Trene atlayarak yasadışı yollardan seyahat eden bir adamın bir youtube kanalını izlerken, onun için bir yere gitmenin ve her şeyi maske takarak kaydetmesinin ne kadar kolay olduğunu düşünüyorum.

Bu gerçekliğin dönüştüğü distopya daha da kötüye giderse, belki de insanların şüpheli göründüğünü hissetmeden maske takabilmek iyi olur. Ve hepimiz harika ninjalara benziyoruz.

sen ne düşünüyorsun?

Author

26 Comments

1. Bu konu : ” Belki de maske takmayı normalleştirmek o kadar da kötü bir fikir değil … ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz valla dikkat çekici, saolun , gaye – 209

2. Merhabalar siten valla dikkatimi çekti, şukuladım

3. Bu konu : ” Belki de maske takmayı normalleştirmek o kadar da kötü bir fikir değil … ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , ziya – 315

4. Rize merkezden ben memo. Merhabalar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-05-2021 12:05:04

5. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

6. Çanakkale dan kimler var. Belki de maske takmayı normalleştirmek o kadar da kötü bir fikir değil … . merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 41

7. elif yılmaz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Belki de maske takmayı normalleştirmek o kadar da kötü bir fikir değil … . Selamın aleyküm siten inan ki çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 277

8. Denizli dan kimler var. Belki de maske takmayı normalleştirmek o kadar da kötü bir fikir değil … . Merhabalar paylaşımınız valla dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 192

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Belki de maske takmayı normalleştirmek o kadar da kötü bir fikir değil … ” çok güzel. Merhabalar siteniz yeminle hayran edici, saolun , Gürbüz – 332

10. Bu konu : ” Belki de maske takmayı normalleştirmek o kadar da kötü bir fikir değil … ” çok güzel. Selam herkese web siten harbiden iyi, saolun , banu – 14

11. Bu konu : ” Belki de maske takmayı normalleştirmek o kadar da kötü bir fikir değil … ” çok güzel. Merhaba siteniz cidden mükemmel, saolun , ali – 155

12. Kırklareli merkezden ben ali. Slm bu web sitesi yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 07-06-2021 19:59:28

13. Edirne merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşım cidden mükemmel, face de paylaştım 08-06-2021 05:07:29

14. Bu konu : ” Belki de maske takmayı normalleştirmek o kadar da kötü bir fikir değil … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 32

15. Sinop dan kimler var. Belki de maske takmayı normalleştirmek o kadar da kötü bir fikir değil … . selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 251

16. Tekirdağ merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşımın valla dikkatimi çekti, teşekkürler 23-06-2021 22:35:45

17. Artvin merkezden ben banu. Merhaba herkese siteniz süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 25-06-2021 00:19:03

18. Bu konu : ” Belki de maske takmayı normalleştirmek o kadar da kötü bir fikir değil … ” çok güzel. Slm siteniz gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , banu – 265

19. Bu konu : ” Belki de maske takmayı normalleştirmek o kadar da kötü bir fikir değil … ” çok güzel. Selamlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 389

20. Kars dan kimler var. Belki de maske takmayı normalleştirmek o kadar da kötü bir fikir değil … . Selam herkese bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 482

21. Bu konu : ” Belki de maske takmayı normalleştirmek o kadar da kötü bir fikir değil … ” çok güzel. Merhabalar siten inanılmaz mükemmel, sağolun , Hasan – 325

22. Kars dan kimler var. Belki de maske takmayı normalleştirmek o kadar da kötü bir fikir değil … . Selam bu web sitesi gerçekten hayran edici, şukuladım , banu – 166

23. Mersin merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfan süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım 15-07-2021 10:02:34

24. Bu konu : ” Belki de maske takmayı normalleştirmek o kadar da kötü bir fikir değil … ” çok güzel. Selam herkese sayfan valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , – 445

25. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Mersin merkezden ben emin. Selam paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 30-07-2021 14:36:31

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link