Neden kimse bu tür sorunlarla ilgilenmiyor gibi görünüyor? Böyle şeyler fena değil. Bu çok gerçek ve 2 + 2’nin 4’e eşit olduğunun bile sorgulandığı ve reddedildiği bir gerçeklikte yaşıyoruz. Eleştirel düşünme önemlidir, ancak gerçek sorunları anlama ve kavrama yeteneğimizi bozacak derecede değildir. Görünüşe göre insanlar alternatif fikirleri deneyimlemekten korkuyorlar. Katılmamayı kabul etmekte yanlış bir şey yok ama ben dalıyorum. Bu aşı emri gerçekten bir tiranlık alıştırmasıdır ve çok çok tehlikeli bir emsal teşkil etmektedir. Bunu okuyorsanız, lütfen sadece yuvarlanıp olanları kabul etmeyin. Küresel ölçekte meydana gelen çok fazla olay var ve başka bir büyük olayla sonuçlanacak şekilde örtüşüyor. Bu ister finansal bir felaket, ister siber saldırı, ister başka bir covid dalgası olsun… Zehirinizi seçecek bir oyun kitabı var. İşin aslı, insanlar sadece arkalarına yaslanıp alıyormuş gibi görünüyorlar. İş yerindeki insanlarla konuşuyorum ve sadece “bu aşı kampanyası ve pasaport konsepti hakkında ne düşünüyorsun” gibi basit bir soru soracağım ve onlar sadece “normale dönmek için ne gerekiyorsa” veya “Gerçekten umurumda değil” diye cevap veriyorlar. “. İnsanlar etraflarındaki şeyleri sorgulamamaya çok şartlanmışlar ve çok umursadığım için çok sinirleniyorum. Bunu okusanız da okumasanız da her birinizi çok önemsiyorum. Şu anda küresel olarak olan şey HİÇBİR ŞEKİLDE normal değil. Daha önce de söylediğim gibi, yaşadığımız şey bir tiranlık alıştırması bayanlar ve baylar. Ve gitmeyecek, havaya uçmayacak. Bu gerçek ve burada kalacak. Varoluşun her yönünü kendi planlarına uyacak şekilde kontrol etmek isteyen güçler ve insanlara özgür irade vermek yerine işlerin nasıl olması gerektiğini düşündükleri. Hasta ve çarpık ve SİZ ve ben gibi sıradan insanlar direnene kadar DURMAYACAKTIR.

…ruby_da_fvckn_ape tarafından gönderildi
[comments]

21 Comments

1. Bu konu : ” Belki Biri Biraz Işık Tutabilir ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 57

2. Muş merkezden ben mehmet. Selamlar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 25-08-2021 03:11:52

3. Gürbüz Reply

Selam herkese web sitesi valla çok iyi, face de paylaştım

4. Merhaba sayfa yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

5. Tokat dan kimler var. Belki Biri Biraz Işık Tutabilir . Selamlar web sitesi harbiden dikkat çekici, teşekkürler , ali – 34

6. elif yılmaz Reply

Bartın merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 20:25:09

7. Bitlis dan kimler var. Belki Biri Biraz Işık Tutabilir . merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , – 445

8. Selam herkese web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

9. Merhabalar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun

10. Bu konu : ” Belki Biri Biraz Işık Tutabilir ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , emin – 274

11. elif yılmaz Reply

Slm bu web sitesi vallaha çok güzel, teraziye tıkladım

12. Bu konu : ” Belki Biri Biraz Işık Tutabilir ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 444

13. Van merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfa cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-09-2021 05:29:47

14. Bu konu : ” Belki Biri Biraz Işık Tutabilir ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha mükemmel, şukuladım , Emine – 102

15. Çankırı merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 19-09-2021 23:48:49

16. selamun aleyküm web siten gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım

17. Çanakkale merkezden ben Hasan. Selam sayfanız vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2021 16:47:50

Write A Comment