kelimenin tam anlamıyla tüm İncil hikayesi İsrail çevresinde geçti ve nüfusun sadece% 2’si onun İsa olduğuna inanıyor mu? Tüm bu mucizeler ve hikayelerden sonra bile% 74,2 Yahudi ve% 17,8 Müslüman ??? gerçekten çok soru sormanıza neden oluyor. zaten bana çok soru soruyor 🤷🏿‍♂️

Author

32 Comments

1. Merhabalar sayfa gerçekten çok güzel, teşekkürler

2. Bu konu : ” Bekle! Bana İsraillilerin sadece% 2’sinin Hıristiyan olduğunu söylemek ister misin ?? ve Hıristiyanlık bir aldatmaca mı ?? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 296

3. Bu konu : ” Bekle! Bana İsraillilerin sadece% 2’sinin Hıristiyan olduğunu söylemek ister misin ?? ve Hıristiyanlık bir aldatmaca mı ?? ” çok güzel. Merhaba siteniz harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 440

4. elif yılmaz Reply

Trabzon dan kimler var. Bekle! Bana İsraillilerin sadece% 2’sinin Hıristiyan olduğunu söylemek ister misin ?? ve Hıristiyanlık bir aldatmaca mı ?? . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 202

5. Merhaba herkese web siten cidden çok iyi, teşekkürler

6. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

7. Bu konu : ” Bekle! Bana İsraillilerin sadece% 2’sinin Hıristiyan olduğunu söylemek ister misin ?? ve Hıristiyanlık bir aldatmaca mı ?? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, tebrikler , ziya – 497

8. Bu konu : ” Bekle! Bana İsraillilerin sadece% 2’sinin Hıristiyan olduğunu söylemek ister misin ?? ve Hıristiyanlık bir aldatmaca mı ?? ” çok güzel. Mrb sayfanız inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 63

9. elif yılmaz Reply

Kütahya dan kimler var. Bekle! Bana İsraillilerin sadece% 2’sinin Hıristiyan olduğunu söylemek ister misin ?? ve Hıristiyanlık bir aldatmaca mı ?? . Selamın aleyküm web siteniz inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 419

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bekle! Bana İsraillilerin sadece% 2’sinin Hıristiyan olduğunu söylemek ister misin ?? ve Hıristiyanlık bir aldatmaca mı ?? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 365

11. Selamın aleyküm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler

12. Ağrı dan kimler var. Bekle! Bana İsraillilerin sadece% 2’sinin Hıristiyan olduğunu söylemek ister misin ?? ve Hıristiyanlık bir aldatmaca mı ?? . Slm paylaşımın cidden mükemmel, facebookta paylaştım , Hasan – 124

13. Selam herkese siteniz cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım

14. Selam paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım

15. Gümüşhane dan kimler var. Bekle! Bana İsraillilerin sadece% 2’sinin Hıristiyan olduğunu söylemek ister misin ?? ve Hıristiyanlık bir aldatmaca mı ?? . Merhaba herkese sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 484

16. Selam herkese bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun

17. Osmaniye merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 14-03-2021 01:16:17

18. selamun aleyküm web siten süper ötesi çok iyi, tebrikler

19. Bursa dan kimler var. Bekle! Bana İsraillilerin sadece% 2’sinin Hıristiyan olduğunu söylemek ister misin ?? ve Hıristiyanlık bir aldatmaca mı ?? . Selam paylaşımınız yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , Aylin – 80

20. Malatya dan kimler var. Bekle! Bana İsraillilerin sadece% 2’sinin Hıristiyan olduğunu söylemek ister misin ?? ve Hıristiyanlık bir aldatmaca mı ?? . Selam herkese paylaşım cidden dikkat çekici, tebrikler , – 83

21. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Slm paylaşım vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 21-03-2021 01:16:49

22. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Gürbüz Reply

Karabük merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 06-04-2021 19:58:54

24. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım

25. Şırnak merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 16-04-2021 15:14:37

26. Sivas dan kimler var. Bekle! Bana İsraillilerin sadece% 2’sinin Hıristiyan olduğunu söylemek ister misin ?? ve Hıristiyanlık bir aldatmaca mı ?? . selamun aleyküm sayfan valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 21

27. Selamlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, saolun

28. Selam herkese bu web sitesi inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım

29. Manisa dan kimler var. Bekle! Bana İsraillilerin sadece% 2’sinin Hıristiyan olduğunu söylemek ister misin ?? ve Hıristiyanlık bir aldatmaca mı ?? . Selam sayfa vallaha güzel, sağolun , hatice – 457

30. Nevşehir merkezden ben Aylin. Slm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-06-2021 11:12:33

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link