Aşağıdaki resimde bunu görebilirsiniz Tom Van Grieken (bir lider Aşırı sağ siyasi Flaman Partisi aranan Vlaams Belangbilinen müslümanlardan nefret etmek ve göçmenler, esasen Türkler ve Maroccans) nasıl olduğu hakkında bir gönderi yaptı Charles Michel (şimdiki Avrupa Konseyi Başkanı ve eski Belçika Başbakanı) Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “elini öper”. Türkiye’de saygı göstergesi olarak büyüklerinizin elini öpersiniz.

Ama olay şu ki, Michel asla elini öpmedi. Bu ekran görüntüsü onun yaptığı gibi görünmesini sağlıyor, ancak orijinal videoyu aşağıya bağlayacağım.

Sadece bazı resimlerin yanlış zamanda çekildiğinde bir şey gibi görünebileceğini ve korkunç amaçlarla kullanılabileceğini hatırlatmak için.

Resimdeki altyazının çevirisini ve yorumunu isteyenler için:

Başlık: “Sultan Erdoğan’ın elini öpmek, soum (itaatkâr)

Yorum Yap: “Erdoğan’ın sahte haberleri, Michel’in omzunda yatıyor. Bunu videoda açıkça görebilirsiniz. İnsanların hala yalancı popülist Tom’a inanması inanılmaz.”

https://youtu.be/6w7p42VmFUk?t=16

r / komplo - Belçikalı aşırı sağ siyasetçi, Erdoğan'ın elini öptüğünü, temelde nefret yaratmak için insanları ikna etmek için yanıltıcı bir ekran görüntüsü kullanıyor.

Author

18 Comments

1. Şırnak merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 07-04-2021 17:37:57

2. Bu konu : ” Belçikalı aşırı sağcı politikacı, Erdoğan’ın elini öptüğünü insanları ikna etmek için yanıltıcı bir ekran görüntüsü kullanıyor, temelde nefret yaratmak için. ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanki hayran bıraktı, sağolun , gaye – 319

3. Rize dan kimler var. Belçikalı aşırı sağcı politikacı, Erdoğan’ın elini öptüğünü insanları ikna etmek için yanıltıcı bir ekran görüntüsü kullanıyor, temelde nefret yaratmak için. . Mrb web siten valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 204

4. Bu konu : ” Belçikalı aşırı sağcı politikacı, Erdoğan’ın elini öptüğünü insanları ikna etmek için yanıltıcı bir ekran görüntüsü kullanıyor, temelde nefret yaratmak için. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 116

5. Bu konu : ” Belçikalı aşırı sağcı politikacı, Erdoğan’ın elini öptüğünü insanları ikna etmek için yanıltıcı bir ekran görüntüsü kullanıyor, temelde nefret yaratmak için. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 104

6. Kastamonu dan kimler var. Belçikalı aşırı sağcı politikacı, Erdoğan’ın elini öptüğünü insanları ikna etmek için yanıltıcı bir ekran görüntüsü kullanıyor, temelde nefret yaratmak için. . Merhaba web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 470

7. Mrb bu web sitesi harbiden çok iyi, twitter da paylaştım

8. Karaman merkezden ben Hasan. Mrb sayfanız vallaha iyi, saolun 10-04-2021 15:51:12

9. Bu konu : ” Belçikalı aşırı sağcı politikacı, Erdoğan’ın elini öptüğünü insanları ikna etmek için yanıltıcı bir ekran görüntüsü kullanıyor, temelde nefret yaratmak için. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 157

10. Sinop merkezden ben gaye. Selam herkese web siten vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 04-05-2021 19:22:51

11. Adana dan kimler var. Belçikalı aşırı sağcı politikacı, Erdoğan’ın elini öptüğünü insanları ikna etmek için yanıltıcı bir ekran görüntüsü kullanıyor, temelde nefret yaratmak için. . Merhaba herkese siteniz vallaha güzel, sağolun , Emine – 308

12. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Belçikalı aşırı sağcı politikacı, Erdoğan’ın elini öptüğünü insanları ikna etmek için yanıltıcı bir ekran görüntüsü kullanıyor, temelde nefret yaratmak için. ” çok güzel. Mrb web siteniz yeminle çok güzel, sağolun , Gürbüz – 388

13. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler

14. Bursa merkezden ben Hasan. Selamlar sayfanız yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 23-05-2021 16:48:19

15. Ankara merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz inanılmaz güzel, teşekkürler 25-05-2021 18:56:50

16. Ordu dan kimler var. Belçikalı aşırı sağcı politikacı, Erdoğan’ın elini öptüğünü insanları ikna etmek için yanıltıcı bir ekran görüntüsü kullanıyor, temelde nefret yaratmak için. . Selam herkese sayfan inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 390

17. Karabük merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımınız valla dikkat çekici, teşekkürler 30-05-2021 05:43:16

18. Konya dan kimler var. Belçikalı aşırı sağcı politikacı, Erdoğan’ın elini öptüğünü insanları ikna etmek için yanıltıcı bir ekran görüntüsü kullanıyor, temelde nefret yaratmak için. . Merhaba herkese web siten gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 333

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link