Bazı ürün / şirket komplo teorileri nelerdir?

Bu yüzden yakın zamanda bir Youtube videosu ürün ve şirket komploları üzerine. Bunun için araştırma yapmaktan gerçekten keyif aldım, oldukça geniş bir tür ama muhtemelen en sevdiğim komplo türü ve genellikle daha ciddi konulardan daha hafif yürekli. Daha karanlık komploları sevmediğimden değil, ama zaman zaman daha hafif teoriler hakkında sohbet etmek iyi olur. Ürünler, markalar, şirketler ile ilgili herhangi bir teoriniz var mı diye merak ettim.

“Bazı ürün / şirket komplo teorileri nelerdir?” üzerine 16 yorum

1. Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfa gerçekten hayran edici, face de paylaştım 10-09-2020 20:59:11

2. Trabzon merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız yeminle güzel, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:19:52

3. Bayburt merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-10-2020 15:26:31

4. Bu konu : ” Bazı ürün / şirket komplo teorileri nelerdir? ” çok güzel. Merhaba web sitesi gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 469

5. Balıkesir dan kimler var. Bazı ürün / şirket komplo teorileri nelerdir? . Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 133

6. Gümüşhane merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımın valla iyi, facebookta paylaştım 27-10-2020 04:25:44

Yorum yapın