Belgelenmiş geçmiş tarih anormalliklerinin ve çevrimiçi takvim tutarsızlıklarının raporları?

Muhtemelen dünyada gerçekte neler olup bittiğine dair bir fikriniz vardır, yoksa bunu okumazdınız. Mevcut jeopolitik krizlerle ilgili özel komplo iddialarının geçerliliğini tartışmayacağım. Her şeyin olmasına izin verin.

Son zamanlarda fark ettiğim zaman anormalliklerinden bahsetmek istiyorum. Nasıl izlendiğine dair damardaki zaman anormallikleri ve yakın geçmişte meydana gelen olaylar. Belki hiçbir şeydir.

Burada son zamanlarda bir bakıyordum olay duyurusu Twitter’da Aralık ortasında yayınlandı. 2020. 17 Aralık Cuma günü bir Cuma günü katıldığımı hatırladığım bir etkinlikten bahsediyordu.

17 Aralık Perşembe’ydi. Önemli bir şey değil. Ben ot içiyorum.

Bugün yayınlanan bir makale gördüm Rusya’nın tüm hükümeti istifa ediyor. 15 Ocak 2020 tarihli. Bunun olduğunu hatırlamıyorum, belki olmadı ve duymadım, bilmiyorum. Ama bugün görüyorum. 1 sene sonra. Bilmiyorum.

Negatif Sıçrama Saniyeleri ne? Dinlemek Bilim.

Dinle, dünyada olup biten her şey ve liste uzun, bu sistemlerin bize zamanı tasvir etme biçimleri birbiriyle uyumlu görünmüyor. Aç şunu.

Dediğim gibi, belki de bir şey değil, ama başka biri benzer düzensizlikleri fark etti mi?

“Belgelenmiş geçmiş tarih anormalliklerinin ve çevrimiçi takvim tutarsızlıklarının raporları?” üzerine 9 yorum

1. Iğdır merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten vallaha billaha çok güzel, sağolun 16-01-2021 00:34:13

2. Bu konu : ” Belgelenmiş geçmiş tarih anormalliklerinin ve çevrimiçi takvim tutarsızlıklarının raporları? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanki güzel, facebookta paylaştım , banu – 46

3. Kocaeli merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 19-01-2021 11:39:44

4. Bu konu : ” Belgelenmiş geçmiş tarih anormalliklerinin ve çevrimiçi takvim tutarsızlıklarının raporları? ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , emin – 204

5. Karabük merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşım inan ki güzel, teşekkürler 27-01-2021 20:48:04

6. Rize merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 30-01-2021 06:30:46

7. Nevşehir dan kimler var. Belgelenmiş geçmiş tarih anormalliklerinin ve çevrimiçi takvim tutarsızlıklarının raporları? . Merhaba sayfa ciddiyim çok güzel, saolun , Emine – 290

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link