Video, 70-80 yaşlarında yaşlı bir beyefendinin bir meslektaşıyla (daha sonra intihar eden bir kadın) bu grup toplantılarını denetlemekten bahsettiğini gösteriyordu. Röportajdan kendisine sorulan sorulardan birinin “savaştan daha karlı bir şey var mı?” demesi dışında pek bir şey hatırlamadığım için üzgünüm.

Tekrar izlemeyi çok isterim… 10 yıldan fazla bir süre önce bir gece geç saatlerde illuminati ve Rosicrutian tavşan deliğinin derinliklerine inerken ilk ve tek gördüğüm zamandı.

Author

34 Comments

1. Bu konu : ” Belki Denetleme kurulu toplantıları hakkında konuşan Yaşlı Bir Adamın Ürkütücü Röportajını bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 441

2. Nevşehir dan kimler var. Belki Denetleme kurulu toplantıları hakkında konuşan Yaşlı Bir Adamın Ürkütücü Röportajını bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? . Selamlar siten cidden hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 328

3. Bu konu : ” Belki Denetleme kurulu toplantıları hakkında konuşan Yaşlı Bir Adamın Ürkütücü Röportajını bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , mehmet – 97

4. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

5. Bu konu : ” Belki Denetleme kurulu toplantıları hakkında konuşan Yaşlı Bir Adamın Ürkütücü Röportajını bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 138

6. Selam sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım

7. Balıkesir merkezden ben Hasan. selamun aleyküm siteniz yeminle çok iyi, tebrikler 03-06-2021 20:51:13

8. selam arkadaşlar sayfanız inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

9. Selam paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Bu konu : ” Belki Denetleme kurulu toplantıları hakkında konuşan Yaşlı Bir Adamın Ürkütücü Röportajını bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? ” çok güzel. Selam siten inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , gaye – 445

11. Bu konu : ” Belki Denetleme kurulu toplantıları hakkında konuşan Yaşlı Bir Adamın Ürkütücü Röportajını bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 188

12. Bu konu : ” Belki Denetleme kurulu toplantıları hakkında konuşan Yaşlı Bir Adamın Ürkütücü Röportajını bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inan ki iyi, tebrikler , ali – 485

13. Bu konu : ” Belki Denetleme kurulu toplantıları hakkında konuşan Yaşlı Bir Adamın Ürkütücü Röportajını bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 40

14. Merhabalar sayfanız vallaha mükemmel, facebookta paylaştım

15. İzmir merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım 25-06-2021 09:08:38

16. Bursa merkezden ben Hasan. Selam paylaşım inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 02-07-2021 15:18:03

17. Bu konu : ” Belki Denetleme kurulu toplantıları hakkında konuşan Yaşlı Bir Adamın Ürkütücü Röportajını bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 311

18. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

19. Yalova merkezden ben mehmet. Slm paylaşım inan ki mükemmel, sağolun 15-07-2021 09:24:23

20. Bu konu : ” Belki Denetleme kurulu toplantıları hakkında konuşan Yaşlı Bir Adamın Ürkütücü Röportajını bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha hayran edici, tebrikler , ali – 155

21. Tunceli merkezden ben Aylin. Slm paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 21-07-2021 21:46:54

22. Diyarbakır dan kimler var. Belki Denetleme kurulu toplantıları hakkında konuşan Yaşlı Bir Adamın Ürkütücü Röportajını bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle güzel, face de paylaştım , banu – 295

23. selam arkadaşlar sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler

24. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden güzel, tebrikler

25. Mrb web siten yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

26. Amasya merkezden ben ali. Mrb paylaşım süper ötesi çok iyi, saolun 02-08-2021 19:37:02

27. Muş merkezden ben ahmet. Merhaba bu web sitesi ciddiyim çok güzel, face de paylaştım 02-08-2021 22:42:48

28. Kırşehir dan kimler var. Belki Denetleme kurulu toplantıları hakkında konuşan Yaşlı Bir Adamın Ürkütücü Röportajını bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? . Mrb sayfanız inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 210

29. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Belki Denetleme kurulu toplantıları hakkında konuşan Yaşlı Bir Adamın Ürkütücü Röportajını bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 361

30. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Bu konu : ” Belki Denetleme kurulu toplantıları hakkında konuşan Yaşlı Bir Adamın Ürkütücü Röportajını bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 33

32. Bu konu : ” Belki Denetleme kurulu toplantıları hakkında konuşan Yaşlı Bir Adamın Ürkütücü Röportajını bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 172

33. Samsun dan kimler var. Belki Denetleme kurulu toplantıları hakkında konuşan Yaşlı Bir Adamın Ürkütücü Röportajını bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? . selam arkadaşlar web siten vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 352

Write A Comment