Cidden, sosyal medyadan veya başka bir yerden COVID’in sancıları içinde sefil hasta insanların görüntüleri varsa, medyanın bizi 7/24 patlatmayacağına inanmalı mıyız? Hasta insanların tüm görüntüleri nerede? Bu bir salgın, değil mi? Döndüğümüz her yerde hastaları, ölüleri ve ölenleri görmemiz gerekmez mi?

Author

72 Comments

1. Adana merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz inan ki iyi, saolun 08-08-2020 14:38:45

2. Selam herkese bu web sitesi valla hoşuma gitti, sağolun

3. Merhabalar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Kocaeli merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, face de paylaştım 10-08-2020 02:54:36

5. Selam herkese sayfa süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler

6. Mrb bu web sitesi yeminle güzel, linkedinde paylaştım

7. Trabzon merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 16-08-2020 14:23:46

8. Selam siteniz inan ki hayran edici, twitter da paylaştım

9. elif yılmaz Reply

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 21-08-2020 15:48:55

10. Selam herkese web siteniz yeminle dikkatimi çekti, sağolun

11. Merhabalar paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım

12. selamun aleyküm siteniz harbiden çok güzel, facebookta paylaştım

13. Karabük merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 07-09-2020 20:30:54

14. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

15. Merhabalar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, sağolun

16. Mrb siteniz inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

17. Bu konu : ” Belirgin bir salgının altı aylık dönemindeyiz ve henüz medyada hasta veya ölmekte olan herhangi bir görüntüyü görmedik. Hasta insanların tüm videoları nerede? ” çok güzel. Slm siten vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 440

18. Bu konu : ” Belirgin bir salgının altı aylık dönemindeyiz ve henüz medyada hasta veya ölmekte olan herhangi bir görüntüyü görmedik. Hasta insanların tüm videoları nerede? ” çok güzel. Slm sayfa inan ki dikkat çekici, sağolun , gaye – 426

19. Bu konu : ” Belirgin bir salgının altı aylık dönemindeyiz ve henüz medyada hasta veya ölmekte olan herhangi bir görüntüyü görmedik. Hasta insanların tüm videoları nerede? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim güzel, face de paylaştım , – 55

20. Bu konu : ” Belirgin bir salgının altı aylık dönemindeyiz ve henüz medyada hasta veya ölmekte olan herhangi bir görüntüyü görmedik. Hasta insanların tüm videoları nerede? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi valla dikkatimi çekti, saolun , banu – 82

21. Slm paylaşım inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

22. selam arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

23. elif yılmaz Reply

Selam bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, teşekkürler

24. Bu konu : ” Belirgin bir salgının altı aylık dönemindeyiz ve henüz medyada hasta veya ölmekte olan herhangi bir görüntüyü görmedik. Hasta insanların tüm videoları nerede? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha mükemmel, şukuladım , mehmet – 204

25. Denizli merkezden ben ali. Slm siten ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım 14-11-2020 18:33:28

26. Trabzon merkezden ben banu. Selam bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, sağolun 16-11-2020 17:41:22

27. Bu konu : ” Belirgin bir salgının altı aylık dönemindeyiz ve henüz medyada hasta veya ölmekte olan herhangi bir görüntüyü görmedik. Hasta insanların tüm videoları nerede? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inan ki hayran bıraktı, tebrikler , memo – 67

28. Amasya merkezden ben hatice. Merhaba sayfa inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 01-12-2020 13:51:19

29. Karaman merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-12-2020 09:50:22

30. Trabzon merkezden ben . Merhabalar paylaşımın cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:14:26

31. Ağrı merkezden ben Emine. Mrb paylaşım harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 08-12-2020 00:11:04

32. Gürbüz Reply

Niğde dan kimler var. Belirgin bir salgının altı aylık dönemindeyiz ve henüz medyada hasta veya ölmekte olan herhangi bir görüntüyü görmedik. Hasta insanların tüm videoları nerede? . Selamlar bu web sitesi ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 30

33. Bartın dan kimler var. Belirgin bir salgının altı aylık dönemindeyiz ve henüz medyada hasta veya ölmekte olan herhangi bir görüntüyü görmedik. Hasta insanların tüm videoları nerede? . Merhaba herkese web siteniz vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 359

34. Gürbüz Reply

Selamlar siteniz vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım

35. Karaman merkezden ben gaye. Selam siteniz yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 24-12-2020 01:52:43

36. Muğla dan kimler var. Belirgin bir salgının altı aylık dönemindeyiz ve henüz medyada hasta veya ölmekte olan herhangi bir görüntüyü görmedik. Hasta insanların tüm videoları nerede? . Mrb paylaşım yeminle çok güzel, saolun , emin – 118

37. Kütahya dan kimler var. Belirgin bir salgının altı aylık dönemindeyiz ve henüz medyada hasta veya ölmekte olan herhangi bir görüntüyü görmedik. Hasta insanların tüm videoları nerede? . Selam herkese sayfan valla hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 323

38. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Belirgin bir salgının altı aylık dönemindeyiz ve henüz medyada hasta veya ölmekte olan herhangi bir görüntüyü görmedik. Hasta insanların tüm videoları nerede? ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 467

39. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki güzel, teraziye tıkladım

40. Amasya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfa gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 11-01-2021 22:11:54

41. Van dan kimler var. Belirgin bir salgının altı aylık dönemindeyiz ve henüz medyada hasta veya ölmekte olan herhangi bir görüntüyü görmedik. Hasta insanların tüm videoları nerede? . selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , emin – 293

42. Bu konu : ” Belirgin bir salgının altı aylık dönemindeyiz ve henüz medyada hasta veya ölmekte olan herhangi bir görüntüyü görmedik. Hasta insanların tüm videoları nerede? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 252

43. Gümüşhane dan kimler var. Belirgin bir salgının altı aylık dönemindeyiz ve henüz medyada hasta veya ölmekte olan herhangi bir görüntüyü görmedik. Hasta insanların tüm videoları nerede? . selamun aleyküm paylaşım inan ki iyi, saolun , ahmet – 90

44. Sakarya merkezden ben Hasan. Merhaba herkese siten vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 26-01-2021 11:38:12

45. Bu konu : ” Belirgin bir salgının altı aylık dönemindeyiz ve henüz medyada hasta veya ölmekte olan herhangi bir görüntüyü görmedik. Hasta insanların tüm videoları nerede? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 442

46. Merhabalar sayfan harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım

47. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Belirgin bir salgının altı aylık dönemindeyiz ve henüz medyada hasta veya ölmekte olan herhangi bir görüntüyü görmedik. Hasta insanların tüm videoları nerede? ” çok güzel. Mrb paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 440

48. Selamın aleyküm siteniz harbiden güzel, linkedinde paylaştım

49. Selamlar siten inanki hayran edici, teraziye tıkladım

50. Bu konu : ” Belirgin bir salgının altı aylık dönemindeyiz ve henüz medyada hasta veya ölmekte olan herhangi bir görüntüyü görmedik. Hasta insanların tüm videoları nerede? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki dikkat çekici, saolun , ahmet – 80

51. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten dikkat çekici, teşekkürler

52. Gürbüz Reply

Trabzon dan kimler var. Belirgin bir salgının altı aylık dönemindeyiz ve henüz medyada hasta veya ölmekte olan herhangi bir görüntüyü görmedik. Hasta insanların tüm videoları nerede? . Selam herkese paylaşım yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 388

53. Bursa merkezden ben memo. Mrb sayfanız yeminle iyi, sağolun 20-02-2021 22:18:21

54. Çanakkale merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 28-02-2021 20:31:28

55. Bu konu : ” Belirgin bir salgının altı aylık dönemindeyiz ve henüz medyada hasta veya ölmekte olan herhangi bir görüntüyü görmedik. Hasta insanların tüm videoları nerede? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 491

56. Ağrı dan kimler var. Belirgin bir salgının altı aylık dönemindeyiz ve henüz medyada hasta veya ölmekte olan herhangi bir görüntüyü görmedik. Hasta insanların tüm videoları nerede? . Selam siteniz gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , banu – 265

57. Bu konu : ” Belirgin bir salgının altı aylık dönemindeyiz ve henüz medyada hasta veya ölmekte olan herhangi bir görüntüyü görmedik. Hasta insanların tüm videoları nerede? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , doruk – 226

58. Eskişehir dan kimler var. Belirgin bir salgının altı aylık dönemindeyiz ve henüz medyada hasta veya ölmekte olan herhangi bir görüntüyü görmedik. Hasta insanların tüm videoları nerede? . selamun aleyküm sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 151

59. Iğdır merkezden ben Emine. Mrb sayfanız ciddiyim çok güzel, teşekkürler 20-03-2021 17:45:30

60. Çorum dan kimler var. Belirgin bir salgının altı aylık dönemindeyiz ve henüz medyada hasta veya ölmekte olan herhangi bir görüntüyü görmedik. Hasta insanların tüm videoları nerede? . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha çok iyi, teşekkürler , ahmet – 203

61. Merhaba sayfanız yeminle iyi, facebookta paylaştım

62. Çankırı merkezden ben banu. Selam paylaşım valla dikkatimi çekti, teşekkürler 01-04-2021 13:48:04

63. Bursa merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşım valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 12-04-2021 16:02:35

64. Bu konu : ” Belirgin bir salgının altı aylık dönemindeyiz ve henüz medyada hasta veya ölmekte olan herhangi bir görüntüyü görmedik. Hasta insanların tüm videoları nerede? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 96

65. Gürbüz Reply

Karabük dan kimler var. Belirgin bir salgının altı aylık dönemindeyiz ve henüz medyada hasta veya ölmekte olan herhangi bir görüntüyü görmedik. Hasta insanların tüm videoları nerede? . selam arkadaşlar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 351

66. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki çok iyi, twitter da paylaştım

67. Yozgat merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 07-05-2021 04:19:28

68. Ordu merkezden ben ahmet. Slm siteniz yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım 10-05-2021 02:14:05

69. Selamın aleyküm paylaşım vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link