Ciddi anlamda? Tıpkı Trump’ın görevden çekildiği anda tüm bu liberal valilerin kısıtlamaları kaldırmaya başladığını görmüyor musunuz? Virüs bitti, beğenseniz de beğenmeseniz de bu boktan bıktınız. Son bir yıldır sizi televizyon programlarından hala korkuyorsanız, o zaman size söyleyeceğim tek bir şey var: üstesinden gelin ya da yapma, artık benim için gerçekten önemli değil. Bu saçmalığı bir yıl geçirdikten sonra normale dönme vakti geldi, bu yüzden bebekleriniz artık önlük takmadığım için mızmızlanırsa, o zaman beşiğinizde kalmalısınız.

Author

26 Comments

1. Kocaeli merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 03-02-2021 10:15:09

2. Bu konu : ” Bazı insanlar hala COVID’in tamamen politik olduğunun farkında değil mi? ” çok güzel. Selamlar web siteniz valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 133

3. Gürbüz Reply

Edirne dan kimler var. Bazı insanlar hala COVID’in tamamen politik olduğunun farkında değil mi? . selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 101

4. Iğdır merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 03-02-2021 19:48:24

5. merhaba arkadaşlar paylaşım valla hoşuma gitti, face de paylaştım

6. Bu konu : ” Bazı insanlar hala COVID’in tamamen politik olduğunun farkında değil mi? ” çok güzel. Mrb sayfa inan ki dikkat çekici, sağolun , gaye – 484

7. Osmaniye merkezden ben emin. Selam siten valla çok iyi, şukuladım 03-02-2021 20:11:49

8. merhaba arkadaşlar siten yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım

9. Kırıkkale merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım 03-02-2021 20:18:19

10. selamun aleyküm sayfan inan ki çok güzel, twitter da paylaştım

11. Bu konu : ” Bazı insanlar hala COVID’in tamamen politik olduğunun farkında değil mi? ” çok güzel. Mrb paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , emin – 115

12. Bu konu : ” Bazı insanlar hala COVID’in tamamen politik olduğunun farkında değil mi? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , memo – 229

13. Kırıkkale merkezden ben ali. Mrb siteniz harbiden çok güzel, face de paylaştım 13-02-2021 23:40:24

14. Bu konu : ” Bazı insanlar hala COVID’in tamamen politik olduğunun farkında değil mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 341

15. Bu konu : ” Bazı insanlar hala COVID’in tamamen politik olduğunun farkında değil mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten iyi, saolun , memo – 182

16. Balıkesir merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi hayran edici, şukuladım 25-02-2021 17:53:01

17. selamun aleyküm web siten inanki çok güzel, teşekkürler

18. Bu konu : ” Bazı insanlar hala COVID’in tamamen politik olduğunun farkında değil mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 134

19. Bu konu : ” Bazı insanlar hala COVID’in tamamen politik olduğunun farkında değil mi? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , – 269

20. Aksaray dan kimler var. Bazı insanlar hala COVID’in tamamen politik olduğunun farkında değil mi? . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 384

21. Merhaba herkese web siteniz harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

22. elif yılmaz Reply

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 16-04-2021 17:28:31

23. Bu konu : ” Bazı insanlar hala COVID’in tamamen politik olduğunun farkında değil mi? ” çok güzel. Slm sayfan yeminle çok güzel, sağolun , doruk – 70

24. Balıkesir dan kimler var. Bazı insanlar hala COVID’in tamamen politik olduğunun farkında değil mi? . Slm paylaşım valla mükemmel, saolun , Gürbüz – 160

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link