Build-a-orospu’nun müzik videosunda Bella Poarch, ustalarına karşı bir ayaklanmada diğer kusurlu robotlardan oluşan bir orduya liderlik eden kusurlu bir robot olarak gösteriliyor. Ancak, uyanık vatandaş diyor:

Bu anlatı, elit çift konuşmanın klasik bir örneğidir. Görünüşte, video, sisteme karşı isyan eden güçlendirilmiş kadınlar hakkında görünüyor. Ancak gerçekte gördüğümüz, cinayet işleyen ve ortalığı kasıp kavuran bozuk robotlardır. Onlar “güçlendirilmiş” kadınlar değiller, tam olarak seçkinlerin onlardan yapmalarını istediklerini başaran MK köleleri. Endüstri kölelerinin rolü, kitlelerin zihninde hasara yol açmaktır. Tasarımları gereği “kusurlu”lar çünkü kafa karıştırmak ve bozmak için kullanılıyorlar.

Bella Poarch ve arkadaşlarının nasıl olduğunu anlamıyorum. MKULTRA makinesine isyan etmek, MKULTRA makinesinin propagandası anlamına gelir. Ne düşünüyorsun, r/komplo mu?

Author

41 Comments

1. Bolu merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 15-07-2021 02:21:46

2. Bu konu : ” Bella Poarch’ın “Orospu Yap” MKULTRA için mi yoksa karşı mı? ” çok güzel. Merhaba siten gerçekten çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 366

3. Hakkari merkezden ben ahmet. Selam sayfanız vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 04:05:49

4. Ordu dan kimler var. Bella Poarch’ın “Orospu Yap” MKULTRA için mi yoksa karşı mı? . Selamın aleyküm web sitesi inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 265

5. elif yılmaz Reply

Isparta dan kimler var. Bella Poarch’ın “Orospu Yap” MKULTRA için mi yoksa karşı mı? . Mrb siteniz valla hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 385

6. Osmaniye dan kimler var. Bella Poarch’ın “Orospu Yap” MKULTRA için mi yoksa karşı mı? . Merhabalar paylaşımın ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 312

7. Erzincan merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfa inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 17-07-2021 15:16:29

8. Bu konu : ” Bella Poarch’ın “Orospu Yap” MKULTRA için mi yoksa karşı mı? ” çok güzel. Selam paylaşım inan ki mükemmel, teşekkürler , gaye – 252

9. Bu konu : ” Bella Poarch’ın “Orospu Yap” MKULTRA için mi yoksa karşı mı? ” çok güzel. Slm paylaşımın süper ötesi hayran edici, tebrikler , emin – 253

10. Edirne dan kimler var. Bella Poarch’ın “Orospu Yap” MKULTRA için mi yoksa karşı mı? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 109

11. Gaziantep dan kimler var. Bella Poarch’ın “Orospu Yap” MKULTRA için mi yoksa karşı mı? . Selam web siteniz harbiden hoşuma gitti, tebrikler , banu – 188

12. İzmir merkezden ben ali. Merhabalar sayfa inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 31-07-2021 02:16:31

13. Bu konu : ” Bella Poarch’ın “Orospu Yap” MKULTRA için mi yoksa karşı mı? ” çok güzel. Mrb web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , emin – 292

14. Manisa merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz cidden dikkat çekici, teşekkürler 01-08-2021 23:54:56

15. Kocaeli dan kimler var. Bella Poarch’ın “Orospu Yap” MKULTRA için mi yoksa karşı mı? . merhaba arkadaşlar web sitesi cidden güzel, sağolun , gaye – 243

16. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım

17. Şırnak merkezden ben gaye. Slm web siteniz süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 02-08-2021 00:06:03

18. Sivas dan kimler var. Bella Poarch’ın “Orospu Yap” MKULTRA için mi yoksa karşı mı? . Mrb web sitesi cidden çok iyi, sağolun , mehmet – 494

19. Gürbüz Reply

Düzce merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız vallaha hayran edici, teşekkürler 02-08-2021 10:06:45

20. Selam web sitesi inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

21. Amasya dan kimler var. Bella Poarch’ın “Orospu Yap” MKULTRA için mi yoksa karşı mı? . Selam herkese siten gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 443

22. Erzincan dan kimler var. Bella Poarch’ın “Orospu Yap” MKULTRA için mi yoksa karşı mı? . Slm bu web sitesi cidden çok güzel, şukuladım , ali – 372

23. Ağrı dan kimler var. Bella Poarch’ın “Orospu Yap” MKULTRA için mi yoksa karşı mı? . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 268

24. merhaba arkadaşlar siten vallaha hayran bıraktı, saolun

25. Bu konu : ” Bella Poarch’ın “Orospu Yap” MKULTRA için mi yoksa karşı mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki hayran edici, saolun , ali – 167

26. selamun aleyküm siten inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

27. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım

28. Selam herkese web siteniz inanki hayran edici, linkedinde paylaştım

29. Manisa merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 31-08-2021 23:00:08

30. Bu konu : ” Bella Poarch’ın “Orospu Yap” MKULTRA için mi yoksa karşı mı? ” çok güzel. Selam siten valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 195

31. Mardin merkezden ben emin. Merhabalar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 02-09-2021 09:10:42

32. Aksaray dan kimler var. Bella Poarch’ın “Orospu Yap” MKULTRA için mi yoksa karşı mı? . selam arkadaşlar sayfan cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , – 252

33. Trabzon dan kimler var. Bella Poarch’ın “Orospu Yap” MKULTRA için mi yoksa karşı mı? . Selamın aleyküm siteniz inan ki hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 110

34. Gaziantep dan kimler var. Bella Poarch’ın “Orospu Yap” MKULTRA için mi yoksa karşı mı? . selam arkadaşlar siten vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 292

35. Sivas dan kimler var. Bella Poarch’ın “Orospu Yap” MKULTRA için mi yoksa karşı mı? . selam arkadaşlar siten süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 386

36. Tunceli dan kimler var. Bella Poarch’ın “Orospu Yap” MKULTRA için mi yoksa karşı mı? . Mrb paylaşımın ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 225

37. Karabük dan kimler var. Bella Poarch’ın “Orospu Yap” MKULTRA için mi yoksa karşı mı? . Merhabalar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 468

38. Merhaba herkese sayfanız inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment