Bu piyasa manipülasyonunun, istikrar sağlayıcı piyasalara pompalanan trilyonları besleyen bir örgütlü olduğu daha mantıklı.

Bu paradan, mesaj panolarında açıkça gizli gizli gizli anlaşma yapan sahte yatırımcı ordularından daha iyi nasıl yararlanılacağı.

Author

23 Comments

1. Tokat merkezden ben emin. Merhabalar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 27-01-2021 07:11:03

2. Şırnak dan kimler var. Belki de Wall Street Bets, bot net piyasa manipülasyon şeması için bir kapaktır. . Mrb paylaşımın harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 147

3. Bu konu : ” Belki de Wall Street Bets, bot net piyasa manipülasyon şeması için bir kapaktır. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , banu – 204

4. Ağrı dan kimler var. Belki de Wall Street Bets, bot net piyasa manipülasyon şeması için bir kapaktır. . Merhaba paylaşım vallaha billaha çok güzel, tebrikler , – 461

5. Kütahya merkezden ben Hasan. Slm web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 27-01-2021 07:43:17

6. Tunceli merkezden ben doruk. Selam web siten vallaha billaha mükemmel, şukuladım 27-01-2021 07:49:36

7. Bu konu : ” Belki de Wall Street Bets, bot net piyasa manipülasyon şeması için bir kapaktır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 382

8. Karaman merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım 27-01-2021 08:08:51

9. Bartın merkezden ben Emine. Selamlar siten gerçekten güzel, şukuladım 27-01-2021 09:08:37

10. Ankara merkezden ben ali. Merhaba web sitesi yeminle güzel, facebookta paylaştım 27-01-2021 17:56:19

11. Merhaba herkese paylaşımın inan ki hayran edici, sağolun

12. Hatay dan kimler var. Belki de Wall Street Bets, bot net piyasa manipülasyon şeması için bir kapaktır. . Selam herkese bu web sitesi ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 410

13. Çanakkale dan kimler var. Belki de Wall Street Bets, bot net piyasa manipülasyon şeması için bir kapaktır. . Mrb sayfan ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 91

14. Aksaray dan kimler var. Belki de Wall Street Bets, bot net piyasa manipülasyon şeması için bir kapaktır. . Selamın aleyküm paylaşım yeminle hoşuma gitti, sağolun , ali – 18

15. Bolu dan kimler var. Belki de Wall Street Bets, bot net piyasa manipülasyon şeması için bir kapaktır. . selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 197

16. Düzce dan kimler var. Belki de Wall Street Bets, bot net piyasa manipülasyon şeması için bir kapaktır. . Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , – 468

17. merhaba arkadaşlar sayfa cidden çok iyi, twitter da paylaştım

18. Sakarya dan kimler var. Belki de Wall Street Bets, bot net piyasa manipülasyon şeması için bir kapaktır. . Slm web siteniz harbiden güzel, linkedinde paylaştım , banu – 43

19. Tekirdağ dan kimler var. Belki de Wall Street Bets, bot net piyasa manipülasyon şeması için bir kapaktır. . Mrb paylaşımın valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 199

20. Bu konu : ” Belki de Wall Street Bets, bot net piyasa manipülasyon şeması için bir kapaktır. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 393

21. Bu konu : ” Belki de Wall Street Bets, bot net piyasa manipülasyon şeması için bir kapaktır. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz iyi, sağolun , Aylin – 60

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link