill botlara karşı aktif olarak savaşmak için kullanan bir komut dosyası yazacak birine ihtiyacımız var.

Bunun nasıl yapılacağına dair herhangi bir kod örneği varsa, bana DM’den çekinmeyin. Bir şeyler yapılmalı.

Modlar, lütfen bu gönderiyi bir alt veya reddit kuralını ihlal ederse kaldırın.

Author

28 Comments

1. Bu konu : ” Bazı gönderileri sıfır oyda tutan shill botlarıyla nasıl savaşılır ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , gaye – 369

2. Adıyaman merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfa yeminle dikkatimi çekti, sağolun 27-06-2021 03:15:51

3. Bu konu : ” Bazı gönderileri sıfır oyda tutan shill botlarıyla nasıl savaşılır ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , – 144

4. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, sağolun

5. Bu konu : ” Bazı gönderileri sıfır oyda tutan shill botlarıyla nasıl savaşılır ” çok güzel. Slm siten yeminle dikkat çekici, saolun , – 167

6. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşım inan ki çok güzel, facebookta paylaştım

7. Bu konu : ” Bazı gönderileri sıfır oyda tutan shill botlarıyla nasıl savaşılır ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanki dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 198

8. Ağrı merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 27-06-2021 11:19:03

9. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

10. Adana merkezden ben emin. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun 29-06-2021 16:00:11

11. Bu konu : ” Bazı gönderileri sıfır oyda tutan shill botlarıyla nasıl savaşılır ” çok güzel. Slm web siten gerçekten güzel, şukuladım , hatice – 474

12. Bu konu : ” Bazı gönderileri sıfır oyda tutan shill botlarıyla nasıl savaşılır ” çok güzel. Selamlar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 197

13. Gümüşhane dan kimler var. Bazı gönderileri sıfır oyda tutan shill botlarıyla nasıl savaşılır . Merhaba paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 8

14. Kayseri dan kimler var. Bazı gönderileri sıfır oyda tutan shill botlarıyla nasıl savaşılır . Selamlar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 401

15. Bu konu : ” Bazı gönderileri sıfır oyda tutan shill botlarıyla nasıl savaşılır ” çok güzel. Selam herkese sayfan gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 438

16. Gürbüz Reply

Merhaba herkese web siteniz inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bazı gönderileri sıfır oyda tutan shill botlarıyla nasıl savaşılır ” çok güzel. Merhaba siten vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 204

18. Bu konu : ” Bazı gönderileri sıfır oyda tutan shill botlarıyla nasıl savaşılır ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, saolun , ziya – 55

19. selam arkadaşlar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

20. Gümüşhane merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 11-08-2021 05:17:55

21. Çorum dan kimler var. Bazı gönderileri sıfır oyda tutan shill botlarıyla nasıl savaşılır . Selamlar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 190

22. Siirt merkezden ben . Mrb paylaşım süper ötesi iyi, teraziye tıkladım 01-09-2021 15:50:50

23. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten mükemmel, tebrikler 02-09-2021 16:58:07

24. Bu konu : ” Bazı gönderileri sıfır oyda tutan shill botlarıyla nasıl savaşılır ” çok güzel. Selam herkese siten yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 304

25. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler

26. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım

Write A Comment