Bu korkunç dünyada daha uzun yaşamak istemiyorum.

İlk başta asla bebek sahibi olamayacaktım.

Belki de ötenazimi hızlandırmak için sadece covid olur VE aşı da alırım.

En azından toplum beni daha iyi kabul edecek ve herhangi bir yere gitmekten / girmekten zevk alacağım.

Author

10 Comments

1. Gümüşhane dan kimler var. Belki sadece aşı alırım . Selam herkese paylaşımın inanki çok iyi, sağolun , ali – 277

2. elif yılmaz Reply

Karaman dan kimler var. Belki sadece aşı alırım . Mrb web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 286

3. Bu konu : ” Belki sadece aşı alırım ” çok güzel. Merhabalar sayfa inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 82

4. Bu konu : ” Belki sadece aşı alırım ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 378

5. Muğla merkezden ben gaye. Slm sayfan harbiden iyi, facebookta paylaştım 26-03-2021 19:57:48

6. Bu konu : ” Belki sadece aşı alırım ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , ziya – 222

7. Bingöl dan kimler var. Belki sadece aşı alırım . Selamın aleyküm sayfan vallaha çok iyi, saolun , – 486

8. Hakkari merkezden ben ziya. Mrb web siten süper ötesi çok güzel, teşekkürler 31-03-2021 17:32:11

9. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link