Bu aşı teknolojisinin potansiyel bir tıbbi mucize olduğunu ve sonunda kanserleri ve genetik hastalıkları tedavi edebileceği gibi bağışıklık sağlayabileceğini okudum. Büyük sorun, bu mRNA teknolojisini insanlar üzerinde başarılı bir şekilde test etme yeteneğiydi, çünkü daha önce sadece hayvanlar üzerinde, belki de etik nedenlerle denendi. Artık cezasız kalmayı deneyebilirler ve en kötü senaryoda bile, hikayelerini gelecek nesillere anlattıklarında hepsi affedilecektir. İlgili herkes için saf kar. Hatta kahraman olarak tasvir edilebiliriz …

Author

25 Comments

1. Iğdır merkezden ben memo. Selam herkese sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 02-12-2020 08:23:59

2. Bu konu : ” Belki de bu yeni aşı türünü toplu olarak test etmek için virüsü serbest bıraktılar ve oynuyorlar. ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 59

3. Bu konu : ” Belki de bu yeni aşı türünü toplu olarak test etmek için virüsü serbest bıraktılar ve oynuyorlar. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 265

4. Gürbüz Reply

Batman merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız inan ki çok güzel, face de paylaştım 05-12-2020 10:33:46

5. Bu konu : ” Belki de bu yeni aşı türünü toplu olarak test etmek için virüsü serbest bıraktılar ve oynuyorlar. ” çok güzel. Mrb web siteniz gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 366

6. merhaba arkadaşlar web siten inan ki mükemmel, teşekkürler

7. Merhaba sayfan valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Mrb sayfa inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

9. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım

10. Bu konu : ” Belki de bu yeni aşı türünü toplu olarak test etmek için virüsü serbest bıraktılar ve oynuyorlar. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , – 294

11. Isparta dan kimler var. Belki de bu yeni aşı türünü toplu olarak test etmek için virüsü serbest bıraktılar ve oynuyorlar. . Selam sayfanız cidden hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 454

12. Bu konu : ” Belki de bu yeni aşı türünü toplu olarak test etmek için virüsü serbest bıraktılar ve oynuyorlar. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 8

13. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım

14. Mardin merkezden ben banu. Merhabalar sayfa vallaha iyi, teraziye tıkladım 31-12-2020 16:01:32

15. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz iyi, facebookta paylaştım

16. Bingöl dan kimler var. Belki de bu yeni aşı türünü toplu olarak test etmek için virüsü serbest bıraktılar ve oynuyorlar. . Merhaba sayfa gerçekten hayran edici, sağolun , doruk – 424

17. Bu konu : ” Belki de bu yeni aşı türünü toplu olarak test etmek için virüsü serbest bıraktılar ve oynuyorlar. ” çok güzel. Selam herkese siten valla hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 145

18. Slm sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım

19. Eskişehir dan kimler var. Belki de bu yeni aşı türünü toplu olarak test etmek için virüsü serbest bıraktılar ve oynuyorlar. . selamun aleyküm siten vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 97

20. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Mrb web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-01-2021 20:14:47

21. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfanız inanki çok güzel, sağolun

22. Yozgat dan kimler var. Belki de bu yeni aşı türünü toplu olarak test etmek için virüsü serbest bıraktılar ve oynuyorlar. . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , doruk – 40

23. Konya merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan cidden hayran bıraktı, saolun 14-02-2021 10:31:35

24. Bu konu : ” Belki de bu yeni aşı türünü toplu olarak test etmek için virüsü serbest bıraktılar ve oynuyorlar. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın valla çok güzel, sağolun , hatice – 139

25. Giresun merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 27-02-2021 18:54:37

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link