Kategoriler
Genel

Bazı sorulara yanıtlar: “Hayatınızın geri kalanı için maske takar mısınız?”

“Hayatının geri kalanı için maske takar mısın?” çeşitli alt kredilerde ve işte bazı yanıtlar. Kesinlikle ilginç zamanlar.

Burada birçok değişken var.

Hükümet neden zorunlu kılıyor? Virüs çok yaygın olduğu için evet ise, herkese açık olduğumda bunu yapardım. Şahsen bunun büyük bir soru olduğunu düşünmüyorum.

Umarım ABD grip / soğuk mevsiminde sosyal norm giyer. Yüksek riskli etkinlikler (toplu taşıma, uçaklar, spor, konferanslar) için bir süre maskelerin gerekli olduğunu görebiliyordu.

Evet, maskelerimi yaptım ve harikalar, onları atmak neredeyse bir utanç olurdu.

Fakat! Moda ve zaman harcadığım zaman, çoğunlukla enfekte olmaları durumunda başkalarını korumak olduğunu bilen bir maske takacak insanların şefkatini takdir ediyorum ve soğuk algınlığı ve grip mevsiminde maske takmaya devam eden insanların% 100 gerisindeyim.

Sniffleri burunlarına dokunan / ovalayan, daha sonra tercih ettikleri marul için taze ürünlerle riffle görmekten nefret ediyorum.

Hiç umrumda değil. Yol boyunca okuduğum birçok insanın yorumlarıyla birlikte bunu düzenli bir alışkanlık haline getireceğim! Özellikle bayram mağazalarındaki ürün koridorlarındaki taze ürünlerin her tarafına nefes alan insanların miktarını önemli ölçüde azalttığı gerçeğini seviyorum. Bunu düzenli bir şey haline getirmeyi planlıyorum ve eğer (veriler ve gerçeklerle) bunu hayatımızın geri kalanında yapmamız gerektiğini söylediler, eğer bu dünyaya verilecek yeni bir nesil olmasını sağlamak anlamına gelir. Kesinlikle kapalı kamusal alanlarda paylaştı. Açık havada doğal mesafeli parklarda, muhtemelen hayır ama (bence) kim bilgilendirilmiş ve mantıklı / duygusal kararlar verebilir göstermek için gidiyor!

Bu nasıl bir aptal yazı?

Zaten sonsuza dek bir tane giyebilirim; bu gerçekten doğru / akıllı / herhangi bir şekilde makul bir şey yapmak için halka ne kadar az güvenebileceğinizi göstermiştir.

% 100 evet! Gözlük veya çorap giyebilirsem maske takabilirim.

evet, sanırım yapabilirim. gözlük, ayakkabı ve kıyafet giymeyi öğrendim.

Uh .. Ne soruyorsun? Hayır, bunu yapmak istemem.

Hükümet neden insanların hayatlarının geri kalanı için maske takmasını zorunlu kılıyor? Bu makul bir varsayım gibi görünmüyor. Kesinlikle bir pandemi süresince maske takıyorum. Ancak salgın hastalıklar ömür boyu sürmez.

Hayır

Nudistim ama diğer herkes uğruna evi terk ettiğimde belirli bir beden giymem gerekiyor, bu yüzden bunun çok farklı olduğunu düşünmüyorum, sadece daha yeni.

Şu anda ABD’yi tahrip eden hastalığı aptalca veya kibirli bir şekilde yaymamalarına güvenmiyorum. Dürüst olmak gerekirse, ezici bilim karşısında genel halktan daha iyi bekliyordum, ama sanırım burada aptal oldum. Birincil duygularım hayal kırıklığıdır, ama bununla ilgili duygularımın önemi yoktur, çünkü bunun hakkında belirli bir şekilde hissetmektense hayatta ve sağlıklı olmayı tercih ederim.

Koronun ağızdan nasıl bulaştığı gibi gözlerden bulaşan bir hastalık varsa, kıçınıza kesinlikle googles giyerim, çünkü antigoggle olmak kelimenin tam anlamıyla ölmek için son derece aptalca bir tepedir.

Yer fıstığına ciddi bir şekilde alerjiniz varmış gibi davranın. Bir maske takmak istememek, dünyadaki hiç kimsenin tekrar fıstık kullanmasını istemeye eşdeğerdir, böylece dikkatli olmak ve ölmek zorunda kalmadan istediğiniz her şeyi yiyebilirsiniz. Dünyanın işleyişi bu değil, kişisel ve kalabalık sorumluluğu da böyle işliyor.

“Bazı sorulara yanıtlar: “Hayatınızın geri kalanı için maske takar mısınız?”” için 7 yanıt

Ardahan merkezden ben mehmet. Merhabalar siten gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 31-07-2020 17:38:26

Mardin merkezden ben ali. Merhabalar siten vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 06-08-2020 18:46:59

Malatya merkezden ben gaye. Mrb paylaşımınız cidden çok güzel, facebookta paylaştım 07-08-2020 02:02:18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir