Beyrut’taki patlamanın, bilenler tarafından ‘ANTIFA’ olarak adlandırılan demokratik liberal anarşistleri ile birlikte Black Lives Matter protestocuları tarafından gerçekleştirildiğine dair iyi bir yetkiye sahibim.

Trump bize banliyölerimizi yok etmek istediklerini söyledi. Hayal bile edebiliyor musun? Hamamböcekleri gibi yaşamamızı istiyorlar. Beyrut’taki patlama, Trump seçimi kaybederse demokratların ne yapacağına bir örnektir.

Beyrut, liberal sempatizanlar için bilinen bir mekân.

Author

83 Comments

1. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım

2. Karabük merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz çok iyi, tebrikler 06-08-2020 03:28:41

3. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım

4. Gürbüz Reply

Slm web siteniz gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım

5. Yozgat merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfa vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 03:29:18

6. Slm paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım

7. Kırşehir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 06-08-2020 03:29:25

8. Selam herkese web siten harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler

9. Gürbüz Reply

Merhabalar web siteniz cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

10. Selamın aleyküm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler

11. Kayseri merkezden ben ziya. Merhaba web siten cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 06-08-2020 03:29:33

12. Gürbüz Reply

Karabük merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 04:22:20

13. Selam paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım

14. Bartın merkezden ben ali. Selamlar web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-08-2020 13:59:40

15. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim iyi, twitter da paylaştım

16. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım

17. Selam herkese sayfanız harbiden iyi, linkedinde paylaştım

18. selam arkadaşlar sayfanız valla dikkatimi çekti, face de paylaştım

19. elif yılmaz Reply

Uşak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 27-08-2020 06:12:03

20. selamun aleyküm sayfa inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım

21. selam arkadaşlar siten cidden dikkat çekici, teşekkürler

22. Manisa merkezden ben ziya. Mrb sayfa cidden mükemmel, sağolun 08-09-2020 22:27:37

23. Kocaeli merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 09-09-2020 06:59:16

24. Rize merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 19-09-2020 15:10:09

25. Merhabalar sayfan vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Selam herkese sayfan vallaha dikkat çekici, teşekkürler

27. Karaman merkezden ben Aylin. Mrb siten inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:22:42

28. Aydın merkezden ben ziya. Merhabalar siteniz valla hayran bıraktı, şukuladım 11-10-2020 05:22:08

29. Bu konu : ” Beiruit, BLM ve liberal anarşistler yemek kitaplarıyla ” çok güzel. Selam herkese paylaşım ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , gaye – 250

30. Kastamonu dan kimler var. Beiruit, BLM ve liberal anarşistler yemek kitaplarıyla . Mrb web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 347

31. Bu konu : ” Beiruit, BLM ve liberal anarşistler yemek kitaplarıyla ” çok güzel. Merhaba siten inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 240

32. Bu konu : ” Beiruit, BLM ve liberal anarşistler yemek kitaplarıyla ” çok güzel. Mrb sayfan cidden iyi, saolun , ziya – 431

33. Afyon merkezden ben memo. Merhabalar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 24-10-2020 21:07:38

34. Ardahan dan kimler var. Beiruit, BLM ve liberal anarşistler yemek kitaplarıyla . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 216

35. Merhaba herkese bu web sitesi cidden dikkat çekici, tebrikler

36. Bu konu : ” Beiruit, BLM ve liberal anarşistler yemek kitaplarıyla ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha güzel, facebookta paylaştım , ali – 20

37. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler

38. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Beiruit, BLM ve liberal anarşistler yemek kitaplarıyla ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden güzel, şukuladım , elif yılmaz – 422

39. Merhaba herkese siteniz yeminle güzel, twitter da paylaştım

40. Selam herkese siten cidden güzel, face de paylaştım

41. Bu konu : ” Beiruit, BLM ve liberal anarşistler yemek kitaplarıyla ” çok güzel. Selamlar sayfanız yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 59

42. Isparta dan kimler var. Beiruit, BLM ve liberal anarşistler yemek kitaplarıyla . selamun aleyküm sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 389

43. Bayburt dan kimler var. Beiruit, BLM ve liberal anarşistler yemek kitaplarıyla . merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok iyi, teşekkürler , Hasan – 293

44. Hakkari dan kimler var. Beiruit, BLM ve liberal anarşistler yemek kitaplarıyla . Merhabalar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, şukuladım , Emine – 487

45. Mardin dan kimler var. Beiruit, BLM ve liberal anarşistler yemek kitaplarıyla . Selam herkese paylaşımınız vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 37

46. Merhaba herkese sayfa inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

47. Malatya merkezden ben . Selamlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 08-12-2020 11:40:13

48. Gümüşhane dan kimler var. Beiruit, BLM ve liberal anarşistler yemek kitaplarıyla . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , emin – 87

49. Bu konu : ” Beiruit, BLM ve liberal anarşistler yemek kitaplarıyla ” çok güzel. Merhaba sayfan valla dikkat çekici, sağolun , ali – 402

50. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, sağolun

51. Selam herkese web sitesi gerçekten çok güzel, saolun

52. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 28-12-2020 16:23:38

53. elif yılmaz Reply

Niğde merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz valla güzel, face de paylaştım 01-01-2021 17:45:22

54. Artvin dan kimler var. Beiruit, BLM ve liberal anarşistler yemek kitaplarıyla . Merhaba paylaşım inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 328

55. Hatay dan kimler var. Beiruit, BLM ve liberal anarşistler yemek kitaplarıyla . Selamlar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 326

56. Tokat dan kimler var. Beiruit, BLM ve liberal anarşistler yemek kitaplarıyla . Selam herkese siten vallaha dikkat çekici, saolun , mehmet – 423

57. Eskişehir dan kimler var. Beiruit, BLM ve liberal anarşistler yemek kitaplarıyla . merhaba arkadaşlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 461

58. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim mükemmel, saolun

59. İzmir dan kimler var. Beiruit, BLM ve liberal anarşistler yemek kitaplarıyla . Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 399

60. Mrb paylaşımın gerçekten çok güzel, şukuladım

61. Hatay merkezden ben Aylin. Selamlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-02-2021 04:45:14

62. Bu konu : ” Beiruit, BLM ve liberal anarşistler yemek kitaplarıyla ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanki güzel, teraziye tıkladım , – 418

63. Bu konu : ” Beiruit, BLM ve liberal anarşistler yemek kitaplarıyla ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 108

64. Hatay dan kimler var. Beiruit, BLM ve liberal anarşistler yemek kitaplarıyla . Merhaba herkese sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 305

65. Samsun dan kimler var. Beiruit, BLM ve liberal anarşistler yemek kitaplarıyla . Selamlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 354

66. Aksaray merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-03-2021 06:12:26

67. Yalova merkezden ben Emine. Selam herkese siten vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 24-03-2021 22:21:32

68. Çanakkale dan kimler var. Beiruit, BLM ve liberal anarşistler yemek kitaplarıyla . Selam sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 49

69. Zonguldak dan kimler var. Beiruit, BLM ve liberal anarşistler yemek kitaplarıyla . Mrb sayfan ciddiyim iyi, sağolun , ali – 5

70. Karabük merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-04-2021 10:55:20

71. Zonguldak merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, saolun 16-04-2021 09:26:46

72. selamun aleyküm paylaşımın cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

73. Siirt dan kimler var. Beiruit, BLM ve liberal anarşistler yemek kitaplarıyla . Selam herkese paylaşım vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 421

74. Selamlar web siteniz yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

75. Antalya dan kimler var. Beiruit, BLM ve liberal anarşistler yemek kitaplarıyla . Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , ali – 92

76. İzmir merkezden ben ali. Merhaba herkese siten ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-05-2021 05:47:43

77. Bu konu : ” Beiruit, BLM ve liberal anarşistler yemek kitaplarıyla ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi iyi, saolun , Hasan – 10

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link