Çevrimiçi olarak tanıdığım bazı insanlar bana şu anda (ve son iki aydır) DC’de temelde sıfır hükümet yetkilisi olduğunu ve onlardan gördüğümüz tüm fotoğrafların ve videoların derin devlet tarafından oluşturulduğunu anlatmaya çalıştı. Ayrıca Biden sözde orada konuşurken Gül Bahçesi’nin boş olduğunu gösteren videolar da gönderiyorlar, ama aslında gösterdiklerini söyledikleri şeyi gösteriyor gibi görünmüyorlar.

Bu yaygın bir hipotez mi? Bunun gerçekten iyi bir kanıtı var mı? Öyleyse, neden şimdiye kadar gördüğüm videolar bunu göstermekte gerçekten kötü bir iş çıkarıyor? Görünüşe göre hükümet karşıtı duyarlılığa zaten yatkın olan insanları kasıtlı olarak kandırmaya çalışıyorlar.

Yüksek kanıt standardına sahip felsefi bir şüpheciyim, bu yüzden ne söylerseniz söyleyin ya da beni hangi bilgiye bağlarsanız ona inanacağımı garanti etmiyorum. Ancak, doğrulama önyargısına yenik düşmek için harika bir yol olan “DC debunked boştur” diye aramak yerine buradan başlamak istedim. Konuyla ilgili anlayışınızı çok isterim. Herkese teşekkürler.

Author

6 Comments

1. Bu konu : ” Bazı tanıdıklar beni Washington DC’nin boş olduğuna, hükümetten kimsenin orada olmadığına ve televizyonda hükümetle ilgili her şeyin yeşil ekran / CGI / derin devlet olduğuna ikna etmeye çalışıyor. Bu son zamanlarda ortak bir fikir mi? İyi bir kanıt var mı? ” çok güzel. Selam herkese sayfa valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 492

2. Sivas dan kimler var. Bazı tanıdıklar beni Washington DC’nin boş olduğuna, hükümetten kimsenin orada olmadığına ve televizyonda hükümetle ilgili her şeyin yeşil ekran / CGI / derin devlet olduğuna ikna etmeye çalışıyor. Bu son zamanlarda ortak bir fikir mi? İyi bir kanıt var mı? . Mrb bu web sitesi harbiden çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 264

3. Afyon merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 14-04-2021 17:40:17

4. Bu konu : ” Bazı tanıdıklar beni Washington DC’nin boş olduğuna, hükümetten kimsenin orada olmadığına ve televizyonda hükümetle ilgili her şeyin yeşil ekran / CGI / derin devlet olduğuna ikna etmeye çalışıyor. Bu son zamanlarda ortak bir fikir mi? İyi bir kanıt var mı? ” çok güzel. Merhaba sayfa inanılmaz güzel, sağolun , Hasan – 302

5. Aksaray dan kimler var. Bazı tanıdıklar beni Washington DC’nin boş olduğuna, hükümetten kimsenin orada olmadığına ve televizyonda hükümetle ilgili her şeyin yeşil ekran / CGI / derin devlet olduğuna ikna etmeye çalışıyor. Bu son zamanlarda ortak bir fikir mi? İyi bir kanıt var mı? . Selamın aleyküm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 29

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link