“Bu 繹zel durumda, bir birey ile bir irket aras覺nda a癟覺k bir ayr覺m vard覺r ve ikincisinin, kitaplar覺n覺 ve ka覺tlar覺n覺 Devletin davas覺nda incelenmek 羹zere sunmay覺 reddetme hakk覺 yoktur. Kii, anayasal haklar覺na sahip 癟覺kabilir. Vatanda olarak 繹zel ilerini kendi yolunda y羹r羹tme hakk覺na sahiptir, S繹zleme yapma yetkisi s覺n覺rs覺zd覺r, Can ve mal覺n覺n korunmas覺 d覺覺nda bundan hi癟bir ey almad覺覺 i癟in Devlete b繹yle bir g繹rev borcu yoktur. Haklar, Devletin tekilat覺ndan 癟ok 繹nce var olan arazi hukukunda var olan ve ondan ancak usul羹ne uygun olarak ve anayasaya uygun olarak al覺nabilir. ve kendisinin ve m羹lk羹n羹n tutuklanma veya el konulmas覺na kar覺 dokunulmazl覺覺, yasan覺n emri d覺覺nda. Halk覺n haklar覺na tecav羹z etmedii s羹rece halka hi癟bir borcu yoktur. [Hale v. Henkel, 201 U.S. 43 at 47 (1906)]

Author

9 Comments

1. Elaz覺 merkezden ben banu. merhaba arkadalar siteniz valla ilgi uyand覺r覺c覺, teekk羹rler 12-04-2021 09:37:16

2. elif y覺lmaz Reply

K覺r覺kkale merkezden ben elif y覺lmaz. Selam herkese web sitesi vallaha billaha 癟ok iyi, linkedinde paylat覺m 12-04-2021 09:47:26

3. Nevehir dan kimler var. Baz覺 i癟tihatlar . Selam herkese bu web sitesi inanki 癟ok houma gitti, linkedinde paylat覺m , doruk – 112

4. K覺rehir merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi inanki hayran edici, payla覺mlar覺n devam覺n覺 bekliyorum 18-04-2021 02:08:11

5. Antalya merkezden ben doruk. selamun aleyk羹m payla覺m覺n覺z inan ki hayran b覺rakt覺, tebrikler 19-04-2021 07:32:46

6. Selamlar web siteniz inan覺lmaz g羹zel, sosyal medyada paylat覺m

7. Gaziantep dan kimler var. Baz覺 i癟tihatlar . Selam覺n aleyk羹m payla覺m覺n vallaha billaha ilgi uyand覺r覺c覺, tebrikler , doruk – 68

8. Bursa merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi valla m羹kemmel, teekk羹rler 05-05-2021 10:55:10

9. Bu konu : ” Baz覺 i癟tihatlar ” 癟ok g羹zel. Merhaba web siteniz ciddiyim dikkatimi 癟ekti, payla覺mlar覺n devam覺n覺 bekliyorum , doruk – 385

Write A Comment

L羹tfen Payla覺n !

close-link