Belirgin bir salgının altı aylık dönemindeyiz ve henüz medyada hasta veya ölmekte olan herhangi bir görüntüyü görmedik. Hasta insanların tüm videoları nerede?

Cidden, sosyal medyadan veya başka bir yerden COVID’in sancıları içinde sefil hasta insanların görüntüleri varsa, medyanın bizi 7/24 patlatmayacağına inanmalı mıyız? Hasta insanların tüm görüntüleri nerede? Bu bir salgın, değil mi? Döndüğümüz her yerde hastaları, ölüleri ve ölenleri görmemiz gerekmez mi?

“Belirgin bir salgının altı aylık dönemindeyiz ve henüz medyada hasta veya ölmekte olan herhangi bir görüntüyü görmedik. Hasta insanların tüm videoları nerede?” üzerine 18 yorum

1. Kocaeli merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, face de paylaştım 10-08-2020 02:54:36

2. Trabzon merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 16-08-2020 14:23:46

3. Kilis merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 21-08-2020 15:48:55

4. Karabük merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 07-09-2020 20:30:54

5. Bu konu : ” Belirgin bir salgının altı aylık dönemindeyiz ve henüz medyada hasta veya ölmekte olan herhangi bir görüntüyü görmedik. Hasta insanların tüm videoları nerede? ” çok güzel. Slm siten vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 440

6. Bu konu : ” Belirgin bir salgının altı aylık dönemindeyiz ve henüz medyada hasta veya ölmekte olan herhangi bir görüntüyü görmedik. Hasta insanların tüm videoları nerede? ” çok güzel. Slm sayfa inan ki dikkat çekici, sağolun , gaye – 426

Yorum yapın