Bazı NWO planlama-NYC dijital ekonomi-özel veri toplama-biyoteknoloji takibinin ortaya çıkarılması

https://www.timesunion.com/opinion/article/Build-back-a-better-New-York-as-state-begins-to-15455639.php

Daha önce de belirtildiği gibi, yeni Covid denetleyicisi uygulaması Rockefeller Vakfı olan Commons Fund Project tarafından finanse ediliyor. Proje ortaklarının derinliklerine inen Schmidt Futures, teknoloji ortaklarından biri.

Kuruculardan biri olan Eric Schmidt, Gov Cuomo ile NYC ekonomisinin dijitalleşmesi üzerine konuşmalarından bahsettiği yukarıda yayınlanan bir makale yazdı. Bunun bir “geçiş dönemi ve dijitale dönüşüm” olduğundan bahsediyor.

Gündemlerini inanılmaz gizlemiyorlar bile. NYC daha da kötüleşecek ve diğer şehirler ve eyaletler de takip edecek.

Düzenleme: Dünya Bankası, Gates, tüm büyük aktörler buna dahil. Kazmaya devam edin ve planlarını çıkarın.

Düzenle: https://schmidtfutures.com/our-work/technology-society/

Schmidt Futures yaklaşımı 1. adım. Kamu sektörü için özel verilerden yararlanmak.

Gönderen … FallujahFireAlarm
[comments]

“Bazı NWO planlama-NYC dijital ekonomi-özel veri toplama-biyoteknoloji takibinin ortaya çıkarılması” üzerine 42 yorum

1. Bu konu : ” Bazı NWO planlama-NYC dijital ekonomi-özel veri toplama-biyoteknoloji takibinin ortaya çıkarılması ” çok güzel. Selamlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 171

2. Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 22-10-2020 13:59:54

3. Ankara dan kimler var. Bazı NWO planlama-NYC dijital ekonomi-özel veri toplama-biyoteknoloji takibinin ortaya çıkarılması . selamun aleyküm bu web sitesi yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 26

4. Malatya dan kimler var. Bazı NWO planlama-NYC dijital ekonomi-özel veri toplama-biyoteknoloji takibinin ortaya çıkarılması . Selamlar siten ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 216

5. Şırnak dan kimler var. Bazı NWO planlama-NYC dijital ekonomi-özel veri toplama-biyoteknoloji takibinin ortaya çıkarılması . Merhaba herkese paylaşımınız inanki iyi, teraziye tıkladım , Emine – 404

6. Gümüşhane merkezden ben ali. Merhaba sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 07-11-2020 15:55:40

7. Balıkesir dan kimler var. Bazı NWO planlama-NYC dijital ekonomi-özel veri toplama-biyoteknoloji takibinin ortaya çıkarılması . selam arkadaşlar paylaşımınız valla mükemmel, face de paylaştım , doruk – 8

8. Bu konu : ” Bazı NWO planlama-NYC dijital ekonomi-özel veri toplama-biyoteknoloji takibinin ortaya çıkarılması ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanki güzel, teraziye tıkladım , ziya – 310

9. Adıyaman merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 23-11-2020 10:41:51

10. İstanbul merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan cidden güzel, sosyal medyada paylaştım 23-11-2020 21:26:56

11. Rize merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz inan ki dikkat çekici, sağolun 06-12-2020 14:07:23

12. Bu konu : ” Bazı NWO planlama-NYC dijital ekonomi-özel veri toplama-biyoteknoloji takibinin ortaya çıkarılması ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 446

13. Gümüşhane dan kimler var. Bazı NWO planlama-NYC dijital ekonomi-özel veri toplama-biyoteknoloji takibinin ortaya çıkarılması . Mrb siten inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 116

14. Kocaeli merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 17-12-2020 06:42:05

15. Ağrı dan kimler var. Bazı NWO planlama-NYC dijital ekonomi-özel veri toplama-biyoteknoloji takibinin ortaya çıkarılması . Mrb web siten yeminle çok iyi, teşekkürler , ali – 223

16. Kırklareli merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim güzel, teşekkürler 04-01-2021 00:15:20

17. Bu konu : ” Bazı NWO planlama-NYC dijital ekonomi-özel veri toplama-biyoteknoloji takibinin ortaya çıkarılması ” çok güzel. Mrb siten valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 176

18. Şanlıurfa merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten iyi, tebrikler 10-01-2021 11:49:05

19. Bu konu : ” Bazı NWO planlama-NYC dijital ekonomi-özel veri toplama-biyoteknoloji takibinin ortaya çıkarılması ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 395

20. İzmir dan kimler var. Bazı NWO planlama-NYC dijital ekonomi-özel veri toplama-biyoteknoloji takibinin ortaya çıkarılması . Selam bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 367

21. Amasya dan kimler var. Bazı NWO planlama-NYC dijital ekonomi-özel veri toplama-biyoteknoloji takibinin ortaya çıkarılması . Mrb web sitesi valla güzel, sağolun , Hasan – 402

22. Bayburt dan kimler var. Bazı NWO planlama-NYC dijital ekonomi-özel veri toplama-biyoteknoloji takibinin ortaya çıkarılması . Selam paylaşım inanki hayran edici, sağolun , ali – 434

23. Bartın dan kimler var. Bazı NWO planlama-NYC dijital ekonomi-özel veri toplama-biyoteknoloji takibinin ortaya çıkarılması . Selam herkese bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 237

24. Gümüşhane merkezden ben emin. Selamlar sayfan cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 19-02-2021 00:53:00

25. Bu konu : ” Bazı NWO planlama-NYC dijital ekonomi-özel veri toplama-biyoteknoloji takibinin ortaya çıkarılması ” çok güzel. Selamlar web siteniz cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 353

26. Mardin dan kimler var. Bazı NWO planlama-NYC dijital ekonomi-özel veri toplama-biyoteknoloji takibinin ortaya çıkarılması . Selamlar sayfan inanılmaz güzel, sağolun , memo – 340

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link