Komplo teorisi belgesellerini izlerken bazı şeyleri (matematik) kanıtlamayı seviyorum. Bu durumda gerçek, eğlencenin ikinci kemanını oynar. Kuşkusuz, hakikatin BAZI unsurları ve hatta olasılığı, eğlence değeri için gereklidir. Örnekler: Özellikle Age of Deceit’ten keyif aldım, Herşey Zengin Bir Adamın Hilesi, Yeni Dünya Düzeni – 6000 Yıllık Bir Tarih … Ted Gunderson’ın konuşmaları derin ve bilgilendirici olmasına rağmen oldukça sıkıcı. Görseller Önemlidir.

Author

26 Comments

1. Muş merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler 27-12-2020 21:57:00

2. Bu konu : ” Belgesel Öneriler lütfen ” çok güzel. Selamlar sayfanız yeminle iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 335

3. İzmir merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hayran edici, saolun 27-12-2020 22:14:21

4. Bu konu : ” Belgesel Öneriler lütfen ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 43

5. Merhabalar sayfa cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

6. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hayran edici, tebrikler

7. Bu konu : ” Belgesel Öneriler lütfen ” çok güzel. Merhaba sayfa yeminle iyi, facebookta paylaştım , ali – 135

8. Selam paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

9. Merhaba herkese web siten süper ötesi güzel, tebrikler

10. Uşak dan kimler var. Belgesel Öneriler lütfen . Selam herkese siteniz gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 4

11. Kahramanmaraş merkezden ben hatice. Mrb sayfa gerçekten hayran bıraktı, sağolun 08-01-2021 07:13:09

12. Selamın aleyküm web siten vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Selam herkese web sitesi inanki güzel, facebookta paylaştım

14. Merhabalar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

15. Bu konu : ” Belgesel Öneriler lütfen ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi mükemmel, şukuladım , ziya – 115

16. Bu konu : ” Belgesel Öneriler lütfen ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 437

17. selamun aleyküm web sitesi vallaha dikkat çekici, tebrikler

18. Mardin merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden iyi, teraziye tıkladım 24-02-2021 17:32:43

19. Gürbüz Reply

Selamlar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

20. Kars dan kimler var. Belgesel Öneriler lütfen . Slm web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 340

21. Yozgat dan kimler var. Belgesel Öneriler lütfen . selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 266

22. selam arkadaşlar paylaşım cidden iyi, sosyal medyada paylaştım

23. Mardin dan kimler var. Belgesel Öneriler lütfen . merhaba arkadaşlar siten gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 222

24. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz güzel, teraziye tıkladım

25. elif yılmaz Reply

Sivas merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 05-04-2021 01:56:16

26. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Belgesel Öneriler lütfen ” çok güzel. Merhabalar web siteniz süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 23

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link