Elbette TÜM modlar değil. Sınırlı etkileşimlerime dayanarak r/komplo modlarının iyi göründüğünü söyleyeceğim.

Hayır hayır. r/popularopinion, r/news ve ANY Covid sub gibi abonelerin gerçekten çılgın, küçük fikirli, kendini önemseyen, kendi kendini ilan eden “bekçileri” hakkında konuşuyorum.

Bir örneğe mi ihtiyacınız var?

Başka bir aboneye katıldığınız için belirli aboneliklerden yasaklandığınızda, bu yüksek seviyeli bir saçmalıktır. Özellikle de yukarıda bahsedilenlere hiç yorum yapmamış veya katkıda bulunmamışsanız.

VEYA…Bir mod, sadece “beğenmiyorlar” diye alt kurallara uyduğu halde gönderinizin yayında kalmasına izin vermiyorsa, bu daha da yüksek bir saçmalıktır.

Bazı insanların başkaları üzerinde en ufak bir hakimiyet kurabilmek için bürokrat olmayı bekleyememeleri hem şaşırtıcı/iç karartıcı/komik hem de üzücü.

Ve benim deneyimime göre, gerçekten bundan kurtuluyorlar! Sansürü ve kontrolü SEVİYORLAR.

Tamam, tamam, modların bana baktıklarını hissedebiliyorum…..buradaki rantın neresinde komplo olduğunu merak ediyorlar…..

İşte başlıyor……TÜM sosyal medya siteleri, anlatıları ve grup düşüncesini teşvik ederek bireyselliği ve özgür düşünceyi ayıklamak için tasarlandı ve sonunda herkesi ve her şeyi “izin verilen” konulara yönlendirdi.

Top oynamayı seçenler veya oynamayı tercih edenler susturulmakta ve yokluğa itilmektedir.

Stormtrooper’lar mutlaka silah taşımazlar. Genellikle klavye taşırlar.

George Orwell ve Ted Kaczynski kafasına lanet çiviyi vurdu….

71 Comments

1. selam arkadaşlar sayfa cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

2. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım

3. Bu konu : ” Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. ” çok güzel. Mrb web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 285

4. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, saolun

5. Selamlar web sitesi süper ötesi çok güzel, teşekkürler

6. Bartın dan kimler var. Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. . Selam herkese paylaşımınız valla hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 394

7. Bilecik merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfa vallaha iyi, sağolun 22-07-2021 18:59:52

8. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 22-07-2021 19:00:39

9. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siteniz valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Bu konu : ” Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 67

11. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım

12. Düzce dan kimler var. Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. . Merhaba web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 93

13. Van dan kimler var. Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. . Selamlar paylaşım inan ki iyi, face de paylaştım , Hasan – 376

14. Bu konu : ” Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. ” çok güzel. Selam herkese sayfa harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 410

15. Batman merkezden ben . selam arkadaşlar sayfa gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 22-07-2021 19:15:14

16. Merhaba paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Rize dan kimler var. Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. . selam arkadaşlar paylaşım inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 494

18. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. ” çok güzel. Selamlar sayfan inanılmaz iyi, şukuladım , Gürbüz – 272

19. Merhaba herkese sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler

20. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfan inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım

21. Selam paylaşımın vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım

22. Karaman dan kimler var. Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. . selam arkadaşlar paylaşımınız cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 359

23. Şırnak merkezden ben banu. Slm siten vallaha billaha çok iyi, tebrikler 22-07-2021 19:46:41

24. Selamlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım

25. Merhaba herkese siten yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım

26. Kars dan kimler var. Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. . selamun aleyküm paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 276

27. Bu konu : ” Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha çok iyi, teşekkürler , – 66

28. Bu konu : ” Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. ” çok güzel. Merhaba siteniz inan ki hoşuma gitti, saolun , ahmet – 185

29. Bu konu : ” Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan valla çok iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 454

30. Van dan kimler var. Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. . Selamın aleyküm web siten süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , ali – 27

31. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web sitesi valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım

32. Çanakkale merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki hoşuma gitti, teşekkürler 22-07-2021 20:24:33

33. Yalova dan kimler var. Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. . Merhabalar siten vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 239

34. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım

35. Elazığ merkezden ben Aylin. Selam web siten inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 22-07-2021 20:31:41

36. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, saolun

37. Kahramanmaraş dan kimler var. Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. . Selam sayfa inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , ziya – 138

38. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşımınız inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

39. Çankırı dan kimler var. Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. . Merhabalar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 181

40. elif yılmaz Reply

Selam web sitesi cidden mükemmel, teşekkürler

41. Ankara dan kimler var. Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. . Selam sayfanız inanki çok güzel, tebrikler , mehmet – 224

42. Bu konu : ” Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. ” çok güzel. Selam sayfan vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 78

43. Mrb web siten inanki çok güzel, teraziye tıkladım

44. İzmir dan kimler var. Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. . Slm bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 142

45. Uşak dan kimler var. Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. . selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 319

46. Tekirdağ merkezden ben Hasan. Selam paylaşımın ciddiyim güzel, tebrikler 31-07-2021 18:08:57

47. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha güzel, tebrikler

48. elif yılmaz Reply

Mardin merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2021 03:31:17

49. Gümüşhane dan kimler var. Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. . Selamlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 372

50. Diyarbakır dan kimler var. Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. . merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 12

51. Bu konu : ” Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 395

52. Selam web siteniz valla mükemmel, face de paylaştım

53. Bingöl merkezden ben ziya. Merhaba herkese bu web sitesi valla hoşuma gitti, teşekkürler 15-08-2021 17:30:04

54. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha güzel, şukuladım

55. Kilis merkezden ben ziya. Selam sayfan valla güzel, facebookta paylaştım 23-08-2021 06:33:45

56. Trabzon dan kimler var. Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. . Mrb siten valla dikkat çekici, şukuladım , emin – 180

57. Afyon dan kimler var. Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. . Selam web sitesi harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 375

58. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

59. Merhaba web sitesi vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

60. Bu konu : ” Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 34

61. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran edici, face de paylaştım

62. Artvin dan kimler var. Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. . Merhaba sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 466

63. Bu konu : ” Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 216

64. Bu konu : ” Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz valla hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 228

65. Bu konu : ” Bazı Reddit modları, totaliter geleceğimizde neleri dört gözle bekleyebileceğimizin GÜZEL bir örneğidir. ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 469

Write A Comment