Gerçekten bir şeyi açıklamak isterim. Ancak, bu noktayı aşmak için açık ve çekingen olmayan zihinlere ihtiyacım var. Opiyatlara ve opioidlere olan sevgimi ve tekrar tekrar bağımlılığımı duyurmak için tam olarak koşuşturmuyorum ama tam olarak yalan söylemiyorum veya bunları saklamıyorum. Bununla birlikte, internetin kullanıcılarına sağladığı belirli bir anonimlik seviyesi ile, buradaki asıl duyurumun anlaşılabilir olduğunu düşünüyorum.

Esrar ve mantar olmayan uyuşturucular ve daha doğal olan adaylar – en azından hayatım boyunca, her zaman onları ve kullanıcılarını çevreleyen belirli bir damgalanmaya sahipti. Nedenini anlamadığımı söylemeyeceğim. Bu doğal olmayan bileşiklerin kullanıcıları, onları elde etmek için ya da en azından bunu yapmak için … hoş karşılanmayan şeyler yapma eğilimindedir. Soyun ve çalın, vücutlarını satın (bunun hiç kaşınmaması gerektiğine inanıyorum ama bu başka bir gönderi konusu), tüm eşyalarını ve diğer “kınanacak” şeyleri sat. Bir bağımlı yanlış kabul edilen bir şey yaptığında, ne zaman sentezlediklerini açıkça bilen sayısız multi milyon dolarlık ilaç şirketlerinden birini suçlamak yerine, suç bağımlıya yüklenir. Bu insanlar, 8-12 yıllık tıp fakültesi boyunca büyük olasılıkla yollarını ayırmış bir kişiyi görmeye, bu kimyasalları kıçtan para ödemeden alan herkesin damgalamasını, temelde size yazmaları için zorlayan bir sistemin kurbanlarıdır. bir izin belgesi – bir bok parçası. Bir şey açıklamama izin verin. Bu kullanıcılar, tercih ettikleri kimyasalı sınırsız tedarik etselerdi, dünyadaki en mutlu insanlar olurlardı. Onları elde etmek için yaptıkları şeyleri asla yapmazlar – eğer yaptılarsa. Sebepleri yok. Bu nedenle, bu kimyasallara uygulanan aşırı katı sınırlamalar ve bunların üretimi için verilen aşırı sert tepkiler – en azından benim gözümde, çaresiz bireyler tarafından gerçekleştirilen kınanacak eylemlerin sorumlusu. Bir de büyük ilaç firmasının bu ifşaatları canlı tutmak için özel hapishane “şirketlerimiz” ile yaptığı bariz bir komplo var. Vatandaşlarını apaçık bir şekilde vazgeçilebilir, acınacak ve haksız olarak gören bir hükümetin, bu kimyasallar üzerindeki bu kısıtlamaları OD faktörü için yaptığına (benim adlandırmayı sevdiğim) koyduğuna gerçekten inanıyor musunuz? OD’ler ciddi bir mesele ve gerçekten bir occam’ın jilet durumu olmasına rağmen, dünyada güvenliğiniz için hiçbir umurları yok lol. Kontrol sistemindeki başka bir dişli. Trajik olsa da, kişinin kişisel bir eşiği tanıyamaması ve ona saygı duymaması nedeniyle ortaya çıkan OD’ler, bence oyundaki “en uygun olanın hayatta kalması” modelinin doğal bir örneğidir. Karaborsadaki oyuncuların yukarıda belirtilen sınırlama sorunlarına yanıt olarak şüpheli kısayollara (IE. Fentanili süt tozu ile kesmesi ve eroin olarak satması) başvurması nedeniyle ortaya çıkan aşırı dozlar çok daha önlenebilir. Ancak, gücüm dahilinde, varlığımda meydana gelen HERHANGİ OD’yi önlemeye çalışırdım.

Tüm uyuşturucunun suç olmaktan çıkarılmasını neden savunduğum konusundaki detaylandırmamda yeterince açık mıyım? Şimdiden, başıboş bir esrarkeş olarak tozumdan atılacağım gerçeğini umuyorum ve kabul ettim ama kendi yazımı söylememe rağmen ve umarım başkalarına mantıklı gelirim. Elinizdeki sapkınlığa katılıp katılmadığınızdan bağımsız olarak.

Author

5 Comments

1. Bu konu : ” Belirli uyuşturucuları ve kullanıcılarını çevreleyen damgalamanın komplosu. – yasaklanmadan suç olmaktan çıkarmanın afyon seven bir savunucunun söylediği gibi. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 494

2. Bu konu : ” Belirli uyuşturucuları ve kullanıcılarını çevreleyen damgalamanın komplosu. – yasaklanmadan suç olmaktan çıkarmanın afyon seven bir savunucunun söylediği gibi. ” çok güzel. Selamlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 67

3. Nevşehir dan kimler var. Belirli uyuşturucuları ve kullanıcılarını çevreleyen damgalamanın komplosu. – yasaklanmadan suç olmaktan çıkarmanın afyon seven bir savunucunun söylediği gibi. . Merhaba siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , Hasan – 482

4. Merhabalar sayfan yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link