Obama: 69.000.000 oy Trump: 74.000.000 oy Biden: 81.000.000 oy

Öyleyse nasıl?

Her Adayın Kazandığı İlçe Sayısı:

Obama – 873 Trump – 2.547 Biden – 509

Her Adayın Kazandığı Bellwether Bölgeleri:

Obama – 18/19 Trump – 18/19 Biden – 1/19

Flordia, Ohio ve Iowa:

Obama üçünü de kazandı Trump üçünü de kazandı Biden üçünü de kaybetti

Pilitcal Partisi Temsilciler Meclisinde Hangi Adaylar Koltuk Kazandı?

Obama Demokratları sandalye kazandılar Trump Cumhuriyetçiler sandalye kazandı Biden Demokratları sandalye YOKTUR

… YoMomsHubby tarafından gönderildi
[comments]

Author

10 Comments

1. Gürbüz Reply

Giresun dan kimler var. Bazı Seçim Basit İstatistikleri . Merhaba herkese paylaşımın yeminle güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 333

2. Bu konu : ” Bazı Seçim Basit İstatistikleri ” çok güzel. Slm bu web sitesi inan ki hayran edici, şukuladım , gaye – 362

3. Denizli dan kimler var. Bazı Seçim Basit İstatistikleri . Merhaba herkese sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 407

4. Çorum dan kimler var. Bazı Seçim Basit İstatistikleri . merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 452

5. Bartın dan kimler var. Bazı Seçim Basit İstatistikleri . Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 80

6. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

7. Bitlis dan kimler var. Bazı Seçim Basit İstatistikleri . Selam herkese paylaşımın vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 430

8. elif yılmaz Reply

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 06-04-2021 09:36:34

9. Bu konu : ” Bazı Seçim Basit İstatistikleri ” çok güzel. Slm paylaşım inanki çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 128

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link