“Bebek karyolası ölümü, Ani Bebek Ölümü Sendromu ve Sarsılmış Bebek Sendromu” – Bu uydurma hastalıklarla ilişkili ölümlerde belirsiz “sendrom” a ve Pharma’nın olası eline dikkat edin.

Ölümün nedeni hakkında hiçbir fikirleri olmadığında ‘sendrom’ kelimesini kullanacaklarını hiç fark ettiniz mi?

Bazı ev kimyasallarının, çocuk kıyafetlerinin ve oyuncaklarının toksisitesinin yanı sıra SSRI’ların ve hamilelik sırasında alınan diğer ilaçların zararlı etkilerine ilişkin artan veriler olsa da, aşı hasarı olasılığını bebek karyolası ölümünün bir nedeni olarak görmezden gelemeyeceğimizi hissediyorum.

NHS web sitesinden:

“Uzmanlar, SID’nin bir bebeğin gelişiminin belirli bir aşamasında meydana geldiğine inanıyor ve belirli çevresel streslere karşı savunmasız bebekleri etkiliyor. “

https://www.nhs.uk/conditions/sudden-infant-death-syndrome-sids/

CDC’nin “Ani Bebek Ölüm Sendromu (SIDS)” başlıklı web sayfasından:

Bebekler 2 ila 4 aylık olduklarında birçok aşı alırlar. Bu yaş aralığı aynı zamanda ani bebek ölümü sendromu (SIDS) veya açıklanamayan bebek ölümü için en yüksek yaştır.. “

https://www.cdc.gov/vaccinesafety/concerns/sids.html

Öyleyse sebep yok mu? Saf tesadüf. Sanırım bunu gündeme getirmek zorunda kaldılar, ancak ‘korelasyon’dan söz etmek kendi içinde şüpheli.

“Aşılama hakkında altı yaygın yanılgı” başlıklı bir DSÖ web sitesi makalesinde şunu duyuyoruz:

“…aşılar birçok zararlı yan etkiye, hastalığa ve hatta ölüme neden oluyor. “

Makale, DTP aşısı ile SIDS arasındaki bir korelasyonla ilgili bildirilen iddialara atıfta bulunmaya devam ediyor ve bunun “ortadan kalkmayacak bir efsane” olduğunu, ancak ortaya çıktığını belirtiyor:

“…Çünkü orta oran ABÖS’den ölen çocukların oranı yakın zamanda DTP ile aşılanmıştır … “

https://www.who.int/vaccine_safety/initiative/detection/immunization_misconceptions/en/index4.html

Elbette DTP, çocuklara verilen tek aşı değil ve bebek ölümüyle ilişkili tek aşı değil. Üçlü DTP’nin yerini büyük ölçüde altı değerlikli bir aşı almıştır (birinde altı aşı!)

Mart 2024’te “Altı değerlikli aşılamanın ardından ani bebek ölümü sendromu: nöropatolojik bir çalışma” başlıklı makale nedensel bir ilişki olmadığını iddia etti, ancak eklemenin gerekli olduğunu hissetti:

Bununla birlikte, aşı bileşenlerinin savunmasız bebeklerde ölümcül bir sonuca yol açmada doğrudan bir rolü olabileceğini varsayıyoruz. “

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24083600/

Dr Vera Scheibner PhD, 2005 tarihli “Aşılama ve Kritik Günlerin Dinamikleri” başlıklı makalesinde şu noktaya işaret ediyor:

“Bilimsel kanıtlar, bebeklerin aşılarını takiben kritik aralıklarla aşılara ciddi yan etkiler gösterebileceğini gösteriyor. aşılama, bebek karyolası ölümünün ve sarsılmış bebek sendromunun daha olası nedenidir. “

http://whale.to/v/scheibner.html

Sarsılmış bebek sendromu (SBS) veya Abusive Head Trauma (AHT) referansı bana Louise Woodward davasını hatırlattı …

ABD’deki bir İngiliz dadı, 1997’de sorumluluğu altındaki bebeği öldürmekle suçlandı. İkinci derece cinayetten suçlu bulundu, ancak daha sonra temyiz üzerine sessizce daha düşük bir suçlamayla serbest bırakıldı. O – ve dünyanın dört bir yanındaki yas tutan ebeveynler – Pharma’nın suçlanacağı bir suçla suçlanmış olabilir mi? Bir kurbanın bu tür bir suçtan dolayı hapse girebileceği düşüncesi neredeyse mantıksızdır. Kurbanı suçla. SBS’nin gerçeğini gizli tutmak için kaç ebeveyn kendi bebeklerini öldürmekle suçlandı ve / veya mahkum edildi?

Tıpkı Yanlış Hafıza Sendromu (FMS) gibi, ‘sendrom’ kelimesinin tıbbi anlamanın tam ve kasıtlı yokluğunun eşlik ettiği bir örtbas etme anlamına geldiği gerçeğiyle karşı karşıyayız. Sendroma dikkat edin.

““Bebek karyolası ölümü, Ani Bebek Ölümü Sendromu ve Sarsılmış Bebek Sendromu” – Bu uydurma hastalıklarla ilişkili ölümlerde belirsiz “sendrom” a ve Pharma’nın olası eline dikkat edin.” üzerine 26 yorum

1. Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 27-08-2020 10:44:25

2. Mersin merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım 27-08-2020 10:44:26

3. Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, sağolun 27-08-2020 10:44:48

4. Hatay merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 28-08-2020 07:25:15

5. Uşak merkezden ben Gürbüz. Slm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 07-09-2020 12:26:25

6. Trabzon merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi vallaha iyi, facebookta paylaştım 08-09-2020 17:15:37

7. Van merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımın vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 17-09-2020 05:57:35

8. Manisa merkezden ben ahmet. Mrb bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 14-10-2020 15:37:24

9. Şanlıurfa dan kimler var. “Bebek karyolası ölümü, Ani Bebek Ölümü Sendromu ve Sarsılmış Bebek Sendromu” – Bu uydurma hastalıklarla ilişkili ölümlerde belirsiz “sendrom” a ve Pharma’nın olası eline dikkat edin. . Selam siten inanki hoşuma gitti, şukuladım , ali – 408

Yorum yapın