BBC sunucusu Alex Jones’un kontrol altında olduğuna inanıyor

https://youtu.be/Ch9gQ9JOe3Y

Merhaba, bazıları bunu daha önce görmüş olabilir, ancak bence Alex’in ortaya koyduğu şov dikkatleri ilginç bir alışverişten uzaklaştırmak. Andrew Neil, Alex ve komplo karşıtı gazeteci David Aaronovitch ile röportaj yapıyor. Aaronovitch 2 seçenek olduğunu, yeni dünya düzeni olmadığını veya Jones’un bunun bir parçası olduğunu söylüyor. Ev sahibinin ikinci olduğunu düşündüğünü duyabilirsiniz. Bu, yalnızca Jones’un bunun bir parçası olduğuna değil, bunun gerçek olduğuna da inandığı anlamına gelir. Bu aynı zamanda sunucunun şovla birlikte oynadığı anlamına da gelir. Bundan sonra Jones, çıldırıp bağırarak dikkati başka yöne çevirir. Başka bir gönderide Alex Jones / TYT değişimi hatırlatıldıktan sonra bu aklıma geldi. Bunu göndermek istedim çünkü benim için bu MSM gösterisinin arkasını görmek için iyi bir örnek.

“BBC sunucusu Alex Jones’un kontrol altında olduğuna inanıyor” üzerine 18 yorum

1. Bu konu : ” BBC sunucusu Alex Jones’un kontrol altında olduğuna inanıyor ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 225

2. Samsun merkezden ben emin. Selamlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 06-01-2021 20:17:38

3. Iğdır dan kimler var. BBC sunucusu Alex Jones’un kontrol altında olduğuna inanıyor . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 436

4. Bu konu : ” BBC sunucusu Alex Jones’un kontrol altında olduğuna inanıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 170

5. Bilecik merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siteniz vallaha iyi, twitter da paylaştım 18-01-2021 21:42:37

6. Bartın dan kimler var. BBC sunucusu Alex Jones’un kontrol altında olduğuna inanıyor . Selam herkese web sitesi inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 327

7. Hatay dan kimler var. BBC sunucusu Alex Jones’un kontrol altında olduğuna inanıyor . Selamın aleyküm web siteniz vallaha güzel, saolun , gaye – 140

8. Şırnak merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımınız vallaha iyi, twitter da paylaştım 05-02-2021 12:50:24

9. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımın inan ki hayran edici, sağolun 08-02-2021 10:00:53

10. Bu konu : ” BBC sunucusu Alex Jones’un kontrol altında olduğuna inanıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 76

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link