Tecrübelerim boyunca hepimizin Erdemlere inanmadığını öğrenmiştim. Bu hayvanlar aleminde verilen bir şey. Hatta bazı hayvanlar, bazılarımızdan daha fazla saygınlık ifade eder.

Yeryüzündeki bazı güçlü örgütler Erdemlere inanmazlar. Açgözlülük ve arzu örgütleridir. Bu unsur çoğumuzu tamamen rahatsız etti.

Klasik anlamda doğuştan gelen bir erdem anlayışım var. Tanıştığım bazı insanlar temelde alt yaşam formları, bu bilişsel işlevlere sahip değiller. Erdeme inanmadıklarını kastetmiyorum, işlevleri yok. Savaş ya da kaç parazitik organizmalardır.

Hepimizin beyni veya işlevleri aynı değildir. Dolu bir beynim var ve erdemleri, kendi içinde insanlığı temsil etmeye çalışıyorum. Hatta bizi hayvanlardan ayıran Mammalia hayvanları bile böyle bir bütünlüğü temsil edebilir.

Bazı İnsanlar İnsan Değildir. Bu işlev bozukluğunun bir beyin sorunu olduğunu kabul etmeliyiz. Tam bir beyin deneyimi için mineraller ve besinler. Davranışlarında, uçmalarında veya dövüşmelerinde olduğu gibi sadece arzularını tatmin eden sürüngen insanlarla tanıştım. Onlar bu dünyanın başına bela olan sapkınların yozlaşmış kulları.

Tam Memeli beyinlerine sahip değiller… Memeli beyinleri çoğunlukla tamamen duyarlıdır. İnsan beyni tamamen duyarlıdır ve tamamen beslenir. Bazı insanların beyinleri daha düşük spektrumlu, sürüngen… Kuş beyinleri bile gelişmiş.

Bu benim derin bir endişem. Kompozisyonlarının aktif olmayan unsurlarına sahip insanlarla tanıştım. Sadece sürüngen götlü insanlar.

Bazı insanlar tam spektrum dizimizin bu niteliklerine sahip değildir.

Bu ele alınması gereken bir şey.

…Lame_Swan-X tarafından gönderildi
[comments]

39 Comments

1. Bu konu : ” Bazı İnsanlar İnsan değildir ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 313

2. selam arkadaşlar sayfa gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

3. Edirne merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa valla çok iyi, sağolun 05-06-2021 02:54:43

4. Antalya merkezden ben ali. Slm paylaşımın ciddiyim güzel, tebrikler 05-06-2021 05:54:44

5. elif yılmaz Reply

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 05-06-2021 13:01:34

6. Siirt merkezden ben banu. Mrb paylaşımınız valla mükemmel, twitter da paylaştım 07-06-2021 11:23:14

7. Bu konu : ” Bazı İnsanlar İnsan değildir ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 323

8. Ordu merkezden ben memo. Selamlar sayfan vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 08-06-2021 05:24:10

9. Bu konu : ” Bazı İnsanlar İnsan değildir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 429

10. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım

11. Bu konu : ” Bazı İnsanlar İnsan değildir ” çok güzel. Selam herkese siten valla dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 373

12. Slm paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım

13. Eskişehir merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 11-06-2021 09:07:14

14. elif yılmaz Reply

Edirne dan kimler var. Bazı İnsanlar İnsan değildir . selam arkadaşlar sayfan harbiden hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 98

15. Bu konu : ” Bazı İnsanlar İnsan değildir ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız cidden mükemmel, şukuladım , Aylin – 168

16. Elazığ merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 15-06-2021 20:54:52

17. Aksaray dan kimler var. Bazı İnsanlar İnsan değildir . Mrb paylaşımınız vallaha çok iyi, tebrikler , Aylin – 126

18. Bitlis merkezden ben emin. Mrb sayfan süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım 17-06-2021 23:39:48

19. Bu konu : ” Bazı İnsanlar İnsan değildir ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran edici, tebrikler , Hasan – 263

20. Kocaeli merkezden ben memo. Merhabalar siten valla hayran bıraktı, face de paylaştım 28-06-2021 18:03:42

21. Gürbüz Reply

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 01-07-2021 15:37:38

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bazı İnsanlar İnsan değildir ” çok güzel. Mrb siteniz harbiden güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 425

23. Nevşehir dan kimler var. Bazı İnsanlar İnsan değildir . Merhaba herkese web sitesi harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 244

24. selamun aleyküm siten vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

25. Bitlis merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim güzel, teraziye tıkladım 25-07-2021 01:21:39

26. Gaziantep merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 26-07-2021 10:49:43

27. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi mükemmel, teşekkürler 29-07-2021 12:14:16

28. Bu konu : ” Bazı İnsanlar İnsan değildir ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , ali – 457

29. Selam herkese web sitesi cidden mükemmel, teşekkürler

30. Çankırı merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2021 20:17:59

31. Artvin dan kimler var. Bazı İnsanlar İnsan değildir . Selamın aleyküm sayfan süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 54

32. Bu konu : ” Bazı İnsanlar İnsan değildir ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 273

33. Erzincan merkezden ben banu. Merhabalar siten valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 25-09-2021 23:52:13

34. Bu konu : ” Bazı İnsanlar İnsan değildir ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 393

35. Yalova dan kimler var. Bazı İnsanlar İnsan değildir . Merhaba herkese paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 80

Write A Comment