Bekle! Bana İsraillilerin sadece% 2’sinin Hıristiyan olduğunu söylemek ister misin ?? ve Hıristiyanlık bir aldatmaca mı ??

kelimenin tam anlamıyla tüm İncil hikayesi İsrail çevresinde geçti ve nüfusun sadece% 2’si onun İsa olduğuna inanıyor mu? Tüm bu mucizeler ve hikayelerden sonra bile% 74,2 Yahudi ve% 17,8 Müslüman ??? gerçekten çok soru sormanıza neden oluyor. zaten bana çok soru soruyor 🤷🏿‍♂️

“Bekle! Bana İsraillilerin sadece% 2’sinin Hıristiyan olduğunu söylemek ister misin ?? ve Hıristiyanlık bir aldatmaca mı ??” üzerine 10 yorum

1. Bu konu : ” Bekle! Bana İsraillilerin sadece% 2’sinin Hıristiyan olduğunu söylemek ister misin ?? ve Hıristiyanlık bir aldatmaca mı ?? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 296

2. Bu konu : ” Bekle! Bana İsraillilerin sadece% 2’sinin Hıristiyan olduğunu söylemek ister misin ?? ve Hıristiyanlık bir aldatmaca mı ?? ” çok güzel. Merhaba siteniz harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 440

3. Trabzon dan kimler var. Bekle! Bana İsraillilerin sadece% 2’sinin Hıristiyan olduğunu söylemek ister misin ?? ve Hıristiyanlık bir aldatmaca mı ?? . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 202

4. Bu konu : ” Bekle! Bana İsraillilerin sadece% 2’sinin Hıristiyan olduğunu söylemek ister misin ?? ve Hıristiyanlık bir aldatmaca mı ?? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, tebrikler , ziya – 497

5. Bu konu : ” Bekle! Bana İsraillilerin sadece% 2’sinin Hıristiyan olduğunu söylemek ister misin ?? ve Hıristiyanlık bir aldatmaca mı ?? ” çok güzel. Mrb sayfanız inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 63

6. Kütahya dan kimler var. Bekle! Bana İsraillilerin sadece% 2’sinin Hıristiyan olduğunu söylemek ister misin ?? ve Hıristiyanlık bir aldatmaca mı ?? . Selamın aleyküm web siteniz inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 419

7. Bu konu : ” Bekle! Bana İsraillilerin sadece% 2’sinin Hıristiyan olduğunu söylemek ister misin ?? ve Hıristiyanlık bir aldatmaca mı ?? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 365

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link