———————————-//————– ————– Sen davetlisin. Yepyeni bir Polaris- Ethos’a! “Ne mutlu arkadaşlıktan hoşlananlardır.” – Hepimizin bildiği ve sevdiği hayat aynı mı kalacak? -Daha yüksek bir varlık var olabilir mi? -Kendimize ve ihtiyaçlarımıza sadık mıyız? -Hayatın kapılarının anahtarı nedir? Burada hem bu entelektüel konuları tartışabileceğiniz hem de bu süreçte eğlenebileceğiniz pek çok insan var. Gelin VC’de bize katılın ve yaşam tarzları, hobiler vb. hakkında konuşun. Ya da sadece #sohbette kalıp ilginizi çeken şeyler hakkında konuşabilirsiniz. Burası özgür düşüncenin yeri. Dünyanın her yerinden insanlarla etkileşim kurmanın ve farklı kültürleri ve yaşam tarzlarını deneyimlemenin bir yolunu arıyorsanız, bize katılın! https://discord.gg/BGac4mEz ——————————–//—————- ————

32 Comments

1. Artvin merkezden ben mehmet. Selam paylaşım vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 12-08-2021 21:03:16

2. Niğde merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 12-08-2021 21:09:44

3. Aydın dan kimler var. Bazı şeyler açıklanamaz ama bazıları anlatılabilir! Gelin ve görüşlerinizi paylaşın! . Merhabalar paylaşımın yeminle mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 326

4. Bu konu : ” Bazı şeyler açıklanamaz ama bazıları anlatılabilir! Gelin ve görüşlerinizi paylaşın! ” çok güzel. Slm web siten vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 57

5. Gaziantep dan kimler var. Bazı şeyler açıklanamaz ama bazıları anlatılabilir! Gelin ve görüşlerinizi paylaşın! . merhaba arkadaşlar siten yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 195

6. Kırşehir merkezden ben . Selamlar sayfanız valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 12-08-2021 21:27:55

7. Selam herkese bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

8. Aydın merkezden ben doruk. Slm sayfanız inanılmaz mükemmel, saolun 12-08-2021 21:32:31

9. Bu konu : ” Bazı şeyler açıklanamaz ama bazıları anlatılabilir! Gelin ve görüşlerinizi paylaşın! ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 42

10. Kocaeli merkezden ben ziya. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 12-08-2021 21:52:27

11. Bu konu : ” Bazı şeyler açıklanamaz ama bazıları anlatılabilir! Gelin ve görüşlerinizi paylaşın! ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , mehmet – 17

12. Rize dan kimler var. Bazı şeyler açıklanamaz ama bazıları anlatılabilir! Gelin ve görüşlerinizi paylaşın! . selamun aleyküm sayfanız süper ötesi iyi, sağolun , banu – 171

13. Osmaniye merkezden ben ahmet. Selam paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 16-08-2021 06:14:48

14. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşımın harbiden mükemmel, saolun

15. Bayburt merkezden ben . Slm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 19-08-2021 05:35:31

16. Mrb paylaşım cidden mükemmel, facebookta paylaştım

17. Mrb web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bazı şeyler açıklanamaz ama bazıları anlatılabilir! Gelin ve görüşlerinizi paylaşın! ” çok güzel. Selam siten vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 167

19. Amasya merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 31-08-2021 18:20:19

20. Trabzon dan kimler var. Bazı şeyler açıklanamaz ama bazıları anlatılabilir! Gelin ve görüşlerinizi paylaşın! . Merhabalar sayfa vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 358

21. Bu konu : ” Bazı şeyler açıklanamaz ama bazıları anlatılabilir! Gelin ve görüşlerinizi paylaşın! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden dikkatimi çekti, tebrikler , ziya – 324

22. Kocaeli dan kimler var. Bazı şeyler açıklanamaz ama bazıları anlatılabilir! Gelin ve görüşlerinizi paylaşın! . Selamlar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 24

23. Bu konu : ” Bazı şeyler açıklanamaz ama bazıları anlatılabilir! Gelin ve görüşlerinizi paylaşın! ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , emin – 312

24. Siirt merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi yeminle dikkat çekici, şukuladım 09-09-2021 18:16:05

25. Bu konu : ” Bazı şeyler açıklanamaz ama bazıları anlatılabilir! Gelin ve görüşlerinizi paylaşın! ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 276

26. Iğdır merkezden ben ahmet. Slm sayfan yeminle hayran edici, twitter da paylaştım 14-09-2021 08:45:33

27. Bu konu : ” Bazı şeyler açıklanamaz ama bazıları anlatılabilir! Gelin ve görüşlerinizi paylaşın! ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 174

28. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bazı şeyler açıklanamaz ama bazıları anlatılabilir! Gelin ve görüşlerinizi paylaşın! ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa harbiden çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 279

29. Bingöl merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz cidden güzel, facebookta paylaştım 25-09-2021 21:25:54

30. Konya dan kimler var. Bazı şeyler açıklanamaz ama bazıları anlatılabilir! Gelin ve görüşlerinizi paylaşın! . selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , emin – 170

Write A Comment